Denerwująca gra V3

Jak nakazuje tradycja, temat musi powstać

8 Likes

Jeżu, co tu się staneło.

2 Likes

Jak im zapostować, że w liście sugestii lokacji zapomnieli o Przełęczy Dukielskiej i okolicach?

2 Likes

@BeZi
Pisz do moderatorów (np. TheElite96), może wtedy coś z tym zrobią.

Ach, jak dobrze, że ten temat powstał. Co do mapy to ostatnio mam przyjemność czytać “cudowne myśli gajin” i przeraziło mnie lekko stwierdzenie o optymalizacji map= wincyj górek i ogólnie walka w zwarciu. Nie żale się, ale sami zapowiadają np. nowy pojazd jako doskonałego “snajpera” z papierowym pancerzem, a teraz chcą “optymalizować” by snajperów nie było. Mamy miejskie mapy, gdzie osobiście odczuwam hemoroidy w postaci nowego BTR 80, zaś kumulacja takiego środowiska spowoduje, że zrobi nam się 2 CS.

@BeZi ślicznie się zapowiada. Swoją drogą masa map ma olbrzymi potencjał ale są okrojone. Czołgowe 7.3 + i strzelanie na 150m lub jazda po mieście takim G7 to trochę nie bałdzo mój styl. Lubię otwarte tereny, gdzie czołgi są czołgami, a nie kolejnym fragiem dla śmiesznego lolka np. T114. Dobre mapki to duża Polska, Europa Wschodnia, Synaj, Iberyjski Zamek “Pac Man”, a gra na 8.3 na takiej szwecji to trochę męka.

2 Likes

To teraz zwróć uwagę na datę zapostowania wątku. Następnie sprawdź listę map. Na koniec porównaj z informacjami w wątku.
(Zgadza się, w promieniu 50km są ruiny zamku; koniec podobieństw z rzeczywistością)

To jest dla mnie istotny temat.

Ignorowanie botów które wręcz zalały serwery, nawet nie macie pojęcia ile tego gra na AB i RB.

BR w okolicach topowych pojazdów premium jest wręcz zdominowany przez boty które farmią SL i XP. Czasami 80% Twojej drużyny potrafi być botem który jedzie i umiera w pierwsze 2 min gry. Totalnie zepsuty gameplay. Sprawdzajcie profile “ludzi” z Waszej i przeciwnej drużyny jak gracie jakiś BR w tych okolicach, jest tego ogrom

1 Like

Jedyna odpowiedź jaką możesz otrzymać, to “jesteś rasistą”. Ja już tak wiele razy zostałem podsumowany, za to że w ogóle pisałem o chińczykach.

2 Likes

A u mnie takie coś się trafiło, chciałem sobie wbić flary na Buccaneerze S.2, ale po tym jak mieli mu podnieść koszty napraw to go odstawiłem z załogi. Wczoraj go sobie obejrzałem i na flarach i innych modułach mam zero punktów a na samolocie 6257, eksp z flar gdzieś się ulotnił.


