Tokushu Heiki: Złóż i przetestuj ten zacny pocisk, aby zdobyć nagrody!

Wyczekiwanie dobiegło końca — wydarzenie craftingowe powróciło! Mamy dla Was kilka bardzo interesujących pojazdów, o których pisano już w devblogach! Podsumowując, zbuduj pocisk Ki-148 (w tym przypadku zwany Tokushu Heiki) z II wojny światowej, sprawdź jego osiągi w locie podczas specjalnej misji próbnej, a następnie przygotuj raport, który podczas tego wydarzenia będzie można wymienić na ekskluzywne nagrody!

W tym artykule szczegółowo opisaliśmy każdą część wydarzenia krok po kroku, co pomoże Ci zrozumieć, co musisz ukończyć, aby zdobyć te niesamowite nagrody w postaci pojazdów. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do szczegółów!

Kiedy: od 26 września (14:00) do 9 października (14:00)!

Co można zdobyć podczas tego wydarzenia? Przygotowaliśmy fajne nagrody w postaci 1 pojazdu premium i 3 maszyny specjalne, a informacje o nich znajdziesz poniżej!

Ki-48-II otsu (Rank II) — premium vehicle, coupon.

Ki-48-II otsu (era II) — maszyna premium, kupon
Koszt: 1 Raport z testów

Więcej o tej maszynie

Ki-48-II może przenosić Ki-148 –eksperymentalny, japoński pocisk powietrze-ziemia z końca II wojny światowej! Z pewnością będzie specjalnym dodatkiem do Waszego japońskiego drzewka samolotów.

IJN Kurama (Rank V) — event vehicle, coupon.

IJN Kurama (era V) — maszyna specjalna, kupon
Koszt: 3 Raporty z testów

Więcej o tej maszynie

Krążownik liniowy sprzed I wojny światowej, wywodzący się z okrętów typu Tsukuba. Kurama ma bardzo potężne działa baterii głównej kal. 305 mm, a także dodatkowe działa kal. 203 mm w kazamatach burtowych — naprawdę mocne!

LOSAT (Rank VII) — event vehicle, coupon.

LOSAT (era VII) — maszyna specjalna, kupon
Koszt: 3 Raporty z testów

Więcej o tej maszynie

Osobliwy i wyjątkowy pojazd, wyposażony w 12 PPK z kinetycznymi rdzeniami przeciwpancernymi na bardzo mobilnym podwoziu. Z pewnością będzie mocnym uderzeniem w bitwach.

F-100F (China) (Rank VI) — event vehicle, coupon.

F-100F (Chiny, era VI) — maszyna specjalna, kupon
Koszt: 3 Raporty z testów

Więcej o tej maszynie

Dwumiejscowa wersja Super Sabre przybywa do chińskiego drzewka powietrznego! Ten samolot naddźwiękowy jest bardziej szturmowcem, gdyż posiada świetny wybór bomb i pociski Bullpup.

Z opisu … trochę skomplikowany ewent. Wiadomo okaże się w praniu,ale zdobywaj części i papiery , składaj , testuj, sprawdzaj ( i to kilkukrotnie) … rozumiem ,że to ewent rzemieślniczy ale bez przesady. I jeszcze to ograniczenie co do sprzedawanych materiałów. Raczej se odpuszczę …chociaż ten n8iszczyciel z kinetycznymi pociskami wygląda kozacko.
Ehh…zgodnie z tradycją…cosik nie działa…ze skrzynek nic nie wypada :(

Mnie tylko japoński bombowiec interesuje.

1 Like

Poryty event. Bardziej nie dało się tego skomplikować?

W sumie to też mi się podoba😁 no jak już to ino to zrobię.

Screenshot_5
Hehehe bo wiecie xD. A tak na serio to nawet elementów nie można sobie w spokoju sprzedawać i zarobić kilka coinów…

1 Like

Jestem tak zmęczony coraz głupszymi i bardziej skomplikowanymi eventami by Gaijin, że podchodzę do tego eventu z zerowym entuzjazmem. W dodatku do eventu craftingowego, w którym ZAWSZE coś wygrywam. W przeciwieństwie do eventów na zadania, gdzie nic nie wygrywam lub wygrywam od przypadku.
O evencie wiem od wczoraj po promocyjnym filmie. WT włączyłem chwilę temu. Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem zadanie dzienne w BP. Patrzę na pojazdy z eventu. Nawet fajne, dwa w szczególności: samolocik nie byle jaki, bo bombowiec premium i kajaczek niestety nie premium. Wszedłem na podgląd kajaka, zupełnie olałem jazdy testowe i przeszedłem do zadań dziennych BP.

Nie wiem, czy zrobię bombowiec. Jak będzie to będzie. Jak nie będzie to nie będzie.

W sumie ja podobnie z eventem. 75k punktów na pewno nie zrobię bo praca i w ogóle. Gram samolotami, bo najszybciej mi się punkty wbija, 2 bitwy i mam skrzynkę. Ale robota nudna, bo ciągle to samo, przez parę godzin. Szybki bombowiec, zniszczenie bazy, powrót na lotnisko i hangar lub druga próba bombardowania bazy. Na razie 9 bitew zagrałem, z czego 2 lub 3 czymś innym, tam nie wychodziło więc powrót do ulubionego jeta. Nudne to jak cholera. Spojrzałem tylko na symulacje - dzisiaj mi nie pasują BR-y no i strasznie dużo pokoi porobionych. Powtórka z letniego eventu.

