Denerwująca gra V3

I takie posty miło się czyta. Konkretnie i merytorycznie.

Narzekanie na bazowa mechanikę gry, że jest to po prostu trzask pękającej upy… Szczególnie u graczy z długim stażem jak rok i więcej. To jakbyś grał w szachy i narzekał na zakres ruchów pionków albo, że koń jest OP bo może ,przeskoczyć inna figure".

Co innego czepianie się ewidentnych bugów, niedorobek lub propozycje np. Zwiększenia progów wejścia dla maszyn wpływających na rozgrywkę. Jak dla mnie takie pe8 na niskich br powinien mieć na RB min 1000 PO by wylecieć ze ślimak bombą. Bo faktyczny spam Bt5 rashujacych punkt, po czym Press J i bombiacych plansze co prawda już minął ale dalej jest sporo takich fanboyów. Choć widok jak zbiera 1-2 fragi i 6 friendlyfire jest bezcenny…

Odwzorowanie wielu pojazdów w grze jest do uy. Są ładnie wymodelowane i często zabugowane. Kilkanaście postów temu macie IS2 mod 44, który jest w jednym miejscu wzmocniony belka poprzeczna i ma nie penetrowany boczny pancerz w centrum masy. Leopard 2A5 ma np. Ostrogi śnieżne na gąsienice w Realu są wymodelowane w grze na pojeździe, ale nie są uzytkowalne, o mechanice celowania do pojazdów w ruchu nie wspomnę (Zarówno sko M1 jak i Leo2 mają opcje automatycznej poprawki na pojazd w ruchu).
Nawet zwykła termowizja 1 geny ma też ustawienie kontrastu - tj widzisz albo max tylko to co najcieplejsze, albo wszystko z tym że te cieplejsze są mocniej zarysowane i sobie regulujesz plynnie. Zaś w grze jest tylko wysrodkowzne.

Do wielbicieli czolgoff i znafcow bitew Pancernych. - po ilu strzałach przeprowadza się justowanie polowe? Co to znaczy zrzucić gaske? Czy czołg bez gąski pojedzie? W tej grze macie już tyle ułatwień a narzekacie na kilka much w powietrzu…

Tylko bluzgów nie używaj, bo system ukrywa takie posty :)

W grze nie ma systemu prowadzenia ognia, bo wtedy część czołgów miała by znaczną przewagę. Nie wiem dokładnie, które to czołgi poza Challengerem, słyszałem o tym na kanale Grzankowsy na YT :)

Sko jest w każdym nowszym MBT. Ale w zachodnich jest ono bardziej złożone, przykład w T72M1 po użyciu dalmierz laserowego odległość jest odmierzana na siatce celowniczej po czym celowniczy sam naprowadza punkt celowniczy na sylwetkę wozu by armata miała właściwy kąt-w Leo2A4 i M1A1 lufa sama unosi się do obliczonego kata strzału na zadana odległość zaś wyświetlacz zabudowany w celowniku pokazuje odl, rodzaj amunicji/km, gotowość do strzału. Ladnue to odwzorowali np w steel beasts. Z tym że M1 ma jeszcze bardziej zaawansowane SKO poprzez użycie MPAT, i innych rodzajów amunicji. Leo MS bardziej nastawienie na APFSDS i HEAT (niem. KE i MZ).

Oryginalnie amunicji HE rheinmettal nie zaleca.

1 Like

Witam , coś zostało pozmieniane w naliczaniu pkt w grze? zestrzeliwuje np 5 samolotów a inni w drużynie przy 3 zestrzeleniach mają więcej pkt ode mnie i zwykle są to jakieś niskie levele 25-50 to jakieś ułatwienie dla nowych żeby mieli łatwiej i gry nie odinstalowywali ?

Bo waćpan puścił poręcz rzeczywistości i dryfuje w odmętach marzeń. Nie podoba Ci się gra idź do WG. Tam masz tylko czołgi.

Gramy sobie spokojnie w szachy, a tu wchodzi MakoReizei666 i stwierdza, że warcaby mają być bo szachy są zbyt op i wszyscy mamy go poprzeć… Z jakiej choinki się zerwałeś?

