Denerwująca gra V3

rng czyli random noob generator? :D

4 Likes

Gaijin znowu coś namieszał w symulacjach. Tydzień temu na jedną bazę wystarczyło 5x1000 lb w SeaHarrierze. Dzisiaj to jest za mało.
Za zestrzelenie sojusznika było około 50k SL kary. Teraz jest prawie 96k SL.
Czyżby to z powodu zbliżającego się ewentu?

1 Like


Polityka sprzedaży ślimaka. Jak można pozwolić dla takiego zwierzęcia które dopiero co założyło konto i zagrało kilka gier kupić pojazd premium najwyższego lvlu i rozpieprzyć gameplay dla ludzi którzy latami odkrywali całe drzewka żeby mieć spokój od takich animalsów? Ja się wkurzam że moja drużyna każdą grę w 80% to jeden wielki śmietnik umysłowy, oni mają super doznania jadąc i ginąc kilkadziesiąt razy bez zdobycia fraga. Tego śmiecia jest pełno i powinno się to zutylizować razem z botami

Generalnie z każdą kolejną rundą mój poziom pogardy i nienawiści do wszystkiego co siedzi w drużynach po obu stronach rośnie i notuje kolejne szczyty.

3 Likes

Spoko kiedyś nie lubiłem ruskich, teraz nienawidzę chińczyków, dzięki gaijn i ich boty. Ps:co do śmierci przez jazdę, gorzej jak będzie team worga i twój co myśli i siedzi za skałą przez całą bitwę i top 1 graczy w teamie ma 700 punktów, rozgrywka niczym podczas ww1, a na topkach to już standard, czasem warto spotykać takich, bez mózgów uwierz.

Możliwość kupienia danej premki powinna zależeć albo od poziomu samego gracza, albo od posiadanego tieru. Przykładowo mając wybadany tier III nie można kupić premki V poziomu, lecz posiadając VI tier można już kupic premke tieru VII. Czyli kupując premke danego tieru trzeba posiadać minimum jeden tier niżej.

2 Likes

Przecież takie latające ameby zestrzeliwuje się hurtowo - powinniśmy się tylko cieszyć. Jak masz takie ameby w teamie to masz mniejszą konkurencje do fraga - więc sytuacja win-win :)

1 Like

Też to zauważyłem, trochę patologiczna sytuacja, bo nikomu nie chcę się “dobić” tej bazy. Pozostaje znaleźć sobie wingmana i jakoś wspólnie te bazy kończyć. Ten problem pojawił się chyba po ostatniej łatce. W każdym razie kara 99k za teamkila była już wcześniej, kiedy jeszcze 5x1000lb ns Harrierze starczało na bazę.
Ps. Latając Buccaner S2 6x1000lb na bazę też już nie starcza, tyle że tam równoważnik trotylowy dla 1000lb to 276kg, a w tych tysiączkach na Harrierze równoważnik to 296kg.
Ps2. Ma ktoś aktualną tabelkę ile kg. równoważnika potrzeba na bazy na br. 9.0-10.0?
Ps3. Jeśli ktoś szuka wingmana do wspólnych lotów na ww. maszynach na Sim to ja chętnię :-)

Co do tej kary, to muszę sprawdzić screeny z ostatnich bitew.

Niestety nie mam screenów już :(

Z wytrzymałością baz to Ślimak namieszał już chyba jakiś czas temu. Lecąc dywizjonowym Su-22M3 bazę można zniszczyć zarówno bombami 14x 100 kg, jak i 4x 500 kg. W pierwszym przypadku równoważnik TNT wyniesie niecałe 0,7 t, a w drugim 1,4 t, a i tak baza zniszczona.

14x100 to nie za bardzo. Chyba 18 trzeba. Z resztą jest rozpiska (już częściowo nieaktualna od aktualizacji 2.27.1.74) dla SB.
Enduring Confrontation - War Thunder Wiki (gdzieś na końcu jest tabela z rodzajami bomb i ilościami potrzebnymi do znieszczenia bazy.
Ale ogólnie to się zgadzam, jest bardzo namieszane z bombami, do tego stopnia, że czasami najwięcej punktów dostaje się za najmniejsze wagowo bomby, a na niższych erach w zależności czy mamy do zniszczenia lotnisko czy nie, TNT na bazę też jest inne.

1 Like

Pozwolę sobie wstawić link do wątku na r/Warthunder o wycinankach na mapach , bo nie każdy zagląda na reddit.

Zaraz pewnie dostanę bana na tydzień. Drugiego już od utworzenia nowego forum. Tak zwyczajnie, bez wyjaśnień, bez korekty, bez przemyślunku. W końcu, gdy nie ma tematu, to nie ma problemu.

A no tak, nie można na normandi już objeżdżać przez całą grę całej mapy tylko po to by zdobyć jednego fraga i nic dla drużyny nie zrobić

Weź stary gaijn tego od tak nie robi, ludzie chcą takich map zrozum to, że tobie to nie pasuje trudno z ankiet i propozycji wyszło co innego

Fajnie, nie dość, że na symulacji zwiększyli HP baz, to jeszcze zbugowane jest CCRP. Wchodzę do bitwy, lecę na wrogie lotnisko zrzucić bomby. Komputer balistyczny zaczyna odliczać czas do zrzutu, trzymam klawisz od zrzucania bomb i co? Bomby nie spadają. Nawrotka, drugie podejście do innego modułu i znowu to samo. Błąd zgłosiłem, oczywiście od tygodnia żadnego zainteresowania ze strony Gaijina.
Umiem używać CCRP, tu się po prostu coś buguje i bomby nie chcą spadać. Dzieje się to zupełnie losowo. Raz na początku bitwy, raz pod koniec.

To piszesz, że wolisz gdy taki ziomek po prostu poleci hura na środek mapy, przyjmie pocisk na pysk i wyjdzie z gry? Wtedy zrobi coś więcej dla drużyny bo zginie?

1 Like

Tak. Przynajmniej wiem, że gdzieś tam stoi przeciwnik


Za 5 samolotów 496 punktów ? xd To chyba lekkie przegięcie ze strony ślimaka.

jprd…psuja gre,a teraz zagladam na forum i widze ze to co sie dzieje w grze to cud miod malina w porownaniu do tego co zrobili z forum…tak c*******o interfejsu to jeszcze nie widzialem-brawo gajin

1 Like

System punktacji jest beznadziejny obecnie, mam nadzieję że to też wkrótce poprawią.
Za jeden zniszczony samolot 530 PB to jakiś żart. Więcej się dostaje za czas aktywności i za niszczenie baz.

1 Like

Znowu zestrzeliłem sojusznika na SB, 2 razy więc wywaliło mnie z bitwy. Grałem SeaHarrierem.
A tym razem dostałem nieco ponad 62k SL kary. Ten drugi to był chyba sojuszniczy samolot zwiadowczy.
Te niecałe 96k SL kary to dostałem grając samolotem premium.
shot 2023.08.08 18.37.13