Denerwująca gra V3

Heheh wróciłem utrata pakietu 88%. No ale chwilę pograłem. Zatopiłem jedną grozę. Z tym że nie brałem już niszczycieli z lineupu bo gra z takim PL nie ma sensu. Mam nadzieję że jednak da to jakiś wynik po którym można ocenić co jest pięć. EDIT. Czas gry 3.54 zdobyte punkty 758 i dokładnie tyle mi dodało na Bernau. Tak naprawdę wypadałoby zagrać jeszcze raz ale bez utraty pakietu i na uczciwym BR. Bo znowu był pełen uptier zabił mnie krążownik, a groza była botem. Dzisiaj już się nie będę bawił ale jeszcze raz sprawdzę to jutro za dnia.Dostaję normalne TP czyli coś przegapiłem, pewnie jakiś komunikat o bonusie.

Z innej beczki. Mamy event prawda? Miałem od x miesięcy ustawiony tylko serwer EU. Na czas eventu jako że na bitwy flotą przybrzeżna czekałem po 4minuty ustawiłem automatyczny wybór serwera. OD tego momentu jest tragedia. Non stop mam utratę pakietu tak dużą że nawet nie mam po co wchodzić do bitwy. Ustawiłem serwer EU jeszcze raz ręcznie. Ale nic to nie dało. Zupełnie jakbym zdestabilizował połączenie w grze. Mam nadzieję że za jakiś czas przejdzie. Wychodzenie z bitwy zanim się zacznie i dostawanie bana na 10 minut jest naprawdę frustrujące.

1 Like

Bardzo dobrze Kolega to ujął: samemuś zdestabilizował, to teraz cierp ;)

Czy tam u ślimaków ktokolwiek zajmuje się moderacją? Loguję się dzisiaj do gry i tu taki komunikat


Jestem ciekaw kogo znieważyłem na czacie gry koro nie grałem od dwóch dni i co najważniejsze od ponad Dwóch lat mam Dożywotniego Bana na czat. Ciekawe czy ktokolwiek sprawdza te zgłoszenia czy tylko bot przyklepuje je z automatu

Bonus +500% tp. 1 minuta w bitwie i wpakował mi się “sojusznik” w samolot wzbił się w powietrze a potem zapikował na mnie i rozwalił mi usterzenie. Jak się rozbiłem to jeszcze się zapytał czy jestem zły. A ja się zastanawiam gdzie się kupuje laleczki voodoo. Na dodatek Gaijin dał mi bana na granie na parę minut bo wyszedłem z bitwy. Boże dopomóż. Dawno nie byłem aż tak *********. EDIT. Stwierdziłem nope nie gram samolotami muszę ochłonąć. Wchodzę w czołgi. Zastanawiałem się jakim cudem tak szybki mnie osaczyli jak mi tak fajnie szło przez pierwszych parę minut. Szybkie spojrzenie tabem na tabele wyników i wszystko jasne. 3/4 obu drużyn gra w oddziałach plus po 4 graczy solo na drużynę łącznie ze mną. Ja rozumiem że ktoś chce pograć z kumplami. Ale czy tylko ja to zauważyłem że jak się trafi taka bitwa z tak dużą ilością oddziałów to gracze solo pierwsi wracają do hangaru bo z zasady nie mają szans? Powinni wprowadzić jakiś ogranicznik ile oddziałów na raz może być w bitwie, bo ja gram dla zabawy. A nie ma nic zabawnego bycie mięsem armatnim dla uciechy innych graczy. Po tej bitwie uznałem że dla zasady jeszcze na jedną bitwę wsiądę za stery ki-200 ( na nim mi się zmarnowało +500%) i co widzę ? Harriery, Migi 19,21,23 i cała masa maszyn która przekracza możliwości ki-200 w bitwie. Jakim cudem ki-200 jest na 8.7 i walczy z takimi potworami? 3 bitwy pod rząd i mam już dość WT na dziś.

Napisz do któregoś z game masterów

Hmm, grając Japonią ukończyłem wyzwanie:

Też zaliczyło mi to zadanie chociaż grałem ruskimi, to nie miałem żadnego z tych samolotów w składzie.

Czy znowu coś było grzebane przy punktach za niszczenie baz i lotnisk? Nagle za zniszczenie modułu dostałem tylko 200 pkt.