Zaglądam w Acziwmęty i #%#@(@. Znowu chore mnożniki. Od bitewki w SU-5-1 i zakupie SU-57 w Warbond Shop, częściej gram na niskich erach. Trochę polubiłem kajaczki i zdarza mi się masakrować 1, 2 w paździerzu. W eventach gdzie się da wymaga się ery 3+, a jak się nie da to dowalić mnożnikami.

Może zmieniło się coś w zasadach? Starsi wiedzą o co chodzi a niejednemu i tak żyłka pęka. Nowi w craftingach w WT często gubią się. Super, w końcu powstał klarowny opis… dłuższy od artykułu.

Poniżej wyjaśnimy więcej na temat działania tego wydarzenia.

Kliknij, aby otworzyć szczegółowe instrukcje

Po powrocie z pracy wolę obejrzeć filmik na jednym z pierdyliarda popularnonaukowych kanałów na YT. Jeżeli ja leję na ten doktorat z eventu, to tym bardziej ilu świeżaków to przeczyta i zrozumie?

Ale tutaj w czasie każdego eventu skacze mi ciśnienie w dupie. Mozolnie złożyłeś ten jeden pojazd z niskiej ery. Nie za darmo, bo mogłeś zmarnować czas na coś lepszego. Nie chcesz robić pozostałych, handel na bazarku cię nie interesuje. Chcesz aktywować kupon i grać i nie możesz, bo:

Ki-48-II otsu można zdobyć od godziny 14:00 16 października do godziny 14:00 23 października.

jeszcze tydzień po evencie, zdarzało się i dłużej, nie można używać pojazdu, ale “nagrody specjalne” są dostępne od razu.

Ok a więc tak pierwsze 75k punktów wbite. Co do samego eventu, nie rozumiem co jest w nim tak trudnego czy skomplikowanego? Więc może ja w łopatologiczny sposób wam to wytłumaczę.

Jedyne co musicie robić w tym evencie to grać i wbijać punkty bitewne. 75k punktów dziennie przez 3 dni i macie jedna z głównych nagród. Dodając do tego mnożniki trybu oraz er wychodzi znacznie mniej grania. Nie trzeba nic kombinować wystarczy przeklikiwać kolejne moduły. Pierwsze miejsca w bitwie nie są konieczne do ukończenia eventu one po prostu skracają czas tworzenia pewnych elementów.

Podsumowując event nie jest ani trochę skomplikowany. Jedyna wada to 6 dni grindu po jedną z głównych nagród

1 Like

O co chodzi? Screen kolegi

Być może bug graficzny niech pisze ticket do supporu
Screenshot_7
U mnie wygląda to tak

Ja to już chyba za stary jestem na te eventy. Nie chce mi się tego orać…

ty tam juz ten pocisk skladasz?

Tak wczoraj złożyłem pocisk. Właśnie odpaliłem gierkę chciałem zobaczyć co się stanie okazało się, że albo sam coś zjebałem albo sam nie wiem co się stało.

Miałem przetestować pocisk i wykryć błąd, okazało się, że nie mogę nim sterować więc zaznaczyłem konkretny błąd i wiesz co??? Usunęło mi ten pocisk i musze go badać od zera i nie dostałem raportu ze zniszczenia celu… Więc wszystkie wczorajsze części poszły do śmietnika.

Teraz wygląda to tak
-Pocisku nie mam
-Raportu ze zniszczonego celu nie mam
-Musze od nowa budować pocisk
-Dostałem jakieś 3 skrzynki w których było po kilka części ale nie przydały mi się ani trochę

Więc to chyba randomowo Ci wybiera czy pocisk jest sprawny czy nie. Jeśli jest to masz farta, jeśli nie to graj normiku i sraj pod siebie przez cały dzień aby łaskawy ślimak wylosował Ci sprawny pocisk.

3 Likes

mi braklo materialow (1x chemikalia i nie wiem co jeszcze)zeby czesci poskladac a skrzynki dropic przestaly bo limit pkt osiagniety
https://www.reddit.com/r/Warthunder/comments/16sfuyo/ki148_missile_malfunctions/
na reddicie cos pisza o tym pocisku, jak poskladam to zobacze co z tego wyjdzie
btw - materialow na rynku brak a skrzynki do ich pakowania sie nie dropia

Zapomniałeś dodać, że trzeba siedzieć pół dnia, żeby zdobyć te 75k punktów i nawet nie masz pewności, czy ci nie spali pocisku.

1 Like

Albo posiedzieć na symulacji z 2 bitwy :)

W sumie nie jest źle, 2 dni grania po kilka godzin, 25 skrzynek i rakieta składa się.
Martwi mnie tylko losowość działania tej rakiety, czy trzeba potem tworzyć wszystko od nowa?


no a jak inaczej?
u mnie za 2h sie posklada, jak na razie lepie nowe elementy z gratow zdobytych wczesniej…

mialem dokładnie to samo skrzynka wpadla jedna bo nie zgadza mi sie to co klikam w mark z tym co pozniej wyswietla w opisie
chyba ustawione ze wszystkim beda wywalac te same usterki
jakby co to drugi pocisk do celu nie dolecial ze wzgledu na niesprawny baniak z utleniaczem…

tylko kapke bardziej irytujacy niz zwykle… niby pomysl fajny zeby poskladac cos i sie tym pobawic ale ze wzgledu na to ze ksiegowi maczali paluchy (maly drop rate materialow, limity na handel target destruction report itp itd) wyszlo bardziej denerwujaco niz zwykle
znaczy co 2 pociski niesprawne bo do celu nie raczyly doleciec i 2 dni grindu tam gdzie ruski kariabl

Co raz “lepsze” te eventy. Czyli teraz będę składał kolejną niesprawną rakietę. Do 3 razy sztuka, najwyżej kupię gotowy raport 😂