Denerwująca gra V3

Mam tak samo jak ty…
Team losowy a w nim…
Gracze z Ajkiu ziemniaka-aaaa…
I te koszmarne gry…

Co Ty, gadziny nie dadzą Ci tego za darmo.
Zapłacisz 1000$ i dostaniesz, albo graj na tych bezsensownych mapach z kampą dla jednej drużyny :D

W sumie, nie spodziewałbym się, że gadziny cokolwiek dadzą za darmo - do dzisiaj nie naprawili problemu znikających pocisków, ani fizyki gorszej, niż w gównianej gierce w Unity pisanej przez jakiegoś losowego amatora z instagrama, gdzie 40 tonowy czołg radośnie wystrzeliwuje w górę po najechaniu na kosz na śmieci XD
I jeszcze mają czelność pyszczyć, że jak nie płacisz to masz zamknąć ryj, jak w tym usuniętym wpisie na blogu, za który cały YT opluł tych partaczy.

K9-tka, która powinna spokojnie na 9.0 wylądować, siedzi sobie na 7.7 i radośnie trzepie free fragi. Żenada.

2 Likes

ale zdajesz se sprawe ze mozesz z 3ma znajomymi zrobic 4 osobowy oddzial?

patrzac z gory jest to primary target ;)

o, fajno że opisali

2 Likes

Czy było coś mieszane z warboundami? Zawsze miałem tego od groma, wystarczalo na kupno backupów i boosterów. Nigdy nie schodziłem poniżej 2000, ale ostatnio zauważyłem, ze zostało mi ich 60! BP nie kupuje ale ten 60lev wbijam co miesiąc.

Pytanko: czy komukolwiek sie zdarzyło że celując we wroga nagle gra zaczynała lagować? gram i wszystko działa płynnie aż tu lece na gościa i lag za lagiem…

Ja mam takiego (słabego) aima, że nie widzę różnicy :)

Chyba, że grasz na jakimś innym serwerze niż EU, to może tak być. Często tak miałem, że jak był gracz chiński, to jego samolot się teleportował i nie mogłem go trafić, ale on mnie już bez problemu.

nie- po prostu jak normalnie celuje to spoko- ale raz na ileśtam razy celije do czołgu z czołgu/samolotu i uber lagi napierdalają. Czyżby gajin znowu cos namieszał?

Może znowu serwery nie wytrzymują, czasem mnie długo wczytuje do bitwy, albo pojawiają się 2-3% PL.
W końcu ewent jest, a nie ma ewentu bez problemów z serwerami :)

1 Like

Racja- event a chomiki pojechały na ciastko z krymem. Choć PL nie mam a ping w granicach 50-60ms to może być przyczyna jak wspomniałeś. Swoją drogą:
jestem noobem ale lubie takie wyniki:

I piękny przykład jakich mamy graczy:

Edit:
Ktoś wie czemu devsi umiejscowili Vidara z laserem i termo na 7.7? Bo ja chce ten towar co oni biorą…

1 Like

Poczekaj jeszcze trochę i Vidar pójdzie wyżej. Tylko gein musi się kasy nachapać.

2 Likes

Mam pytanie- czy tylko mi przeszkadza wysyp graczy z lvl 10-20 posiadających TYLKO 1 pojazd premium na BR 9.3-10.3?

Myślałem, że nic mnie nie zaskoczy, ale ilości mentalnego szamba które ustawicznie dorzuca mi w teamach aż przytłaczają. Mam w teamie 3-4 graczy 60lvl+ i reszta to owe low-lvl którzy nie robią ABSOLUTNIE NIC poza instant spawn and death. Wrogi team flankuje, objeżdża - słowem “myśli”… Mój to zlepek małp po trepanacji czaszki przy użyciu słomki z makdonalda, które myślą że jak pojadą na punkt D to osiągną nirvanę i sam ślimak naczelny wręczy im klucze do krainy wiecznego śluzu. Wydałeś kilka eur na premkę= luz. Ale choć podwójne użycie weź- jest za free!

