Letnie Szaleństwo

Pobierz tapetę:

Gorące lato to idealny czas na sporty ekstremalne! Pędź z wiatrem w kombinezonie wingsuit lub na paralotni, pokonuj fale na desce lub skuterze wodnym, eksploruj bezdroża na rowerze lub wykonuj triki na deskorolce - niezależnie od tego, co wolisz, będziesz mógł pochwalić się swoim hobby w War Thunder dzięki nowym zestawom tematycznych oznaczeń i dekoracji, które będziesz mógł otrzymać w wydarzeniu Letnie Szaleństwo!

I oczywiście będziesz mógł zdobyć czołg premium ery I, maszyny wyższej ery wszystkich typów, trofea z nagrodami, kamuflaże dla maszyn z wydarzenia i ikonę gracza. Pokaż się w Letnim Szaleństwie - a potem zrelaksuj się z kubełkiem ulubionych lodów. Zasłużyłeś na nie!

Od 13:00 8 sierpnia do 13:00 28 sierpnia

Weź udział i zdobądź nagrody

Maszyny

Pz.Sp.Wg.P204(f) KwK

Niemcy, era I, premium

HMS Renown

Wielka Brytania, era V, maszyna specjalna

CT-CV 105HP

Szwecja,era VI, maszyna specjalna

SU-25BM

ZSRR, era VII, maszyna specjalna

1 Like

Lubię latać drzewkowym Su-25, więc Su-25BM tym bardziej mnie kusi, ale nadal 40000 punktów misji do zdobycia w ciągu dwóch dni to wciąż nie byle co.

1 Like

Heh, widzę że wchodzą Patrie, mam nadzieję że i Rosomaki kiedyś się pojawią ;)

1 Like

Ktoś poleci jakiś szybki sposób na grind tych gwiazdek na samolotach?
Wcześniej jak było PVP helikopterowe to w godzine szło zrobić gwiazdkę. Od momentu kiedy to wycofali już nie robiłem tego eventu. Zna ktoś jakieś sposoby? 40000 pkt to za dużo!

Najlepiej znaleźć sobie lineup na którym dobrze Ci idzie i nim grać. U mnie to Niemcy 8.7 dla GRB, natomiast jeśli chodzi o samoloty - Wyverna lub Ju288 i bombardowanie baz.
Ciekawe czy będą jakieś mnożniki za wyższą erę lub tryb gry.

tyle ze za zbombardowana baze w RB sie dostaje kolo 600 score xD
jakby po 1k sie dostawało to by styklo 40 razy wystartowac i zbombardowac

Ja polecam a-10 lub su-25 i RB.
Szybko wbija się gwiazdkę.

Albo jet z rakietami i niszczenie botów i naziemek. Do bombardowania w czasie eventu jest zawsze masa ludzi.
Ewentualnie bombardowanie na symulacji. Tylko też może być podobnie jak w RB. Polecam ruskie jety z bombami 20x100kg, dają najwięcej punktów lub coś USA z bombami 250 lb - tu chyba 18 trzeba na bazę. Nieźle też się punktuje Harrierem dywizjonowym, coś ponad 700 pkt za bazę.

z tego co pamietam to 4 bomby 500kg wystarcza zeby zniszczyc baze, albo 3 napalmy 500kg.
chyba su17m4 tu sie nada najlepiej do niszczenia baz

Tylko 500 kg dają mało punktów. Niszczysz 2 bazy jak masz 8 x 500 kg i dostajesz mniej punktów niż za bomby 100 kg i jedną bazę :) A w sumie jedne i drugie cię spowalniają i na niskim pułapie ledwo macha wyciągasz.

u mnie na odwrot, mniej pkt dostaje z bombami 100,250kg, napalmy niz z 500kg,

Racja, 3 punkty mniej za bomby 100 kg xD Choć ja to na niestandardowej bitwie sprawdzam.
W każdym razie bardziej wolę latać na jedną bazę z bombami 100 kg, bo mniej czasu schodzi i mniejsze ryzyko spotkania przeciwnika ;)

Mój ambitny cel w eventach to zawsze pojazdy z najniższych er. No i co z tego?
Na piździka potrzebuję 4x40k punktów i kolejne 40k na kamuflaż. Na poprzednich eventach robiłem średnio 20k, nie przekroczyłem 31k. N-ty z kolei event robiony nie wiadomo dla kogo. Powodzenia dla tech, którym się chce.

Pominę event. Otworzę skromne 20 krzynek lodów z salmonellą, bez żadnej wartości (1 na dzień). Skupię się bombowcu copy-paste za free z Battle Pass. Oraz na pojazdach z Warbondshop, które od wielu edycji BP są ciekawsze niż nagrody główne w BP. Chwilę temu wróciłem z toalety, gdzie dokonałem pierwszego etapu skupiania.

3 Likes

Ja mam pracę i raczej nie będę miał tyle czasu, żeby wbić po 40k punktów.

1 Like

A mnie cieszy, że główną nagrodą jest ruski samolot, przynajmniej nie mam parcie żeby do robić i spokojnie mogę wyjechać na urlop.

1 Like

Ale nie musisz wbijać 40 tyś punktów. Możesz gwiazdki kupić… XD Ty będziesz szczęśliwy bo będziesz miał samolocik i ślimok będzie szczęśliwy bo zarobi… XD

Mam inne wydatki.

1 Like

Ale ile ludzi wywali kasę żeby się nie męczyć??? I tak się kręci ślimaczy biznes… :D

1 Like

mogliby też dodać Rosomaka z PPK Spike

W 3 godziny zrobiona gwiazdka na samolotach. Na czołgach może być nawet szybciej O.o