Denerwująca gra V3

Faktycznie, masz rację xD cóż, widocznie sami nie wiedzą xD

Swoją drogą, znalazłem ciekawe info o Mistral ATAM

obraz

Ciekawi mnie tylko czy to kolejna generacja czy nie.

Nie no, rozumiem o co chodzi. Tak tylko głupim żartem rzuciłem.

W końcu oznaczenie mi wpadło po kolejnej bitwie szwedzkim samolotem.

No tak, gdy restart gry nie pomaga, usunięcie folderu cache też, to jeszcze zostaje zagrać kolejną bitwę ;)

Tak z innej beczki. Ki 84-hei u japończyków na 7,7 to jakiś żart, czy ten myśliwiec jest tak dobry?

Ja go widzę na 6.3.

Na AB jest na 7.7

Wczoraj trafiła się bitwa, gdzie w 4 osoby bombardowaliśmy jedno lotnisko. Postanowiliśmy zacząć od pasa startowego, następnie gdy został zniszczony zaczęliśmy bombardować “Storage area”, następnie “Parking Zone” i wtedy lotnisko zaczęło się naprawiać, a mieliśmy 2 moduły zniszczone i jeden czerwony.
Zostało nas dwóch, zaczęliśmy bombardować moduł naprawczy, jednak nie przynosiło to żadnego efektu. Moduł nie zmieniał koloru, lotnisko nadal się naprawiało.
Nie wiem, jakich bomb używali pozostali gracze, ale podczas jednego nalotu we czterech na jeden moduł, zmienialiśmy kolor z zielonego na czerwony, kolejny zrzut i było po module. Ja latałem Miragem 5F, jeden gość Buccaneerem, kolejny A-7D lub A-7E i chyba A-10.

Gaijin chyba ostro popierdzieliło z tymi zmianami BR-ów, bo tak:

  1. F-16A, F-16A ADF, F-16AJ weszły na 13.0 a zostały im zabrane AIM-7F.
  2. Szturmów samolotowych nie można grać od BR 13.0, to zostało wprowadzone podczas poprzedniej dużej aktualizacji, ale teraz jeszcze więcej samolotów się “łapie” na brak możliwości wbijania modułów w tym trybie.
    Oj chyba sami proszą się o kolejną lawinę negatywnych ocen na Steamie.

AIM-7F są dostępne od razu po kupieniu samolotu, a nie zabrane…

2 Likes

No ok, bo ich nie widziałem w modyfikacjach.
A od kiedy chiński P-47 został F-47?

W końcu zmienili zakresy BR w symulacji powietrznej. Już myślałem, że trzeba będzie czekać z miesiąc.

Ogólnie to Siły Powietrzne USA zmieniły Oznaczenie z “Pursuit” na “Fighter” w 1948 roku, a reszta historii jest tu: Republic F-47N Thunderbolt (ROCAF) - Passed for Consideration - War Thunder - Official Forum

Wiem, że zmienili to oznaczenie, ale dopiero P-51 zaczęli oznaczać F-51, tak przynajmniej myślałem, niemniej jednak P-47N w drzewku USA pozostał z tym oznaczeniem.

P-47 zostało ze starym oznaczeniem jako że samolot został tam wprowadzony przed zmianą (okres II WŚ). Taiwan pozyskał wersję N już po wojnie (1952), gdzie w USA zaczęto stosowanie nowego nazewnictwa (od 1948), więc oznaczenie jest zgodne z okresem.
W drzewku USA przejście bardzo ładnie widać na przykładzie F-82.

3 Likes

No i jak to skomentować? Z taką drużyną mimo spocenia się i tak nie dało się wygrać

Jakoś mi to umknęło, że Thunderbolty latały z oznaczeniami F-47, ale dzięki za wyjaśnienie.

A co tam znowu ślimak zepsuł że nie mogę polskiego języka sobie ustawić w grze?

Ktoś może mi logicznie wytłumaczyć jakim cudem ślimak postanowił ustawić BR dla Drakena na 11.3? Przecież każda bitwa tym samolotem to albo radarowka od F-4S albo AIM-54 od F-14? Jak tym grać? Draken stał się dzieckiem do bicia bez możliwości nawet rakietowania baz. Myślałem, że bedzie to fajny wybor przy jego zakupie i przy starych BR czasem nawet przyjemnie się nim grało ale obecnie to nie ma sensu tym latać.

O rakietowaniu baz chyba też możesz zapomnieć. Podobno w łatce była jakaś zmiana, przez którą nie zniszczysz tak bazy. Sprawdzę to na dniach na symulacji.