Denerwująca gra V3

Zapewne jest to powiązane z naprawieniem buga ze zduplikowanymi pociskami w selektorze uzbrojenia.

  1. Tak, zaraz będzie 7 lat. Sam bym dał 4 max 5, ale tyle już zleciało.
1 Like

A co kaman z tym paliwem do samolotów. Wbijam do bitwy to biorę minimum, na 36 minut loty.


A w momencie rozpoczęcia bitwy mam paliwa na ponad 100 minut.

Jakim cudem? To jakiś bug, czy coś innego?

Podobno to węgierska firma, a nie rozróżniają czeskiego od węgierskiego, a może deweloperzy nie grają w tą grę? 😂

requestuj zmiane moda, ten podobno sie kwalifikuje do osobnego bugreporta xD


No dobra, przekonał mnie, na pewno i tak nie przeczyta nikt xD

I kolejny “kwiatek” - śmigło się nie kręci

Ale to już było i naprawili dawno temu ale jak widać powróciło.

1 Like

To chyba było na Bf-109

nie moze byc przeciez nowej aktualizacji bez starych bugow…

Ahhh jak fajnie temu Iłowi 8 odpada ogon. Wiadomo czy i kiedy gejin zacznie coś robić w tym kierunku żeby ten ogon tak nie odpadał?

1 Like

Wątpię, jest kilka o ile nie więcej samolotów, które mają “uproszczony” według mnie model uszkodzeń.
Część Iłów-2, Ił-8, A2D-1, chyba Buccaneer jak dobrze pamiętam.

2 Likes

Takie pytanko, ostatnio dochrapalem się Javellina w brytolkim drzewku. I odnoszę wrażenie że pociski Firestrike to taki dodatek estetyczny. Nic tym nie trafisz. Gram podobnie jak z AIM9B ale mimo to rakiety lecą gdzie chcą. Jakieś porady?

Firestreak*

obraz

Naprowadzanie na podczerwień, tylko od tyłu - namierzasz na wydech samolotu. Zmieni kierunek lotu gdy znajdzie w polu widzenia cieplejszy obiekt - flara lub słońce lub inny samolot (jeśli przeleci miedzy pociskiem a celem).
Zasięg odpalenia dzielisz na 3 i to Twój skuteczny zasięg walki.
15g przeciążenia oznacza że najlepiej strzelać w cele które lecą prosto lub są mało manewrowe, chociaż nadal o 5g więcej niż AIM-9B.

1 Like

Dzięki. Problem w tym że odpalam z 1km i o ile aim 9b spokojnie trafiał w nie manewrujący cel, o tyle brytyjska rakieta po odpaleniu stwierdza, że nie wie po co tu jest i eksploduje po 5s…

Możliwe że przeciwnik flaruje. Ostatnio wraz ze znajomymi z dywizjonu zaobserwowałem że czasem nie widać kiedy przeciwnik flaruje.

W tym wypadku miało by to sens - rakieta traci namiar na samolot, leci do (niewidocznej) flary, po czym wybucha na flarze lub traci namiar i następuje autodestrukcja.

AIM-9B ma o wiele mniejszy promień namiaru, minimalnie trudniej je wyflarować.

1 Like

Spróbuj sobie radarem pomagać, co prawda nie poprowadzi on rakiety, ale pomoże jej wstępnie zalockować cel przed wystrzeleniem.
Gdzieś kiedyś słyszałem, że dobrze to działa gdy nie lecisz bezpośrednio za wrogiem, a pod pewnym kątem do wroga.


1 Like

Nie narzekał bym ale urywanie mu ogona jest nagminne wystarczy nawet seria z amerykańskich dwunastek, i też zauważyłem że często i gęsto siada lewy tylny statecznik poziomy.

Coś chyba pozmieniali, bo teraz ster kierunku mi odpada, wcześniej cały ogon od połowy samolotu odpadał albo oba skrzydła gdy ktoś strzelał od frontu.
Trzeba by datamine przejrzeć, ale obecnie nie mam na to czasu i ochoty.


Podtrzymuje- Firestreak od ostatniego patcha to ścierwo- su 11 lecąc w locie poziomym w odl 1km ode mnie- pocisk sobie eksplodował w połowie drogi, bo mu się odechciało…

A zapytam czy ktoś wie: Czemu ZSU23-4-M z Rakietami robi sobie jaja na BR 9.3??? Jeszcze chaparala zrozumiem, ale ZSU? Gepard ma 9.7- Ozelot (bez km) też 9.7 a ZSU z 4 działkami i 4 rakietami bryka na 9.3…