Ja bym na symulacjach dowalił coś w rodzaju GHPC i IL STURMOVIK rozkoszować się patrząc jak 99 procent graczy ma bóle na forum jak odpalić T-34…

A chcesz bitew tylko czołgowych, zrób sobie bitwę niestandardowa i graj…

Naprawdę jest różnica między czepianiem się, a prubuje wytłumaczenia wiewiorce, że szyszka to nie żołądź… Choć wiewiórka dalej nie rozumie…

2 Likes

Spójrz czy czasami ci gracze nie zastrzeliwali botów, bo za to są punkty, ale w tabelce tego nie widać.

Behoold- lista ziemniaków na dziś:

Na uwagę zasługują gracze z 1 wyjściem i śmiercią po czym opuszczają grę.
Nawet nie postara sie nikt o drugie użycie - niektórzy tu maja problem z lotnictwem… Najpierw pozbądźmy się jednostrzałowców…

Edit:
Tak, mam dośc ziemniaków w teamach. Ludzie ci nie powinni wyjśc poza BR 2.7. Są oni równie bezużyteczni w bitwie co ziemniaki. Ja wiem że każdy chce topki, ale ludzie co robi 27 lvl na 8.3? Ginie jak ostatnia stonka ziemniaczana. Wyjedzie toto na środek mapy jak na ulice sezamkową i ma dylemat za którym krzaczkiem schować swój uber premium tank… W międzyczasie już w niego leci 7 HEATFS, 5 ATGM, 3 APFSDS, i Vidar-gwałciciel i wszystko co ma lufe na mapie… I mając takich 10 graczy co mam zrobić?

przeciwnik tez takich ma
jakby ich nie bylo to kogo bys farmil? ;)

Nie pomyślałeś że ludzie wychodzą by ominąć lotnictwo?

Znów wkładasz kij w mrowisko xd

A Ty dalej swoje… Zmień płytę.

Miałeś czas by silnie postulowac swą rację jak gagen miał na pieńku z graczami i otworzyli się na propozycje. Czemu wtedy się nie burzyles? Czemu nie slales propozycji do gagena? Nowy tryb to nie byle co… Nawet teraz zrób ticketa z podpórka np. Ankiety z forum/fb… Może coś ugrasz… Powodzonka.

Ja mam dość faktu że jakimś cudem u wroga ilość skrobi mózgowej w teamie jakby była niska.

1 Like

Gracze wychodzący po 1 zgonie od zawsze są i już od dawna wiadomo, że przyczyną nie są koszty naprawy tylko coś innego ;).

Ja tam wolę jak gracze wychodzą niż jak robią za darmowe SP dla przeciwnika mając ledwo 1 K/D.

2 Likes

Coś w tym jest…

image

Znowu są jakieś problemy z listą znajomych. Dzisiaj uruchomiłem WT raz i miałem znajomych na liście. Po wyłączeniu gry i ponownym włączeniu po kilkunastu minutach, lista znajomych była pusta. Musiałem ponownie dodać losowego znajomego, żeby lista powróciła.

Też macie problem z trafieniami krytycznymi w powietrznym RB?? Czy to kolejne zadanie, które mam zmieniać za srebrne lwy, bo żadnym samolotem nie jestem w stanie zrobić trafienia krytycznego przez 6-7 bitew??
Coś chyba jest popsute z trafieniami krytycznymi we włoskim drzewku. Mam dzisiaj 2 trafienia krytyczne na kilkanaście zestrzelonych samolotów/ botów.

Też zauważyłem że od dodania tej nowej mechaniki zestrzeleniami jest problem z naliczaniem krytycznych trafień w zadaniach dlatego wole bombardować BTRy

1 Like

Napisał bym raport o błędzie, ale moich raportów praktycznie nikt nie czyta i zapewne ten leżał by odłogiem pół roku, albo dłużej. Jak pozostałe raporty.

1 Like

Teraz jest tyle bugow, ze chwile im zajmie ogarniecie tego bajzlu.

Celowanie podczas jazdy.
Samoloty w naziemnych (z perspektywy czolgisty) nie lataja tylko się teleportuja.
Znowu wystaja jakies klocki z ziemi.

Pewnie jest tego wiecej.

1 Like

Niby ponad 6 tysięcy bitew a na dołączenie do gry czekam prawie 3 minuty… Coś ślimak z tą ilością bitew chyba oszukuje… XD

1 Like