Denerwująca gra V3

Gwarantuje lub nie, w jednej bitwie na jetach zrobiłem severe damage na przeciwniku i go na koniec nie doliczyło do statystyk.
Ale nie w tym problem, bo sam pomysł jest dobry. Tylko poszukaj sobie jaka jest róźnica pomiędzy “severe” a “critical”.
Kolejna sprawa, severe damage nie jest liczone do trafień krytycznych, więc teoretycznie kolejne zadanie z zadań dziennych do pominięcia, no chyba że ktoś gra jetami, to częściej wpada critical niż severe i wtedy można takie zadanie robić. Critical damage też ułatwia robienie asyst. Jeszcze da się zrobić critical strzelając do pojazdów naziemnych (np. BTR) ale też nie zawsze się trafi mapa z nimi.

1 Like

to nie o wybory sie rozchodzi ino o co innego

Ukradnę zanim usuną :)

Gdzie się podział mój niewielki exp zdobyty na szwedzkim T-80U?
Wszystko poszło w kamuflaż ?

kamuflaż jest odblokowywany równolegle z modyfikacjami, więc to niemożliwe, żeby pochłonął exp. Do kamuflażu liczą się też zniszczenia przeciwników, a nie zdobyte punkty doświadczenia

2 Likes

Być może miałeś go odblokowanego przed zmianą gdzie dla maszyn topowych er APFSDS zostały dodane jako domyślna amunicja (przedtem jako jeden z modułów do odblokowania).
Tym samym masz jakąś “historię” pojazdu, ale bez progresu w obecnych modułach. Punkty Badań które zdobyłeś odblokowując APFSDS zostały przywrócone w formie “wolnego EXP” wymienialnego za GE.

2 Likes

Dzięki, nie wiedziałem o tej zmianie z APFSDS.

Czy nie da się już wymienić skrzynek Trofeum na Warbondy? Czy mam za świeżą skrzynkę, chodzi o La Royale.

Czy ślimak w końcu zrobi porządek z tymi SKR-7, SKR-1? Bo się grać nie da jak jest nawet jedna sztuka na rundzie wszystko teraz rozwalają na kilka pocisków, powinni podnieść temu pływadłu BR na 5.3 albo wyżej i dowalić koszty napraw tak z 40k. Takie Ayanami ma koszty napraw 18335 a Chidori 18274 gdzie SKR-7 17575, SKR-1 18403 a SKR może wszystko rozwalić bez problemu na swoim BR czy nawet dwa wyżej

Już od jakiegoś czasu można tylko te starsze trofea wymieniać ma warbondy.

Jak wyszło Air superiority to jeszcze mogłem wymienić skrzynki, te co przed La Royale były. A teraz La Royale nie mogę już.

Gdy Gaigin jedną rzecz naprawi, to kilka innych popsuje.

Ground RB.
.1. Nie działa u mnie wyciszenie gry po minimalizacji.
.2. Nie mogłem przejechać przez niewidzialne wraki.
.3. Wyrzuciło mnie na samym wyjściu do bitwy (po kliknięciu “Battle”.

Dzisiaj zaledwie moja trzecia bitwa - 1x samolot, 2x czołgi, a jeszcze nie wszedłem do kajaków. Co to będzie? Co to będzie?

A ja dzisiaj zostałem tatą XD

2 Likes

Chyba się wstrzymują, bo latem ma być jakiś nowy system sprzedaży śmieci. Nie tylko skrzynki, ale też zakłady, boostery itd.

To gratulacje.

Tyle lat gram w WT i dopiero teraz się skapnąłem że można zniszczyć uzbrojenie defensywne w bombowcach. Leciałem sobie G5N1 zaatakowała mnie wroga maszyna i mój strzelec na wieży przestał strzelać. Zastanawiałem się czemu i jak dziad sobie odleciał zrobiłem prześwietlenie maszyny. Miałem działko na czarno a strzelec cały. To jakaś nowość? Czy po prostu przez te wszystkie lata miałem farta?

tak już jest od dawna :) łatwiej to chyba zauważyć jak się gra maszynami tylko z jednym strzelcem z tyłu

Najłatwiej to zauważyć na włoskich P.108B bo na samolotach z jednym strzelcem przeważnie od razu pada strzelec a tu mamy stanowiska w skrzydłach a strzelcy za ogonem.

A tak z innej beczki to piekło lotnicze to nic w porównaniu z tym dziadowskim losowaniem drużyn… XD

Nie ma w grze PvP nic gorszego niż obecność jednostki, której druga nie może nic zrobić.
Natomiast system losujący nie siedzi w głowach grających.
Orły wychodzące z meczu po jednym zgonie, czy grający jakimiś rezerwami są poza jego wpływem i śmiem wysunąć tezę, że przebieg meczu zależy głównie od samych grających.
Kiedyś jak losowało zgodnie z ‘historią’ można było narzekać o brak zbalansowania i braki poszczególnych jednostek (np. szkopy nie miały przez długą część drzewka żadnych szybkich, lekkich pojazdów), ale teraz jak jest misz masz nacji, a gro czołgów ma swoje dokładne odpowiedniki w innych nacjach jest to marginalny czynnik.

1 Like