Co prawda nie zła gra aczkolwiek o mozolnej elitaryzacji czołgu. Odblokowałem pz38t Na. Nowo dodana maszynka z ostatniego patcha. Maszyna na papierze wygląda ok ale granie nią jest naprawdę takie sobie. I szczerze to spodziewałem się tego. Na ten moment żaden jutuber którego znam nie dotknął go jeszcze, a grając maszynami z innych nacji na br gdzie powinienem był go spotkać to go nie spotykałem. Na 8 bitew samą maszyną zginąłem 8 razy pokonałem 18 wrogów. Asyst w statystykach nie ma ale że są liczone do odblokowywania kamuflaży to mniej więcej znam ich ilość (gra podaje na ten moment 36 pokonanych wrogów w skórce pustynnej). No ale do rzeczy pancerz tej maszyny jest naprawdę spoko tak samo mobilność. Ale to działo… Z półki bez ulepszeń strzelało wszędzie tylko nie prosto. Na dodatek amunicja to tragedia. Pocisk APC odbija się od wszystkiego co nie jest płaskie. Trafiając w przedział załogi przeciętnie eliminuję tylko jednego członka załogi z 2-3 którzy się tam znajdują. Najlepszym przykładem dla tej żałosnej amunicji jest moja konfrontacja z BTR-152. Wyjechał na mnie z krzaków od czoła. Pierwszy mój strzał zabił kierowcę, drugi dowódcę. Trzeci walnąłem pośrodku w przedział uzbrojenia co zabiło strzelca. Aczkolwiek nie mogłem się przebić do ładowniczych nawet 4 strzałem. byłem w takim miejscu że nie mogłem ruszyć na niego. Więc dla pewności postanowiłem go unieruchomić na wypadek gdyby kierowca wrócił i typ by mi odjechał. 3 strzały z czołgu i wszystkie 3 zatrzymały się na chłodnicy. Koniec końców dobił go członek drużyny i dostałem tylko asystę. Szczerze to nie mam pojęcia kogo/ co winić za to małą ilość materiału wybuchowego (13g)? Czy ogólnie samą amunicję.

Wiele maszyn jest tak balansowanych. W samolotach, jest sobie cała rodzina A-4 Skyhawk. Najlepszy to chyba Izraelski A-4N, bo może przenosić 4 rakiety Shafrir 2 (18G, 2,1 Macha). No ale urywają mu się skrzydła, więc w dogfighcie najczęściej je gubię, za szybki to też nie jest więc jest problem ze ściganiem niektórych samolotów.
MiG-23BN, dobra prędkość, dodatkowe uzbrojenie też na plus, ale brak flar - podobno był w nie wyposażony, ale nie mam pewności 100%.
Co do czołgów, to zazwyczaj mocne działo, a gó…y pancerz, lub odwrotnie.

A ta amunicja to jest tragedia. Ja mam problem z peną 80 mm czy z Heat z peną 100mm, żeby zdjąć T-34. To badziewie odbija nawet jak bokiem stoi. APCR to syf. Może jakiś kwadratowy czołg tym przebijesz, tylko mało takich w bitwie. A jak przebijesz, to mało zrobisz i rusek cię wyśle 1 strzałem do hangaru.

A jestem bliski zbadania tego Pz.38 t i chyba sobie go odpuszczę. Nie rozumiem takiego rozrzutu w BR tego czołgu, od rezerwy, przez 1.3 do 2.3 - z tą samą amunicją.

1 Like

Ja właśnie tego panzera szpadluję od kilku dni i idzie to mozolnie.

Też miałem z nim problem. Prawie zawsze pełen uptier (na 2.3 baaardzo częsty, na 2.0 dużo rzadziej), T-34 to się śmiało jak mnie widziało.
Na swoim BR jakoś daje radę, ale w walce z T-34 i Matildami - żałosna kupa.

Mnie ciekawi kiedy oni W KOŃCU znerfią te pieprzone KW-220, które jest absolutnie niezniszczalne na swoim BR. Zwłaszcza jak w enemy dobiorą się dwie takie małpy z KW-220.

2 Likes

No bo 100mm pancerza jest nie do przebicia na 5.7 XD. Wielki zamek działa za 90mm też nie do trafienia

1 Like

No właśnie w tym problem, że to gówno dinguje nawet 152 z ISU. XD
Ba, to nawet potrafi zdingować HVke z Avengera czy innego Cometa.

Albo niech to gówno nerfią, albo usuną w cholerę z gry.

1 Like

Po prostu naucz się grać

2 Likes

czołg jest nieprzebijalny przez 99% dział ze swojego BR
naucz się grać

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Widać, że pracownik Gaijin, taka sama merytoryka.

1 Like

Podaj mi działo z 5.7, które nie przebija 100mm pancerza, czekam

A ten dalej nie rozumie. XD