Tokushu Heiki: Złóż i przetestuj ten zacny pocisk, aby zdobyć nagrody!

3cia in progress… 2 skrzynki z materialami sprzedane bo cale 2 kontenery wydropilo
wagery na 500k se robie przy okazji bo na przeceny pare milionow lwuf trza nazbierac a i fajnie by bylo jakby jakies slimakowe szekle na konto wpadly
a japonskiego lolka z tarakieta zostawiam bo moze byc ciekawy ;)

No ok, ale tyrać po parę godzin dziennie, a jeszcze do tego jak piszecie z niepewnym wynikiem końcowym trzeba sporo samozaparcia.
A japoński lolek i tak pewnie będzie działał tak jak zawsze, czyli wcale. ;-)

mam nadzieje ze nie tak jak podczas testow…

To chyba uzależnienie.
Ale wyobraź sobie, że Henryk nie robi eventu 🤔

Nie wierzę. ;-))

trzeci pocisk dziala (przynajmniej u mnie) makieta rozwalona raport (niesprzedawalny XD) mam

Of the 16 parts of which the missile is assembled, only 7 have been ‘programmed’ to fail. These are:

Air Cylinder & Pipelines: will both produce the same failure. Missile will have a 10 second engine burn (normal engine burn lasts 75 seconds) and high drag.

Fuel tank: fuel leak will produce a 2 second engine burn, followed by a 10 second low-power burn before the engine shuts off (normal engine burn lasts 75 seconds)

Engine: Engine will ignite with black smoke instead of white smoke. Missile will self-destruct 10 seconds after launch.

Guidance: The player will have no control over the missile when the guidance fails.

Servo controls: Controls will react inverted to player input (i.e. missile will veer left when steered right, etc)

Warhead: Missile will fail to detonate at impact.

pozyczona lista potencjalnych awarii

pytanie - ile poskladanych pociskow bedzie dzialac i da sie nimi zniszczyc cel? jak na razie 1 na 3 okazał sprawny
swoja droga ktora eventova zabawka ma najwieksze szanse na zysk jakby tak kupon sprzedac?

Schemat będzie zawsze taki sam. Za każdym razem co 3 rakieta będzie sprawna. Różnica jest tylko taka, że jeśli wskażesz prawidłowo wadliwą część, to dostaniesz 3 skrzynki z materiałami zamiast 1.

Czekajcie, czekajcie. Nie robię tego eventu, ale z tego co piszecie, można poskładać jakiś pocisk, i po próbie odpalenia ze dwa dni grindu mogą pójść psu w zad? Losowo??

Podobno 2 pierwsze rakiety są zepsute i trzeba trzy złożyć. Potem kolejne też mogą być zepsute.

Trzecia rakieta złożona wystrzelona i zadziałało. Właśnie składam czwartą rakietę która już powinna być uszkodzona. Wychodzi na to, że dwie rakiety są wadliwe trzecia działająca i tak w kółko.

2 Likes

Kreatywność Ślimoka w eventach nie przestaje mnie zadziwiać. Ale chyba niekoniecznie tak, jakbym chciał.

3 Likes

4 oczywiscie nie dziala u mnie receiving antenna

U mnie czwarta rakieta miała kompresor powietrza zepsuty. Dzisiaj zbuduje piątą a może i nawet szóstą.

o ciekawostka jednak nie u wszytskich to samo

Piąta rakieta również była niesprawna. To jest jakiś żart w tym momencie xD

1 Like

a LOSATA ktos juz wystawil…chyba masowo reporty i czesci skupowal

https://i.imgur.com/pXUmZXo.jpg slimok jak grind eventowy projektuje
szosta dziewiata i 12 zadzialaja…

Raport zrobiony, teraz czekać do 16 października xD

shot 2023.09.29 21.32.01

jeszcze se to w ta ksiazke poskladaj raport z testu + te kartki co wypadaja

Mam już złożone, tylko screena nie zrobiłem.

druga ksiazka zlozona… jak na razie 6 rakiet czyli … polmetek