Denerwująca gra V3

O! Tekst źródłowy zwrócili. Czyżby bierny opór dawał pozytywne rezultaty?

Dzięki, świetne losowanie ;)

Ja od wczoraj mam pakietlosy po 60% i też nie mogę pograć

Tak, PL 70% i wywala z gry. Zwłaszcza z odpalonym busterem oraz w pierwszej grze. Potem jest stabilniej. Reset kompa z odcięciem prądu plus taki sam na ruterze oraz spójność plików pomagają.

Wczoraj coś było z serwerami bo miałem albo ping ponad 150 albo packet loss. Raz mnie wywaliło z symulacji, zupełnie jak na tym filmie gdzie koleś chyba w G.91 wywalił z bitwy cały przeciwny team zgarniając za to chyba 12 fragów xD

Jak coś jest ewidentnie nieprawidłowo i same zrzuty ekranu wystarczają do udowodnienia błędu, to pisz do suportu. Zacznie prawdopodobnie od zamknięcia i ukrycia zgłoszenia, bez podania powodu. Tak skutecznie, że nie zobaczysz go w historii.
BTW Możesz pójść krok dalej i resetować bezpieczniki w mieszkaniu.

Wczoraj widziałem więcej zgłoszeń na downdetector, ale nie było szału.

Miałem stabilne ping, PL, FPS a i tak mnie cięło. Gra u mnie staje się niegrywalna, gdy PL jest większy niż 1%. Przy 2% zaczyna rzucać jak przy opętaniu. Przy 3% czołgi zamieniają się w samoloty.

Do mojego poprzedniego wysry…lewu nieczystości mogę dopisać przypadki:

  • Żywy czołg w skórce martwego (dwa razy).
  • Niewidzialny czołg z bliska (min. 1 raz).
  • Wchodzisz natychmiastowo do gry, czekasz i czekasz i czekasz, dołączasz jako jeden z ostatnich (widziałem też wątek na reddit). Miałem kilka dni, dzisiaj ustąpiło.
    Od poprzedniego czasu - poprawiło się z dźwiękiem i teksturami otoczenia.

Raz próbowałem coś wskórać w suporcie, ale nawet nie przebiłem się przez szablon zgłoszenia, bo tam było zapętlenie i po prostu nie dało się…
Odkryłem ciekawostkę, ale odpuściłem sobie suplikowanie do suportu z ww powodów oraz braku wewnętrznego przekonania o ich chęci niesienia pomocy vel skuteczności. Ale mogę podzielić się z Forumowiczami swym spostrzeżeniem:

  • warunki: flota pełnomorska 7.0 w AB; na slocie oprócz pancerników i kutrów były samoloty, a wśród nich bombowiec na BR 8.0; odpalony buster 500% dla żarówek plus jakiś tam dla lwów.
  • opis: dawniej po wejściu do gry, samolot o zbyt wysokim BR był niedostępny (wiśniowe tło) i można było grać. Teraz dostajesz możliwość gry do momentu zdobycia pierwszego punktu, po czym wyrzuca do garażu, a pancernik jest do naprawy (trwającej ledwie tydzień) plus ban kilkuminutowy na nację. Ale buster nadal jest aktywny i możesz go dograć w kolejnej grze… Ot taki ficzer 8)

PS bezpieczniki, to przesada, ale w starych kompach z Win7 czasem można dać wytchnąć kondensatorom ;)

Kiedyś Phantom, a teraz Corsair. Nie słychać silnika innego gracza w widoku z kokpitu.

Przez kilka dni zagrałem 30+ meczy. W tym czasie był cały jeden mecz top (znaj pachołku łaskę pana), 3 mecze 0.3+, reszta 0.7 z dominacją 1.0 w górę. WR na poziomie 30%. Dodać do tego zadania typu być głównym rozgrywającym, napraw kolegę, albo być najlepszym oddziałem czyli największe kupy. Pełnia szczęścia. Zawsze byłem zwolennikiem i entuzjastą różnorodności, ale bycie permanentnym najsłabszym ogniwem w 90% meczy jest deczko męczące. Zaczynam podejrzewać że to nie jest przypadek a losowość w tej grze jest jednak wypaczona. Zbyt duża dysproporcja. Kto gra te mecze top?

