Denerwująca gra V3

Battlefield zawsze kładł większy nacisk na piechotę, powstawały nawet mapy tylko dla piechoty, nie jest to dziwne, że tak jest :)

I co to zmienia? Nie może strzelać więc możesz spokojnie dojechać i go rozwalic.

Oczywiście że walka naziemek z lotnictwem nie będzie, dlatego osobny tryb dla naziemek rozwiązałby wszystkie rpoblemy.

Z tego co kojarzę to w przypadku BF granaty/KM to całkowicie inne rzeczy od broni przeciwlotniczej/czołgowej.

W przypadku H&G za dawno grałem.

A samolot może zrobić inne podejście ;).

I z tego co kojarzę to nikomu grającemu powietrzem/czołgami to nie przeszkadza bo każdy może czerpać przyjemność z tego co lubi.

Szkoda, że w WT tak nie może być i jedną z najlepszych taktyk jest po prostu rushowanie punktu rezerwą i wskakiwanie do samolotu z bombami/rakietami.

zawsze mozesz zrobic i grac custom battle :P

dobrze ogarniete custom battles z nagrodami zabilyby random battles

byl jako event i jakos sie nie przyjal :P

nie da sie zrobic cap and fly jak nie ma capa, poprawic mapy ->problem solved

Które nic nie daje, słaby argument porównując do serwerów z BF

Kiedy? Daj linka ;)

Wychodząc z tylko rezerwą nie ma crew locka nawet na lotnictwo ;)

Tja… Wyjedziesz ze spawna- koleś się schowa, naprawi i odda ci milutka bułeczkę bo sobie stoi w środku mapy na punkcie (Polska punkt C)

I wydłużyłby czas kolejki do bitwy.

Masz tam bodaj limity masy ekwipnku więc jak masz MG42 to nie polatasz z panzerknacker. Poza tym Infantry only mają chyba najniższy (oprucz PVE) reward.

Są na to bardziej racjonalne rozwiązania- np blokada spawnu pojazdów +/- 2 BR by locust/ Bt-7 etc nie były na BR 10.0

Jak widzisz, że wyjeżdża to strzelasz mu jeszcze raz.

Mój ulubiony argument przy około 200k graczach grających aktywnie ;).

W H&G, w BF nie.

Co znowu psuje grę graczom, którzy to lubią. Nowy tryb by nikomu nic nie zepsuł ;)

https://warthunder.com/pl/news/3141-wydarzenie-battle-royale-pl
nawet ja pamietam to dziadostwo xD

crewlock nic nie daje, zmieniasz nacje i wylane
jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby na wszystkich miec zablokowana zaloge

+1 betka fajnie łoi inne tanki na wysokich br, nie kosztuje nic a za fraga i godmode +20 k lwuf

podobna durnota jest w bitwach morskich…
ino tam sie jakos nieprzyjemnie lata :S

i bombki cos faktycznie slabe ostatnio

Dobry troll, ale battle royale to nie jest to o czym piszę ;).

a ja wiem co poeta mial na mysli? pisałeś o trybie tylko dla czołguf , battle royale spelnialo kryteria

Poeta chyba ma na myśli dać tryb tylko dla czołguff i wsio.

200k online spoko, ale maszdrogi ULQ:

AAB, GAB, ARB, GRB, SAB, SRB, Symulki ze 3/4 rodzaje, PVE Naziemne i Lotnicze, PvE Helek, czyli jakieś 12 trybów, plus BR: od 1.0 do 12.7. Czyli mamy:


jakieś 57 osób na 8.3 (+/-1 BR) przy aktywnych 210000 graczy. A bywa, że che zagrać z kimś i mamy team Niemcy + ZSRR i co? Czekanie po 1-2 min w kolejce… Po Twoich zmianach czas x2…

Ja gram bitwy naziemne RB i nigdy nie czekałem powyżej 30 sekund ;)

a ja gram bitwy naziemne i nie mam problemu z CAS ;)
wszystko subiektywna ocena

2 Likes

Jak się ginie szybciej niż może się on pojawic to się ma takie odczucia ;)

Ciekawy błąd @EuroDoragon2
Muszę włączyć wybór uzbrojenia, żeby wystrzelić pozostałe rakiety.

na przezywalnosc nie narzekam, zwlaszcza w okolicach 4.0 :p
topka co innego, jak dla mnie brakuje map sensownej wielkosci…
na tych malych popierdolkach gdzie odleglosc niweluje pancerz a i cas od spawnu jest w zasiegu sam to lipa a nie gra jest

1 Like

Tu chyba błąd mamy w tłumaczeniu:

1 Like

A mi przeszkadzając te patologiczne strefy ABC i jeszcze dodali je dla latadeł i jeszcze ta patologiczna ochrona po spawnie, niszczysz kilka osób samolotem bądź śmigłowcem i taki respi się w P-lot i niemożna mu nic zrobić

A to pamiętacie?

Bez gównomiotaczy, tymi helikopterami nikt nie umiał grać, więc właściwie tryb stricte czołgowy, samo mięso.
I mieliśmy najlepszy tryb czołgowy jaki kiedykolwiek tu był. Zero narzekania, sam zaciesz, wszyscy szczęśliwi. Osobiście wtedy w ogóle zaprzestałem grania ‘normalnych’ meczy, bo to było tak miodne.

tego nie kojarze, chyba wtedy nie gralem

Prima Aprilis event z Leo 2a5 i T90. Bodaj 2021r ale mogę się mylić…

Jak widać po tym forum każdemu pasuje co innego. Mamy już teraz 12 trybów gry - Plus jakieś eventy. A mimo to zawsze coś tam się nie zgodzi z czyimiś wymogami. Wiec o co ten szum. Jest jak jest, jedni wiedzą że bomby to nie koniec świata, inni mają o to żal. Jeszcze inni mają wywalone i grają bo taka jest ta gra. Wczoraj na 10 bitew raz oberwałem od samolotu, po czym falconem bez radaru odgryzłem się 2 śmigłom i 2 Jetom. 3 mi zwiał po podpaleniu. Na plus dla pelot to nowa mechanika z uzupełnieniem części amunicji na Punkcie.

1 Like