Denerwująca gra V3

I podświetlenie kokpitów znika po starcie z lotniska. Też raportu nikt nie czytał, bo po co?
https://community.gaijin.net/issues/p/warthunder/i/rZCLqwEopi2D

1 Like

Czy tylko dla mnie ten nowy ruch drzew na wietrze wygląda tak nie naturalnie, zupełnie tak jak by ktoś chwycił za pień i nimi trząsł. Ten ruch wygląda tak strasznie sztucznie.

2 Likes


Który serwer, oprócz EU, jest który?

sa south asia (tak bylo) moze south ameryka
us zmienicli chyba na NA north america

A poprzednio był jeszcze ruski serwer.

1 Like

SA, dokładnie to south-east Asia.
@adamL555 po co Ci ruski serwer, azjatycki bardziej przydatny xD

Gdzie ten moderator, który nie ma pojęcia że powtórki można przewijać


, z problemu z paliwem Community Bug Reporting System zrobił problem ze sterownikami graficznymi czy kij wie jakimi cudami?
Przepraszam, ale musiałem o tym wspomnieć, bo brak mi już cierpliwości do raportowania błędów.

ej wlasnie, RU zniknelo XD

Na RU grałem czasami szturmy na jetach, szybciej wbijało.


NA do kompletu mi zniknelo

po restarcie wrocilo z czyms jeszcze

1 Like

Ta kolejny pojazd bez sensu tak jak reszta artylerii.

Skoro dodają pojazdy bez sensu, to czemu i M7 nie dodać? Śmiesznie będzie.

Wolę masę bezsensownych pojazdów, niż samolociki dla noobów i frustratów życiowych. :)

Hejka, jak sprawdzić czy grałem w tej grze danym czołgiem czy nie ? Może to dziwne pytanie, ale zdaje mi się że już grałem M551 a jak teraz chcę nim zagrać to wygląda na to że muszę dopiero kupić tą maszynę i mam 0 zbadanych modyfikacji. Na thunderskill pokazuje że mam na tym sprzęcie rozegrane gry. Czy mi coś odwaliło czy coś się popierniczyło w grze/na moim koncie ?

czy da sie wylacvzyc efekt paraliktycznego drzenia drzew,bo to jakas masakra jest,az sie grac odechciewa…o i jeszcze sterowanie spier*******,co za barany

Po statystykach w grze zobacz. Mi Thunderskill nie pokazuje wszystkich maszyn, którymi na bank grałem.

tez mam problem z samoczynna zmiana konfiguracji sterowania, co wywalilo u Ciebie?


no i pytanko - w jakim pliku wt ma zapisane domyslne ustawienia sterowania i gdzie sie ow znajduje?

Pliki masz w folderze na dysku systemowym /Dokumenty/Mygames/WarThunder/saves. Plik z końcówką .blk. Jak się oryginalnie nazywa to nie wiem, bo ja zapisałem pod własną nazwą. Ale to plik o wielkości około 18-20 kB.

tam kopalem, nawet na RO ustawilem a na grze nie robi to zadnego wrazenia, dalej mi przerzuca osie joya na pokretla przepustnicy
jakies tam ID i przypisanie joystick throttle w konfigach zgadza sie z tym co menedzer urzadzen podaje

do tego chce sie dorwac, gdzies sa zaszyte domyslne profile dla danego sprzetu

Gdzieś to mogę zgłosić że wyzerowało mi maszynę i postęp badań na niej, jestem pewien na 99,9% że grałem tym sprzętem i jak mam to niby udowodnić ?

Napisz do supportu: https://support.gaijin.net/hc/en-us/categories/200005031-War-Thunder