1 Like

…ci co mają “prawidłowe” IP.

Albo wychwalają gejina :)

Kurła jak byś grał za często na topie to ci by szajba odbiła i dobry gejin dba żebyś nie upadł na zdrowiu psychicznym.

Wziąłem sobie Jer 2 wczesnego, odpaliłem boostera 300% na pb, wszedłem na bitwy realistyczne, lecę sobie, zero wrogich samolotów na mojej wysokości, bazy wroga już zniszczone więc zadowolony bo moje trzy trzytonówki spadną na lotnisko i co? I mi kurła na 5 sekund prąd wyłączyli… XDXDXD

Heh, mi przed majówką internet siadł podczas względnie dobrej bitwy pancernej.

Tego że ślimak macza palce w rozgrywce to się domyślałem. Ale że ma swoich agentów w Enerdze to się nie spodziewałem XD

2 Likes

Nie tylko w Enerdze ale również u operatorów światłowodów: Orange, Netia, Plus i co tam kto jeszcze ma.

1 Like

Ponownie zadam pytanie, może ktoś mi podpowie:
Po ostatnich update zauważyłem znacząca zmianę w zachowaniu radaru na samolotach MiG 21 i MiG 23.
O ile już ktoś rzeczowo wyjaśnił mi zakres tych zmian o tyle nie kminie jednej rzeczy, mianowicie czemu znacznik search Mode w radarze w tych dwóch samolotach jest odchylony w lewo o kilkadziesiąt stopni od osi wzdłużnej samolotu. Powoduje to problem z lockowaniem celu dla pocisku naprowadzanego radarem. Co dziwniejsze w przypadku innych latadeł np. Javellin - wszystko jest po staremu (znacznik w osi samolotu).

Ktoś może mi tu coś podpowiedzieć? Bug czy zamierzona zmiana?

Na innych samolotach też to występuje i to od dawna (na szturmie lotniczym zaobserwowane) Na RWR namiar od Miga 21 pokazuje jako SAM, lub jakiś tekst typu wt_threes, lub inne krzaczki (wtf?)

1 Like

Ja mam aż 2 tematy denerwującej gry:
Po pierwsze BP. Na litość Boską nawet jakbym nie chciał to muszę brać w nim udział bo cała moja, wroga albo jedna albo druga drużyna zamienia się w eskadrę bombowców. Nigdy grając czołgami Nie zostałem tyle razy zbombardowany. Czy nie można wymyślić zadania które nie będzie doprowadzać innych graczy do białej gorączki?!
Po drugie od pewnego czasu zauważyłem że działa F-34 i ZiS-5 dostały magiczną zdolność przebijania się przez pancerz który przekraczał ich dotychczasowe możliwości. Moja ostatnia bitwa podjeżdżam pod wzgórze Hetzerem by ustawić się na pozycji i z drugiego końca mapy T-34 trafia mnie w górną płytę pancerza. Na dodatek maksymalnie pochyloną. Przechodzi jak przez masło. Analiza osłony? Jakbym nawet stał w poziomie to żadnym pociskiem by nie przebił, nawet gdyby mi wsadził lufę w pancerz to by mnie nie przebił. Chyba że strzelałby z góry. Jeśli kiedykolwiek miałbym oskarżyć WT o Rosyjski bias to jest właśnie teraz. Straciłem już całą masę maszyn za każdym razem był to KW-1 albo T-34 który dokonywał teoretycznie nie możliwego aktu. Co za absurd. To chyba wyrównanie za to że ich br poszedł na 4.0 z 3.7

z kawulcami jest smiesznie - albo wchodza totalne derpshoty i padaja na hita albo sie po wymianie kilku pigul rozjezdzacie…

work as intended