Buccanerem 28 bomb 500lb w pas = 510pkt, buccanerem 12 bomb 500lb w baze = 520pkt
Fck logic, jeszcze jakieś pytania? Wczesniej ten sam ladunek na pas to bylo ponad 1200pkt, 4 takie naloty na pas i był na czarno. Teraz się już tak nie da. Naprawcie te bombki bo jak wcześniej sensu to nie miało, tak teraz ani tyle.

rakiety z fantoma 400-700 pkt za nalot na modul…
bombienie baz to jakas bida z nedza… 200-300 pkt

Panie @cromat 24 lipca pisałeś, że to zmiana na lepsze, a teraz już nie?
Ale, że jak, przecież niszczenie baz i lotnisk dawało za dużo punktów.
Znaczy zmiana na plus. :-)

Z powtórkami serwerowymi też jest coś nie tak. Wyświtlają mi się tylko z 3 ostatnich dni.

Zgadza się i podtrzymuję to, jeśli o rakietach mowa. To zmiana na plus zdecydowanie. Jednak nie widze sensu w tym jak to wygląda z bombami, gdy latasz zgodnie ze sztuka, bombardujesz i wracasz na lotnisko. Zomber bombingu nie akceptuję.

Przed zmianami “zysk” za bazę był uzależniony od samolotu, tj zamiast np stałych 500pkt za zniszczenie bazy, było na jednym.samolocie 700 a na innym 450. To było słabe. Jednak teraz, skoro ładunek X potrzebny na bazę daje 500pkt. na przykład, to dlaczego ten sam ładunek X x2 nie daje odpowiednio zwielokrotnionej luczby punktów za umieszenie ich w bardziej chłonnym module lotniska?

Więc zamiast to naprawić w logiczny sposób, to znów to otwiera furtkę do patologicznych zachowań, a latanie maszyną w sposób zgodny z jej przeznaczeniem, nie psując klimatu symulacji lotniczej jest zwyczajnie nie opłacalny punktowo.

1 Like

To jest bez sensu. Pewnie tu są ustawione mnożniki w zależności od samolotu, ilości i rodzaju ładunku.
Zupełnie jak w przypadku mnożników do punktów badań.
mnożniki_bomby

A można by to uprościć i ustawić mnożnik w zależności od zrzuconego ładunku, a nie w zależności od tego, co masz podwieszone w samolocie. Do tego ewentualnie mnożnik zależny od ery samolotu.
Na screenie tego nie ma, ale obecnie brane pod uwagę jest całe wyposażenie samolotu, nie tylko bomby. W niektórych przypadkach brane jest pod uwagę działko + rakiety.

Pokrętna logika: jak nerfią rakiety to ok, ale jak bomby to bee.

Wydaje mi się że nie zrozumiałes o czym napisałem, lub nie chcesz tego zrozumieć. Jeśli piszesz tylko by pisać, przychrzaniać się do wyimaginowanego problemu, to śmiało możesz szukać innego rozmówcy. Mnie tak niski trolling nie rusza. Idź w swoją stronę przyjacielu :-)

W sumie przedwczoraj Buccaneerem S.2 leciałem, gdzie kiedyś 4-5 bomb wystarczyło na bazę, tak tutaj musiałem pełen ładunek zrzucić.

Co do różnej punktacji zdaje mi się że wynika ona bezpośrednio z klasyfikacji bitewnej samolotu - im wyżej w konkretnym zakresie znajduje się Twój samolot tym mniej punktów za akcję dostajesz, podobnie z symulkami pancernymi. Jeśli masz orientacyjną listę z maszynami 8.0 a maks 10.0 to za killa dostaniesz więcej punktów maszyną 8.0 niż 10.0.

cos w tym moze byc bo za 4x napalm w nieruszona baze f105 dostalem 372 punkty i mi sie odechcialo tym latac…

z rzeczy irytujacych - sparrowem zalockowanym na I-I jakims cudem teamkilla zrobilem ;s

To zróżnicowanie zdobywanych punktów już od bardzo dawna jest widoczne na Szturmach lotniczych. Niekiedy dochodzi do groteski, gdy ktoś wejdzie jakimś wczesnym odrzutowcem i punktowo kilkoma strąceniami niweluje po kilkadziesiąt z topowych jetów.