Denerwująca gra V3

Z serwerami faktycznie coś się dzieje, kupiłem smoczą skrzynię i dostałem takie oto info:

Intrygujące zachowanie developera z tym modelowaniem pancerza. Zerknij jeszcze jak masz podgląd na IS2 zemsta za brata bo to też mod 44. Wygląda na to że wszystkie mod 44 są z tym dodatkiem w postaci 100mm pancerza jako poprzeczki/rozporki. Ja nie mam dostępu do niego w grze. Pozdrawiam

Tak, ja mam tego IS-2 Zemsta, modyfikacja z 1944 roku miała nowy odlewany kadłub, może stąd właśnie ten dodatkowy element

1 Like

Ktoś może mi wyjaśnić o co do cholery chodzi z obroną plot małych baz na realistykach? Latam szturmowcami/bombowcami frontowymi, szybki run na bazę i jazda po bunkry ( granie pod objective).
Wróciłem do gry po paru miesiącach, doświadczenie w grze mam ponad 9 lat latania tą klasą samolotów, nieskromnie uważam że idzie mi to nieźle ale czegoś takiego to nigdy nie widziałem. Snipe pilota albo obu silników NARAZ z 4-5 km od bazy? co to jest? mini lotnisko? Szturmowcami i tak się cieżko grało biorąc pod uwagę całe hordy lemingów które trzeba było sobie ściągać z ogona ale to jest już przesadą… kolega w opancerzonym jak czołg su 8 dostaje gonga od AA z 3 km i spada do ziemi… od plotki zwykłej bazy? Kogoś głowa boli? Czy ślimak próbuje zochydzić granie szturmowcami? spróbowałem innego podejścia, A20 z leand lease, zchodzę z 4 km na 2, 650 na liczniku, mam zrzucać bomby i nagle puf, skrzydło i ogon mi odpadły od 1 pestki… komuś z gaijina szturmowce dopiekły? za dużo gier przegrał bo drużyna pkt nie umiała zrobić?

1 Like

Chyba o to chodzi, jak patrzę na płacz ludzi, którzy nie potrafią inaczej wygrać bitwy, jak tylko przez wybicie wszystkich sojuszników.
Często ludzie płakali, że team nic nie robi tylko bazy i naziemki niszczy. A nie raz udało mi się tak wygrać bitwę na RB. No ale ludziom to przeszkadzało i nadal przeszkadza, to teraz mamy bazy co się respią po 8 minutach, zmniejszoną liczbę punktów za niszczenie naziemek, p-lotki zamiast bunkrów itp, itd.

Mam wrażenie, ale nie mam na to podparcia w fot. Że owy element był po prostu odlany z osobna i dodany do IS2 poprzez wycięcie starego pancerza i dodanie nowego. Możliwe że gajin wzorował się na czołgu który przeszedł modyfikacje w warsztacie polowym. Wątpię by Fabryczne isy miały taka wręgę skoro kadłub odlewano i spawano na miejscu. Ot ciekawostka. Teraz nie dziwię się że tam jest w UJ pancerza. Chyba najbardziej opancerzony element tego isa XD

Przecież to działa w 2 strony. Jak ja nie wykonczę wrogich szturmowców one mi punkty wykończą. Co to ma być? deathmatch? arcade jest od tego nie rb… co, utrudniamy grę tym którzy usiedli, przeczytali i dowiedzieli się co jest potrzebne by grę wygrać a nagradzamy tych których używanie szarych komórek boli? co to jest? idioktacja?

2 Likes

A ja przychodzę z pytaniem. Od kiedy Ki48 nie ma bombardiera? Przecież w nosie widzę że celownik bombowy jest.

Harry Potter i Komnata Tajemnic KI48

“Jesteś Bombardierem Harry”

Sam jestem w szoku, ale to dobry samolot ;)

1 Like

obraz
Kocham czekać tydzień na mecz, mimo że są gracze.

Kiedy w końcu zostanie zablokowany spam artylerią?

Właśnie minął rok jak nie działa oś przybliżenia w śmigłowcach, a była już naprawiana dwa razy.

Co dokładnie nie działa? Przed chwilą testowałem i gram śmigłowcami ogólnie i u mnie działa oś przybliżenia

W topowych śmigłowcach ustawienie sobie osi przybliżenia na klawisze żeby sobie stopniowo przybliżać działa to tak że od 0% do 50% przybliżasz stopniowo a od 50% od razu przybliża do 100%.

Tu jest szczegółowy opisany błąd Community Bug Reporting System
A tu jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=QH5xKjZSuVE

Czy mogę prosić o wysłanie screenshota przypisanych klawiszy, żeby przetestować samemu?

Ogólnie to mam te klawisze przemapowane na mysz ale używając klawiatury działo tak samo, tych ustawień nie ruszałem od czasu jak wszystko działało poprawnie.

oki, dzięki, potestuję :)

A co to za nowość?

To ostatni dodatek z łatki Łatka 2.33.0.130 - Aktualizacje - Gra - War Thunder
Występuje tylko w trybie Bitwy i pokazuje wymaganą ilość zniszczonych maszyn do wygrania misji i ilość zniszczonych maszyn przez obie drużyny

1 Like

To już tak zawsze będzie?? (Nie chodzi mi o czerwony napis, bo chwilowo tylko się coś zawiesiło)