Naprawdę dotarcie do mety tej gry jest po prostu zbyt łatwe dla ludzi kompletnie nie ogarniających czym jest WT. Ba jeszcze przebolałbym gdyby delikwent mógł tylko w AB dopóki nie zdobędzie min 2 pojazdów na danym BR premki. Ale na RB czy SB ślimak nie zrobił progu wejścia i mamy koszmar. Jeszcze przy obecnym evencie mam taki spam ludzkiego mięsa armatniego że Boty na heli confrontation mają lepszy skill…

maszyny dywizjonowe sa na 11.3, na redditach placza o low lvle/one death quitters/niski poziom graczy
topki sam nie ogarniam jak dla mnie kociol jak na arkejdach no i cos na co odwiecznie zrzedze czyli brak sensownych map
btw , na jakich br najczesciej fulda wpada?

Na 7.7 mam ją często.
przykład pięknych graczy…:

na 9.7 do porzygu Fuldę grałem.

często nawet nie warto
tak sobie probuje wybadac pare modulow do m1a1aim i w czasie zanim albo padne albo zreperuje uszkodzona lufe lub zamek wrog jest w okolicach spawna albo rozstawiony tak ze nie da sie wyjechac
tak zeby cokolwiek ugrac to mapa musi dobrze podejsc
wogole dziwne te wysokie tiery, zero porownania z grywalnoscia rb 4-5.7 i nizej
btw co tam jest przyjemnego do grania (US RU GER) na 7.7-9.7 jesli chodzi o tanki i cas?

1 Like

9.3 niemców. T72M1 M48 SUPER PATTON, Bugielpancer, Cl13 (ten z aimami), oba bo 105, do tego AA Gepard z 8.3 dla desperatów. Do CAS jeszcze można MiG 15bis, daje rade.
Poniżej 9.0 i 9.7 już gramy mocno sytuacyjnie. Bo zarówno leo1 na 8.0 jest spoko ale brak mu dobrego cas w linii, na 9.7 jest niby leo2k ale papier plus German main skutecznie odstraszają. Za to na plus jest cas Mi24p i MiG 23BN to spoko maszynki choć MiG trochę nie domaga przeciwko aa.

7.0., 7.7 dla mnie UK miodzio. Dobre jety i fajne wozy.

Jeszcze bym zapomniał o 7.0 Ru… IS3, T44-100, su 11, zsu 57 2, i obie haubice to miodzio.

Minus to wszechobecny VIDAR który psuje mocno balanz. Ale tak jest kiedy dodasz wóz z 2010+ do pojazdów z 1945-1970

od kiedy sabre ma aimy ? O_O
leo1 ujdzie chociaz kiedys mialem faze zeby na duze koty betka polowac
do lineupu dorzucilem gine i bmp teraz doszedl tam ale za malo nim gralem zeby coswiecej powiedziec
najbardziej wnerwia mnie to ze mam do kupienia wybadana pume ale przez machloje w drzewku jest zablokowana
do bajgla 40 k expa
wczesne jety typu mig jakos mi nie siadly
vidara widuje na 11 ciezko powiedziec zeby niedomagal
potestujem zobaczym jak sie tam gra dzieki za info

CL 13 mk6 na BR 9.3 w drzewku niemieckim (w folderze z Cl13 na 9.0) ma Aim 9B. Co prawda radaru brak ale robi robotę na naziemkach bo masz wybór między bombami, rakietami niekierowanymi i Aimami.
MiG co prawda na szczuplo z amunicja, ale na lekkie to bestia. Helki też dobrze pozdrawia.

A BAJGIEL to kozak, tylko trzeba wiedzieć jak nim grać. Poturbujesz nim wszystko, od BMP 2 i T55 po su 25 i ka50… Robi robotę.

Polecsm linie Brytow na 7.0 i 7.7 bo tam stabilizacja i spoko armaty, choć apds znowu jest żartem. Tak mina Tigera 2h czy Jagdtigera na widok mojego Conwaya jest bezcenna…

Śmieszne trochę
Screenshot_4