Denerwująca gra V3

OK, wysłałem ticketa, ciekawi mnie co powiedzą, bo to dla mnie trochę dziwna sprawa a konto mam tylko jedne.

Ja miałem trochę podobną sytuację, bo na jednym samolocie miałem wbity exp a na modułach nie miałem nic, po długich bojach i wysyłaniu screenów otrzymałem nawet więcej niż miałem, bo dali mi cały moduł wybadany, a samolotem grałem tylko szturmy, których w żadnych statystykach nie ma.
Więc próbuj.

Oni jak by mogli to i by swastyki do gry dali dużo jest też dywizjonu ss albo temu podobne.

1 Like

Co to się z tymi bazami stało? To nie tylko na tej mapie.

propos map to fajnie by bylo jakby ta wyswietlana w przegladarce pokrywala sie z tym co jest w grze…

1 Like

Da się jakoś wyłączyć ten huragan na każdej mapie? Oczopląsu można dostać od tych drzew.
Myślałem, że po aktualizacji poprawi się jakoś rotacja map, a jednak wciąż gram trzy mapy na zmianę.
Pomimo dislike we wszystkich trybach, do porzygu “Bitwa o Las Hurtgen”, “Finlandia” i “Japonia”. Wczoraj pierwszy raz zagrałem na mapie “Czerwona Pustynia”, dałem jej nawet like i tyle ją widziałem ( tak, wiem że jest od 9.7 ). Czy ktoś ma podobnie? Po co są te like i dislike w ustawieniach?
To samo z mapami w trybie nocnym, chętnie bym je pograł, dla odmiany. Strefę zero widziałem maks dwa razy, innej mapy nie uświadczyłem.

1 Like

Mapy nocne są aktualnie wyłączone kompletnie, w jednej z nadchodzących aktualizacji zostanie dodana opcja możliwości udziału w takich bitwach

Like i dislike zwiększa/zmniejsza szansę na wylosowanie określonej mapy. Jak dla mnie, to tylko Ban mapy działa o ile grasz sam.
W bitwach powietrznych jest podobnie. Mapy zmieniają się jak zmienię BR samolotu. Ale i tak w rotacji są 2-3 mapy z czego jedna z nich pojawia się najczęściej.
A i od aktualizacji, odkąd dodali efekty pogody, chyba jeszcze nie grałem na mapie pozbawionej chmur. Od pustyni, po Azję, wszędzie gęste chmury.
Lubiłem Czerwoną pustynię, mogła zostać na 6.3-6.7+. Szkoda, że przesunęli ją na BR, na którym gram może 1-2 bitwy na rok :(

Według mnie to też nie działa. To co mam w dislike losuje najczęściej, na odwrót. Poza tym wszystkie bitwy są takie same. Te same mapy i te same czołgi. Mam wrażenie, że w tej grze jest tylko jedna nacja. Za każdym razem gram na ruskie premki ( Turms, 2S38 i Su-25 ).

Same. Mi albo losuje w kółko te same mapy z rzędu, albo losuje mi akurat te, których NIE lubię. xD

Dalej czekam, aż rosyjscy, ukraińscy, białoruscy i tureccy gracze otrzymają permbany za boty.

Możliwość wybierania map jak np. w Counter-Strike byłby najfajniejsza opcją. Nawet w wypadku długiego oczekiwaniu na mapę grałbym te które mi odpowiadają oraz te które są po prostu najciekawsze. Jeden ban na tak dużą liczbę map jest trochę śmieszne. Like i dislike nie działają albo i działają w wysyłaniu informacji do ślimaka a nie do częstotliwości losowania map w bitwie

3 Likes

Wystarczyłoby rozwiązanie znane z innej gry o czołgach. Dwa bany na mapy ( trzy dla kont premium ) i wymieszanie nacji. Bez sensu na niektórych BR jest grać na ruskie czołgi bo są za mocne. Przykładowo gram teraz Niemcy 10.0. Wyjeżdżają ciołki i strzelają w ruski badziew obłożony erą i giną. W innej grze o czołgach też były bitwy “historyczne” i bardzo szybko je wycofali, bo na niektórych tierach dane nacje nic nie mogły zrobić.

Jak ustawić przybliżenie rolką myszy na okrętach, bo jak bym nie ustawiał, to jedynie mogę całkowicie oddalić widok. Tylko PPM przybliża i oddala, ale maksymalnie.

Ja mam :
Sterowanie> Okręt>Sterowanie kamerą >Kółko myszy i tam Oś przybliżenia.
I mi działa.

1 Like

To u mnie coś blokuje to ustawienie. Pewnie znowu opentrack.

jak dla mnie to i tak za duzo tego na RB… ale dopuszczalne na zasadzie niehistorycznej zawartosci - dla chetnych
a co do map to powinno byc ich duzo wiecej, wiekszych i lista do wyboru na ktorych chce sie grac dla danego lineupu wraz ze statystykami popularnosci danej mapy


bardzo smieszne

hmm…a co masz ustawione kilka linijek wyżej >Oś Przybliżenia ? bo ja mam taką graficzkę kółka myszki. Aha i mnożnik kółka mysz na 50%

To opentrack. Zapomniałem, że odwala takie rzeczy. W ustawieniach też mam w jednym miejscu ikonę rolki, w innym przypisałem dodatkowo rolkę jako oś przybliżenia, ale zapomniałem o pewnym wpisie do rejestru systemu, który pojawia się automatycznie po uruchomieniu opentracka. On blokuje m.in. przybliżenie kamery.

Plasanie drzew jest wesołe i mega imersyjne- gówno prawda. Krzaki stoją a drzewa mają atak padaczki…

Pytanie, u was też jest bug w M48 super patton (9.3 niemcy) że po stracie 2 członków załogi km sprzeżony z działem nie działa, a w T72M1 wkm na dachu po naprawie nie obraca się?

Interesujący ten BR 9.3 taki nie za fajny

1 Like