Denerwująca gra V3

Od kiedy to bomba 1000 kg zrzucona między dwa pojazdy, wrogi i sojuszniczy, oddalone od siebie o metr niszczy tylko wrogi pojazd??? :D

Grałeś AB? ;)

W końcu błąd naprawiony, a że rok minął, to nieistotne ;)

1 Like

czyli mig 29 ma w pelni funkconalny ccrp hud w widoku z kokpitu na symce tak? znaczy base select dziala tak jak powinien?

a vaark? schindibee zrobil juz tego reporta co pisal?

Tak, CCRP działa ale w zasadzie to tylko dodali jakieś kółko, które wyświetla się ponad krzyżykiem (sam krzyżyk dodano kilka aktualizacji wcześniej) oznaczającym cel. Nie wiem nawet jakie ono ma zadanie.
Ale ogólnie to działa.

Chodzi o F-111? To nie wiem co tam za report miał być, ale jeśli z CCRP to F-111 tego nie ma, tylko CCIP.

Wow co za wspaniała okazja. Już lecę po kartę.


Ja ciągle podobne gówna dostaję. Gram w zasadzie tylko samoloty, a oprócz tego z dzisiaj (załączonego) dostałem już chyba ze cztery promocje na czołgi. Tam chyba jakieś głąby pracują, że nie widzą czym gram.

obraz
Bardzo dobre serwery.

1 Like

Serwery chyba padły. Da się zalogować, ale to w zasadzie tyle, bo nic poza tym.

z crsed tez wiec ogolnoslimakowy kryzys
jak zwykle przy eventach

skąd masz tyle goldów?! Co tam się oszukuje że tak wygodnie się żyje opowiadaj

Nie mogę powiedzieć. ;-))

Cześć, od kilkudziesięciu bitew (tj. od mniej więcej takiego czasu zwracam na to baczniejszą uwagę – akurat trafiły się misje BP, które „łatwiej” się wykonuje nie będąc na dnie przewodu pokarmowego) grając lineupem 5.3 notorycznie (ale poważnie KAŻDA) bitwa jest full uptier (tj. 100pkt przy MT).

Jak odpalam 5.0 czy 5.7 jest w miarę OK (raz na dole, innym razem, rzadziej ;-) , na górze; SP 100-150). Chodzi oczywiście o czołgi.

WTF, co jest grane z tym 5.3? To jakiś przeklęty na tą chwilę BR ? Tak się akurat składa, że mam dosyć fajne (tj. wyrównane) maszyny (dla usa i rusków) na tym poziomie, więc zaczyna mnie to mocno irytować. Mam wybadane pełne lineupy 6.3. 6.7 dla usa/ger/zsrr, ale nie sądzę żeby chciało mi się tak przyjemnie spędzać czas (raz że grind to katorga, a dwa potencjalnie będąc wciąż bottom tierem będę rozrywany na strzępy).

Orientujecie się może czy gaijin coś w roadmapie planuje modyfikować matchmaker, czy według nich wszystko jest cacy ?

Niestety tak już jest w tej grze. Jedne BRy częściej uptieruje, inne mniej. Jedno jest pewne, na 12.7 uptiera nie dostaniesz :)

cudne to dopracowanie gry i dbałość o szczegóły…


łączenie płyty - spaw- ma 100mm i 91mm ma 684mm
Ciekawe co to takiego…

Czasem zastanawiam się jakie brudy w mechanice gry, odkrył by UOKiK kontrolując siedziby ślmoka…
Mam zadanie specjalnie: zniszcz jednostki naziemne i nawodne pilotując samolot szturmowy i po raz siódmy z kolei losuje mi mapę ze zdobywaniem lotnisk… Skoro ślimok ma siedziby w UE to może czas najwyższy podpierniczyć go do takiego urzędu?

1 Like

To się nazywa stalinium :D

Też tak wczoraj miałem, tylko zniszcz 32 jednostki naziemne pilotując bombowiec. Dwa razy wyszedłem z bitwy, to w końcu zaczęło losować normalne mapy.

Wczoraj miałem zadanie dzienne na latadłach zdobądź 10 trafień krytycznych. Dziwnym zbiegiem okoliczności trafień krytyczny jakoś nie chciało mi zaliczać… :D