Denerwująca gra V3

Gaijin znowu robi kurtyzanę z fizyki i dopuszcza jednostronne przestrzały xD

Typowe, gówno nawet nie we wczesnej alfie, ale wypuścili szajs.
Może weźcie się tam do roboty zamiast organizować eventy co 2 tygodnie?
Oczywiście znowu nie idzie przebić Leoparda I kumulakiem w bok bo przecież Leopard ma zapewne 100 metrów pancerza.

1 Like

To jest firma, z którą nie ma co pisać. Założyłem temat w dziale Suggestions-Gameplay, temat musiał zostać zatwierdzony przez moderatora. Dotyczył on przywrócenia poprzedniego systemu respienia baz w bitwach powietrznych. Temat najwyraźniej nie został zaakceptowany, a ja nawet nie mogę znaleźć w swoim profilu żadnego śladu po utworzeniu tego tematu.
GAIJIN. Robicie zmiany po cichu, w żadnych devblogach tego nie opisujecie, usuwacie teksty z blogów dotyczących wprowadzanych maszyn nie informując o tym nikogo. Róbcie tak dalej, to może będzie kolejny protest.

2 Likes

10 lat od wyjścia gry, a oni dalej nie naprawili idiotycznych bugów czy debilnych mechanik, które tylko utrnudniają grę. Dodali tyle map, ale dalej nie naprawili tego, że na większości map wystarczy zrespić po odpowiedniej stronie, by wygrać mecz.
Dalej idiotyczne lotnictwo na AB psuje rozgrywkę, dalej kretyńska artyleria spamowana przez 15 typa w jeden obszar psuje grę.

2 Likes

Xd ty od nich oczekujesz poprawy gry jak oni nawet balansu nie potrafią ogarnąć. Bo nie wiedziałem że w 1945 ruscy mieli na stanie goździki i akacje.

2 Likes

to nie balans tylko niepoprawnosc historyczna
co do balansu to chyba wszystkie nacje dostaly shermany…

Tylko co ma balans do poprawności historycznej?

Gdyby BR zależał od roku produkcji danej maszyny 2/4 maszyn byłoby niegrywalnych. Bo nie miałyby zastosowania w bitwach. Pokazał to np. sezon Wojny Światowej gdzie późno wojenne czołgi niemieckie dominowały te amerykańskie tym samym nikt nie grał amerykańskimi.

Można wymieniać masę takich pojazdów które poszłyby w niepamięć gdyby podwyższono im BR do takiego odpowiadającego maszynom z tych samych lat.

1 Like

przemyslane eventy historyczne co kiedys byly byly calkiem spoko

a to byl gniot

wymagaloby to pokombinowania z rozgrywka ;)

balans idealny masz ten sam tank vs ten sam tank… juz kiedys z tego beke krecilem
i co ? i sherman wszedzie, na rozgrywke narzekaja a mi sie najlepiej gra op kawulcem na szwabskim 4.0 XD balansu niet poprawnosci niet ale grywalnosc zacna

Ze względu na event gram na topce. I jest jedno małe przemyślenie.
2S38 to jest prawdziwy czołg P2W. Co ten czołg z przyszłości robi na 10.0 jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

? łatwiej o punkty czy co?

Dla mnie łatwiej. 50% więcej punktów do eventu to całkiem sporo. Chociaż czasami gra się dużo trudniej przez masy helikopterów i ten 2s38 -.-

Aha czyli że bwp 1 którego między tigera 2 dzieli 22 lata jest spoko? To niech gejin przestanie gadać że robią grę historyczną bo już od dawna nią nie jest. I wisi mnie to że większość maszyn była by nie grywalna, bo albo robimy grę która się opiera na historii albo robimy kolejny klon wota bez paska hp.

2 Likes

Jest. Cope czy coś

Jeśli Ci to nie odpowiada jest wiele historycznych gier:
-HLL
-Post Scriptum
-IL2 Sturmovik
-Red Orchestra
-Arma

Mało mnie obchodzi czy BWP wraz z Tygrysem jest historyczny czy nie. Ważne, że jeden i drugi może ze sobą na spokojnie konkurować. Spora część maszyn przy historycznym ustawieni nie ma sensu bytu w tej grze.

Już widzę płacz tych wielce fanatyków “balansu poprzez historię” kiedy KW-1 będzie na przeciwko Pz.II, Pz.III J/F czy Pz.IV E/J już widzę jak chętnie ludzie będą grali takimi maszynami. Bądź stado ASU-57 grające przeciwko M48.

jak sie naucze lapac 5+ fragow na topce regularnie to moze i tez zaczne eventy tam robic
jak na razie za bardzo sytuacyjne toto i mapy za male jak dla mnie, no i kociol jak na arkade

wymagaloby to jedynie zmiany modelu rozgrywki scenariusz zamiast deathmatcha, no i misje asymetryczne

Co było testowane i nie działało

eventy historyczne i customowe scenariusze cieszyly sie sporym zainteresowaniem
jedyne co nie dzialalo to ten smieszny tryb z samymi czolgami XD

bonus +150% srebra i expa za fraga, akcje i wygrana i od chetnych sie nie opedzisz

Widzę że pamiętamy sprawę całkowicie inaczej.

Eventy historyczne wygrywały drużyny składające się głównie z samolotów, nuda.

1 Like

+1 Każdą WŚ wygrywał ten który miał lepsze lotnictwo.

1 Like

To samo mogę tobie napisać że jak się nie podoba to idź w wota graj. Już widzę płacz brajanków którzy swym bwp muszą walczyć przeciwko M60 i już nie będą królami pola bitwy. I nie nazywaj tego konkurencją bo tygrys nie ma czym konkurować z bwp.

1 Like

Dokładnie, ludzie którzy uwazają inaczej po prostu nie potrafią grać XD