Denerwująca gra V3

zjedz snickersa

W przeciwieństwie do Ciebie nie przeszkadza mi to co mamy teraz więc nigdzie nie musze się przenosić.

Hmm…Tygrys tak samo jak i BWP mają siebie na strzała tylko, że Tygrys może to zrobić trafiając w każdą część BWP czego nie może zrobić BWP. Twój argument to inwalida sorki.

1 Like

Ciekawe co się stanie jak damy jakiś pojazd na taki B.R., na którym nic nie będzie mógł zrobić hmmm

+10000% boostera do expa i kasy. A za każdego fraga 500 GE na zachętę.

1 Like

Wsm ciekawe jak by to działało jak np T-34-85 czy Pz. IV były używane w konfliktach wiele lat po ich produkcji XD

I właśnie dzięki takim jak ty ta gra powoli robi się guanem. Bo nawet gejin by zaczął mieszać pojazdy nowoczene z drugo wojennymi to byście skakali z radości. Xd jak bmp nie przebije mnie z pocisku to walnie mnie z rakiety w ryj więc raczej twój argument to inwalida.

1 Like

Nie no historycznie taki T34-85 powinien mieć dwa BR. Jeden taki aby walczył przeciwko Tygrysom. A drugi żeby mógł walczyć z M48

tankisty ciagle miaucza o cas i naloty dywanowe
niewazne czy bitwa czy event ;)

tak samo jak bt5 i leopard…

A detailed look into the Panzer IV of the Golan Heights, by Dima Va – WW2Wrecks.com pezeta ze wzgorz golan, a teciakow ro sie od groma wszedzie przewijalo ;)

ale jakt to ZACZĄŁ…

1 Like

Jak pokazać, że jesteś słaby w grę nie pisząc tego dosłownie.

Moje 5 K/D zrobione na F4U-4B tylko na bitwach naziemnych raczej nie pokazuje płaczu, po prostu stwierdzenie faktu ;)

W to guano obecnie gra ponad 200k ludzi a ostatnio pobili chyba swój rekord. Oczywiście WT umiera już od 5 lat bla bla bla.

Super w tym czasie Tygrys może na spokojnie oddać strzał gdziekolwiek.

Ale spokojnie może gdy będziesz miał ciut więcej bitew rozegranych w tej grze to zrozumiesz o czym piszę. Na chwilę obecną radzę Ci grać, trenować, zapoznać się z mechanikami gry bo jeszcze dużo nie wiesz, bądź nie rozumiesz jak działa ta gra.

1 Like

a pare razy nawet dosłownie mi sie zdarzyło napisać XD

Bambus ale ty se latasz i korzystasz ze wszystkiego co ci w lapska wpadnie zeby fragi lapac a ci co najglosniej miauczą to samolotem sie brzydzą i dla nich cas to dramat
btw, Kowana cos dawno nie bylo XD

Gdzie ci napisałem że gra upada? Jak pisałem wyżej gejin mogły by wprowadzić ufo a gracze będą się w luj cieszyć. Ahh no tak w upie byłem i ówno widziałem więc nie mogę narzekać i nic nie mogę pisać.

1 Like

Najwidoczniej ludzie nie narzekają na te guano albo to wcale nie jest guano tylko ty tak uważasz.

1 Like

Ludzie dalej mają problem ze zrozumieniem, że to że ktoś w ich otoczeniu mysli tak samo jak oni nie oznacza, że każdy tak myśli.

1 Like

Ahh i chcesz powiedzieć że te 20k graczy to siedzi co dzień? A no tak pewnie event na toga nie jest tutaj czynnikiem obecności tylu graczy.

Dziennie normalnie jest powyżej 100k graczy, teraz jest 229k nie 20k

Moja wina źle spojrzałem na liczbę.

Tak z czystym sumieniem mogę napisać, że codziennie siedzi w tej grze 20k ludzi a nawet ponad 100k-150k ludzi.

Jak nie było balansu w lotnictwie to tak wyglądały bitwy/eventy historyczne…
Do dzisiaj pamiętam jak próbowałem grać event historyczny jednostkami niemiecko-włoskimi vs WB USA. Wtedy każdy samolot włoski, nie robił dosłownie żadnych obrażeń a p-40 robiły durszlak z pztki :D
Teraz myślę, że wyglądało by to inaczej.

A granie granie M4A3 (105) vs tygrys II p, było bardzo spoko na mapie forsowanie renu.
Wystarczy słabszym maszyną dodać czynnik opłacalności użycia.
M24 był produkowany od 1944r. Daj mu br 5.7 ale za każdego Fraga daj 20k SL nagrody i chętnych będzie wielu :)

2 Likes

W kajakach gracze z lepszymi krzesłami mają ten przywilej, że nie rejestruje powtórek serwerowych. Na 10 bitew, środkowym palcem mógłbym wskazać 4 bitwy zdominowane przez właścicieli lepszych krzeseł. Znalazło tylko dwie powtórki z dzisiaj. W dodatku nie tą, na której mi zależy.