Denerwująca gra V3

Już tak jest - Wiesel 1A4 na 7.0 był bezradny vs Tiger II. Teraz “poprawili” mu BR…

Daily Gaijin brainlet: Ledwo wyjeżdżasz ze spawnu i dostajesz serię z działek pokładowych samolotu, a Twój czołg wybucha.

Rok 2023, a Gaijin dalej nie wie co znaczy “Bitwa pancerna”
Dodajmy jeszcze okręty na pancerne AB, przecież skoro są samoloty i śmigłowce to brak okrętów to dyskryminacja.

Gdzie permban dla tego śmiecia? https://www.youtube.com/watch?v=D44BN1gYzvo
Typowy gaijin jest typowy, takich śmieci zreportujesz i nic im nie robią, nazwij kogoś noobem na czacie - ban.

A potem Gagen płaku płaku bo gracze protest organizują.

2 Likes

Jesteś u wroga na spawnie? Zrespi się jakiś piździk z działkiem i cię zje, a ty strzelasz kilka razy i ma spawn protection. Wróg jest u ciebie na spawnie? Zdążysz obrócić wieże w jego kierunku, bah i po bitwie. Logika.

1 Like

Zalogowałem się na to powalone forum, żeby zapytać czy ktoś jeszcze ma problem odkrywaniem francuskich czołgów ? Nie mogę odblokować jedynego czołgu z tego patcha na którym mi zależy (francuski M26) bo cały exp który zrobię, idzie na jakiś pier… śmigłowiec. Czy ktoś może mi powiedzieć co tu się odwala ?

Masz zahaczoną opcję przekierowania punktów doświadczenia z czołgów na śmiglaki. Szukaj na dole strony z drzewkiem helikopterów

3 Likes

Wielkie dzięki !!!


Pierwszy raz widzę coś takiego. Blowout panel mi odpadł i moża było zobaczyć wnętrze czołgu.

Startujemy, zastanawiam się czemu wszyscy poszli jak strzała, zerkam w górę, oczywiście 40min ślimak gnoju znów coś namieszałeś, klikam “m” a tam ustawione 20min. Co do …?

Coś jest chyba zepsute, bo na samolotach też w kółko 1-2 te same mapy losuje.

A to znowu wróciło. Ale nic dziwnego skoro osoba, która przyjęła raport o tym błędzie, nie ma pojęcia na czym ten błąd polega.
fuel_bug_1

odpowiedź
fuel_bug_2

I temat zamknięty.

1 Like

propos bledow z paliwem - na symce jak masz zewnerezne zbiorniki to tez czasem rozny czas pokazuje

Ale tutaj nie było żadnych dodatkowych zbiorników, co więcej, było rozegrane X gier i było ok, nagle po prostu postanowił sobie ustawić 40m podczas gdy w ustawieniach przed startem masz wyraźne 20m, lecąc samolotem widzisz dwie wartości, maszyna jest cięższa i w lewym rogu wyświetla 40min, a klikając mapę widzisz że powinna mieć załadowane 20 min :D No to co to za jajca są?

bug thunder w pelnej krasie, za kilka tygodni bedzie info ze naprawiono problemy z ustawieniem ilosci i wyswietlaniem stanu paliwa (albo i nie)
lepszy bajer mialem wczoraj , zestrzelili mi latawiec (rozsypal sie po trafieniu aam) jakis glitch i lece dalej
a w logu nic
dzisiaj odpalam bomby glebinowe i leca torpedy rownoczesnie
a z tym ze ustawien sterowania mi nie zapamietuje tak jak powinno to juz miesiac sie uzeram - zaraz po odpaleniu gry musze osie joya na nowo ustawiac bo z automatu mi na przepustnice ustawia
odwale punkty na toga to se siade do latania, zobacze jak tam z paliwem dzis
edit:
tak na szybca - odpalam w mieszanym rb 109 f4 - paliwo ustawione min 19 przed wylotem a w bitwie 21 pokazuje… slimaki popsuli, jak zwykle

1 Like

Ślimak ty draniu

Dlaczego takie UFO jak DB-7 nie zostało jeszcze poprawione? Przecież to ma model lotu “lepszy” niż myśliwce na AB. Oczywiście to ulubiona zabawka statpadderów, bo oni potrafią być mocni tylko w plutonie złożonym z takich gówien.

Przecież to komicznie wygląda jak dwusilnikowy bombowiec kręci się na równi z wczesnymi Bf109, no prośba.

A ja dzisiaj, po powrocie z roboty mam festiwal frustracji. 7 bitew i 6 porażek… Losowanie drużyn na miarę gadziny… :D

1 Like

W ostatnim changelogu Update 2.31.1.27 - Updates - Game - War Thunder
nie wspomniano o cichej zmianie.

Dotarłem do porażającego przecieku. Internet drży z podniecenia. Wszystkim szczęka opadła a niektórym ręce odpadły. Najnowsze trendy w projektowaniu map oraz techniki zapobiegania spawncampingowi spowodowały powstanie:

Już nie mogę się doczekać. Najbardziej czekam na rewolucję w Navalony Forces. Spawny są tak daleko, że w statkach większych od kajaków, od razu po spawnie wszyscy zaczynają się ostrzeliwać. A wysepki są tak blisko, że ledwo wyrabiam na zakretach.

Foolowing the Roadmap

mikre mapy to nie tylko problem kajakow, czolgom zwlaszcza pozniejszym tez by sie przydaly duze sensowne mapy

@EuroDoragon2 Będzie coś robione ze zbugowaną friendlistą?
Co włączę grę to jest pusta, po dodaniu jednej osoby dopiero wraca (blacklist też) , sporo osób z dywizjonu czy znajomych ma ten sam problem, na czacie ludzie też pytają wielokrotnie co się dzieje

Druga kwestia to notoryczne problemy z ilością paliwa, wchodzę do gry mam ustawione 20, sprawdzam 3x, a za chwilę znów mam 6 min w bitwie, klikam mapę, widzę ustawione 20, w grze mam 6. Na czacie też kilkukrotnie widziałem jak ludzie rzucają mięsem na ten temat

Ta mapa występuje w kilku wersjach. Ta, najnowsze osiągnięcie antyobjeżdzeniowe, jest najbardziej skopana.