Denerwująca gra V3

Trafiłeś na team F-5C, to się nie dziw że tylko jeden jest na 11.3 :) Tak to już wygląda. BR-y gdzie są popularne jakieś premki, tak wyglądają teraz.

No to wygląda na to, że ja dzisiaj czymkolwiek nie zagram trafiam na takie teamy.

Dziś USA przegrywa :)

Ale ja tutaj gram Japońcami.


Na niemiaszkach też wtopa i na innych bitwach na japońcach również, wygląda na to, że czymkolwiek nie zagram i z kimkolwiek i cokolwiek bym nie zrobił i tak będzie wtopa.
Pewnie już zbyt długo haraczu nie płaciłem.

Wiem, że Japońcami, ale z USA. Ja tak często mam, że gram czymkolwiek z Niemcami czy USA to przegrywamy.
Ogólnie to ostatnio zauważyłem pewną ciekawą zależność. Im wyższe miejsce w drużynie mam, tym częściej mam przegrane bitwy według statystyk.

Też tak mam, często przy wygranych bitwach niewiele zdążę zrobić, a fragi robię na przegranych bitwach i to jeszcze do tego na ful uptierze.

gorszy poziom druzyny → latwiej o wiadro fragow (ty masz duzo reszta tyle co nic)->zwykle bitwa przegrana

lepszy poziom druzyny → trudniej o wiadro fragow (zwykle kazdy cos lapie)-> zwykle bitwa wygrana
ja tam wole lapac wiadra pelne fragow i przegrane niz 1-3 fragi i wygrywac bitwy

po prostu wiadro fragow jest duzo wiecej warte nawet przy przegranej niz jakis tam smieszny bonus za wygranie meczu z mocno srednim dorobkiem

co wy sie tak wszyscy wygranymi przejmujecie?

xD

Swoją drogą to nowe forum to badziew jakich mało

2 Likes

Co się dzisiaj dzieje z serwerami, najpierw gra uruchamia mi się kilka minut dłużej niże normalnie, a później odpalam kartę bonusową i mam taki ekran.

Mam tak samo, chyba serwery zdechły.

Listopad, 2023 - Gaijin dalej nie umie czytać i nie wie co to są “Zręcznościowe bitwy PANCERNE”

No ale czego spodziewać się po ruskach - u nich nawet samoloty to czołgi.

Nie, to że kilku rosyjskich oligarchów uciekło na Węgry nie oznacza, że gra jest węgierska.

2 Likes

Nie ma to jak dać zniżki na premki w grze za goldeny i zacząć konserwować stronę gdzie te goldeny można kupić XD

1 Like

Mi się udało, ale trochę się naklikałem “odśwież stronę” xD.

220 tyś ludzi online, problem jest dołączyć ze znajomym do oddziału.

Ktoś wie czy ten TOG będzie w formie kuponu na sprzedaż?

Nie sądzę. Sturmtiger też nie był na sprzedaż.

1 Like

Czyli problemem są znajomi, wystarczy się ich pozbyć :D

1 Like

Z medalami w zadaniach specjalnych też widzę ślimak pozmieniał…
Teraz trzeba zdobyć 15 żeby odblokować nagrody w sklepie za bony…
Tel Awiw to chyba ich docelowa siedziba a Węgry orbanowe to tylko etap przejściowy…

Najwidoczniej dawno tej zakładki sklepu nie otwierałeś. Ze dwa, albo i trzy sezony już tak jest.
A ilość zadań specjalnych by odblokować premki była podobna nawet w “starym” WB-shopie.

1 Like