Denerwująca gra V3

I bardzo dobrze. Zabijanie swoich powinno być mocno karane.

Sądziłem, że fajnie jest chronić puszki przed samolotami ale nie warto… ;)
Lepiej by mi było wyskoczyć z pv2d, wlecieć na p47 i walną o ziemie z bombami w 2 czołgi

ale przede wszystkim mozliwe :P

A-10 to nadal fajny potworek na lotniczym RB :D

1 Like

Gratuluję wyniku A-10tką. Ale siptek na symulacji też daje radę.

2 Likes

Ślimoku zlituj się. Przed założeniem konta jakiś test IQ bo takich ameb nie widziano tu nigdy… Od dziś po wieczność będę tu publikował screeny tabel z bitew gdzie mam w teamie graczy o IQ pouree ziemniaczanego.




EDIT: wszystkie bitwy przegrane mimo mojego maxymalnego wykorzystania sił i środków, screeny są czasem z połowy ale tabela się utrzymała tak do końca. Co gorsza są to bitwy z rzędu czyli co losowanie dostawałem portato commando. Br tutaj to 6.3, jednak czy 3.7 czy 9.3 różnicy brak. Gracze na 20 lvl jeżdżą po mapie jak Kaczyński po Polsce. Wrogi team po 4 minutach gry siedzi nam na respie, zaś moi nie do końca wiedzą o co cho w tej grze. I exit po 1 zgonie rozumiem rage quit, ale tu aż strach bo co bitwa ludzie uciekają po 1 zgonie. Widać blokady nie pomagają.

2 Likes

No cóż też tak mam. I faktycznie lwia część wychodzących z bitwy szybciej to totalne nooby. Nie mam pojęcia jak znalazły się tak wysoko w br. Piszesz lvl 20 a spotkanie gościa z lvl poniżej 10 to też częsty przypadek. Na dodatek grają tak jakby świeżo przeszli na tryb realistyczny z arcade. Jadą masowo środkiem mapy na punkt gdzie jest największy “burdel” giną masowo absolutnie nic nie robiąc. Aczkolwiek! Ja mam taką zasadę jeśli cała moja drużyna jedzie na początku bitwy na taki punkt, to robię swoje dopóki nie zginę potem od razu po tym jednym zgonie wychodzę do hangaru olewając drużynę “przedszkolaków” dwojenie się i trojenie dla drużyny która i tak dostanie w dupsko to stara czasu.

1 Like


To jakaś patologia. Goście biorą rakiety niekierowane + napalm i bombardują bazy i lotniska. Dzięki rakietom dostają 2 x więcej expa od graczy z bombami.
Bitwa skończyła się po 1 godzinie.

3 Likes


Fajnie fajnie oby tak dalej nic nie działało

Spróbuj się zalogować jeszcze raz i daj znać, czy już działa

Nope, nadal nie działa :(

W ślimakoprodukcji widać stabilnie :D

Kilka tematów.

1:45 do 1:50 to arta. Reszta to normalne strzelanie. Zabiłem 2 wrogów. To już nawet nie jest wyławianie załogantów, tylko modły, żeby przeciwnikowi wyrządzić jakąkolwiek krzywdę. Amunicja APDS top.

obraz

Rozwijanie tempa napraw u załogi powyżej 3 ery mija się z celem. Albo chce się czymś grać, albo nie. Czekanie na naprawę 3, 4 czy 5 dni jest absurdalne, przez co ten system jest zwyczajnie głupi. W nowszych załogach już jestem mądrzejszy i zwyczajnie to olałem, na korzyść dla innych, tym razem użytecznych parametrów.

obraz

Abstrahując od tego kogo ten orzeł pozabijał, to używanie takiego arsenału w trybach mieszanych (czyli wszystkich z czołgami) powinno być zakazane. Balansu to nie było i nie będzie, ale to już jest tryb opowieści czy jak to się teraz nazywa najłatwiejsze poziomy trudności w grach.

Teraz to takie bitwy mi wpadają, u mnie w drużynie wszyscy mają BR 7.0, a u przeciwników przynajmniej trzech na 8.0, dwóch na 7.7 i jeden na 7.3.

jak ostatnio tego ustrojstwa w okolicach 2,0 uzywalem to calkiem spoko bylo…

Dałbyś radę mi podać ID gracza w wiadomości?

Złudne wrażenie, ot czasem trafi się ślepej kurze ziarno. Obecnie nie są to dobre pociski.

Btw. losowania map są co najmniej dziwnie. Jedne ładuje co chwila, żeby inne występowały od wielkiego dzwonu, a jeszcze inne nie występowały wcale.
Przez kilka dni intensywnej farmy, taki Siewiersk w opcji zima/lato przerobiłem ze dwa tuziny razy,
niewiele mniej opuszczoną fabrykę, ale np. Wschodnia Europa czy jak ona się tam teraz nazywa nie trafiła się ani razu, albo to Amerykańskie miasteczko na pustyni też mapa widmo.
Może by trochę zwiększyć różnorodność tych map, bo obecnie gra się kilka z nich do umęczenia, a reszta jak się trafi to klękajcie narody.

2 Likes

Po raz pierwszy udało mi się coś wywalczyć z supportem, bo długich bojach otrzymałem kompletnie wybadane i wykupione flary na Buccanerze S.2.
Mój post jest z 24 czerwca, trochę to trwało, ale udało się i dali więcej niż miałem.

tak z ciekawości, do ilu stron dobił poprzedni wątek? warto tracić czas na wnerwianie, czy wielkie gie wie lepiej?
co mnie wnerwia dzisiaj na air arcade:

  • 20 fps w grze
    -nie gram dominacji, co 3 gra to dominacja (kto tu traci czas?)
    -ustawianie wyników jeszcze bardziej przewidywalne/widoczne

Ale ten wątek ma inny cel, rozładowanie, chociaż częściowe, naszych frustracji.