Denerwująca gra V3

Ta? Śmieszniejsze jest to, że Gaijin od 10 lat nie naprawił buga z “wypadaniem załadowanego pocisku z działa” po trafieniu w nasz czołg XD

1 Like

Gracz War Thundera? XD

1 Like

Dawno nie grałem naziemek. Coś mi się obiło o uszy, że miał być jakiś podstawowy zestaw naprawczy i gaśnica, ale tego zestawu nie mam. Czyżby nie dodali? A gaśnica jest.

Też nie mam, tak samo miał być system uniemożliwiający spawn camp, jakiś nalot czy coś w tym stylu. Jak było, tak jest.

Ze spawn campem, to tylko tyle, że graczowi pojawia się napis, że wróg widzi go na minimapie.

takie rzeczy juz yly na nizszych BR

i powiekszyli strefe wykrywania
na symce tank wybucha jak wjedziesz w czerwone pole

A to nie jest tak jak w morskich? Możliwość naprawy i gaszenie masz - tyle że z początku jest to wooolne. Po wybadaniu dzieje się dużo szybciej. Wcześniej to w ogóle nie można był naprawiać i gasić bez wybadania modułów.

Jak mam uszkodzony moduł, to jedynie wyświetla mi się komunikat, wciśnij klawisz “F” żeby wezwać pomoc.
Pożar mogę sam ugasić.

Mnie to pomału to forum zaczyna wkurzać jeszcze bardziej niż gra. Piszę sugestię o dodanie samolotu. Sugestia zarchiwizowana bez podania przyczyny (domyśl się). Pytam się jednego z moderatorów o powody, no to normalnie mi odpisuje, że muszę zawrzeć kilka punktów. Robię to - zawieram w sugestii wszystko co znalazłem nt. maszyny: raporty, zdjęcia, opisy, specyfikację i popieram 4 źródłami (w tym książka). BTW: jedna z wersji tego samolotu jest już w grze, więc chodzi tylko o jego niewielką modyfikację, nie trzeba całego samolotu od nowa tworzyć. I znowu sugestia zarchiwizowana bez podania jakiegokolwiek powodu. Ehh ślimak, tak do klienta, któremu zależy jakoś na tej grze, chyba nie powinno się wychodzić.

1 Like

Podobnie jest z raportami o błędach. Niektóre zamykają bez podania powodu.

przypomina mi sie jak pisalem sugestie o dodanie brytolskiego bolca XD

Tym razem odrzucone z powodu plagiatu, chociaż wszędzie dawałem odnośniki do źródeł. KO-ME-DIA. Co ja tu piszę pracę magisterską czy sugestię na forum gry komputerowej. Ja pierniczę.

1 Like

Niezły syf się zrobił na powietrznych RB.
Ludzie płakali na AAA na lotniskach i kamperów, to teraz lot z bombami kończymy po jednym zrzucie. Nie da się spokojnie przeładować na lotnisku, bo obrona p-lot praktycznie ma umiejętności, jak gracz lvl 1. P-lotki z 3 ery i chyba jeden zestaw rakietowy.
O ile rozumiem, i mnie też denerwuje jak się ktoś zasłania lotniskiem, ale do cholery nie można tego rozwiązać jak na symulacji? Stoisz przeładowany i zatankowany na lotnisku? 30 sekund i kick z bitwy. Latanie przez 1 minutę nad własnym lotniskiem - kick z bitwy.

Po jakichś 2-3 minutach latania w kółko, gość chyba próbował wylądować na moim lotnisku i dopiero oberwał.
shot 2023.10.23 22.18.44

1 Like

Kolejny niezbyt śmieszny żart.
Screenshot_10

Ze zniżką na Petena miałem podobnie. Jedna się jeszcze nie przedawniła, dostałem kolejną, a jak się obie skończyły to jeszcze jedną dostałem. Oczywiście wszystkie na 5%.

Dziwnym trafem na niższych br pelotka bardzo dobrze sobie radzi.

Na których BR-ach?

Ktoś mi powie co to są za nowe uczciwe match makingi?
U mnie jeden gość na 11.3 i reszta na 10.7 i 10.3 a u przeciwników przynajmniej dwóch na 11.3 i przynajmniej jeden na 11.0. To się nazywa normalne dobieranie przeciwników.
Często miewam taki bitwy.



Ooo… Usunęli kolegi wypowiedź. Nie pasowała do koncepcji ogólnej, róbta tak dalej a następny protest graczy już nie będzie taki lekki.
No tak, oczekuję zrównoważonych bitew, pewnie nieoczekiwanie.

1 Like

Na tych co gęsto i często latają tłokowce więc do 6.3 .Jak ci gejin źle po losuje to już lecąc nad lotniskiem mając 3km wysokości potrafi cię strącić. Więc tam gęsto i często kampią koło lotniska