Nie ma to jak dać zniżki na premki w grze za goldeny i zacząć konserwować stronę gdzie te goldeny można kupić XD
Mi się udało, ale trochę się naklikałem “odśwież stronę” xD.
Ktoś wie czy ten TOG będzie w formie kuponu na sprzedaż?
Nie sądzę. Sturmtiger też nie był na sprzedaż.
Czyli problemem są znajomi, wystarczy się ich pozbyć :D
Z medalami w zadaniach specjalnych też widzę ślimak pozmieniał…
Teraz trzeba zdobyć 15 żeby odblokować nagrody w sklepie za bony…
Tel Awiw to chyba ich docelowa siedziba a Węgry orbanowe to tylko etap przejściowy…
Najwidoczniej dawno tej zakładki sklepu nie otwierałeś. Ze dwa, albo i trzy sezony już tak jest.
A ilość zadań specjalnych by odblokować premki była podobna nawet w “starym” WB-shopie.
Gaijin znowu robi kurtyzanę z fizyki i dopuszcza jednostronne przestrzały xD
Typowe, gówno nawet nie we wczesnej alfie, ale wypuścili szajs.
Może weźcie się tam do roboty zamiast organizować eventy co 2 tygodnie?
Oczywiście znowu nie idzie przebić Leoparda I kumulakiem w bok bo przecież Leopard ma zapewne 100 metrów pancerza.
To jest firma, z którą nie ma co pisać. Założyłem temat w dziale Suggestions-Gameplay, temat musiał zostać zatwierdzony przez moderatora. Dotyczył on przywrócenia poprzedniego systemu respienia baz w bitwach powietrznych. Temat najwyraźniej nie został zaakceptowany, a ja nawet nie mogę znaleźć w swoim profilu żadnego śladu po utworzeniu tego tematu.
GAIJIN. Robicie zmiany po cichu, w żadnych devblogach tego nie opisujecie, usuwacie teksty z blogów dotyczących wprowadzanych maszyn nie informując o tym nikogo. Róbcie tak dalej, to może będzie kolejny protest.
10 lat od wyjścia gry, a oni dalej nie naprawili idiotycznych bugów czy debilnych mechanik, które tylko utrnudniają grę. Dodali tyle map, ale dalej nie naprawili tego, że na większości map wystarczy zrespić po odpowiedniej stronie, by wygrać mecz.
Dalej idiotyczne lotnictwo na AB psuje rozgrywkę, dalej kretyńska artyleria spamowana przez 15 typa w jeden obszar psuje grę.
Xd ty od nich oczekujesz poprawy gry jak oni nawet balansu nie potrafią ogarnąć. Bo nie wiedziałem że w 1945 ruscy mieli na stanie goździki i akacje.
to nie balans tylko niepoprawnosc historyczna
co do balansu to chyba wszystkie nacje dostaly shermany…
Tylko co ma balans do poprawności historycznej?
Gdyby BR zależał od roku produkcji danej maszyny 2/4 maszyn byłoby niegrywalnych. Bo nie miałyby zastosowania w bitwach. Pokazał to np. sezon Wojny Światowej gdzie późno wojenne czołgi niemieckie dominowały te amerykańskie tym samym nikt nie grał amerykańskimi.
Można wymieniać masę takich pojazdów które poszłyby w niepamięć gdyby podwyższono im BR do takiego odpowiadającego maszynom z tych samych lat.
przemyslane eventy historyczne co kiedys byly byly calkiem spoko
a to byl gniot
wymagaloby to pokombinowania z rozgrywka ;)
balans idealny masz ten sam tank vs ten sam tank… juz kiedys z tego beke krecilem
i co ? i sherman wszedzie, na rozgrywke narzekaja a mi sie najlepiej gra op kawulcem na szwabskim 4.0 XD balansu niet poprawnosci niet ale grywalnosc zacna
Ze względu na event gram na topce. I jest jedno małe przemyślenie.
2S38 to jest prawdziwy czołg P2W. Co ten czołg z przyszłości robi na 10.0 jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
? łatwiej o punkty czy co?
Dla mnie łatwiej. 50% więcej punktów do eventu to całkiem sporo. Chociaż czasami gra się dużo trudniej przez masy helikopterów i ten 2s38 -.-
Aha czyli że bwp 1 którego między tigera 2 dzieli 22 lata jest spoko? To niech gejin przestanie gadać że robią grę historyczną bo już od dawna nią nie jest. I wisi mnie to że większość maszyn była by nie grywalna, bo albo robimy grę która się opiera na historii albo robimy kolejny klon wota bez paska hp.
Jest. Cope czy coś