Dostałem prezent

Nie wiem czy tu jest gdzieś podobny wątek, ale chciałbym kontynuować ten ze starego forum, gdzie wszystko było uporządkowane, a tu ze słusznej wygody większość graczy prowadzi wszelkie dyskusje w denerwującej grze. Mam nadzieję, że nie dubluje.

No i żeby optymistycznie zacząć, znienacka wpadło coś takiego:


Ostatni raz coś takiego to ze 3 lata temu było, już zapomniałem, że jest taka nagroda.

tez mi wpadlo
tylko ja ostatnio zrzedze ze obok fajne a wylosuje mi sie jakas lipna opcja ;s

nosz nie moglo dropnac niebieskiego tylko jakis lipny miljon :S

Kupiłem sobie 20 skrzyneczek no i tak czytam, czytam. Patrzę: Merkava Mk. 1. Nie wiem czemu, ale czytam Merkava a myślę o brytyjskim Valentine xD. Jeszcze zobaczyłem napis, że drugi raz nie można dostać tego samego i zamiast tego jest milion lwów. Po chwili się zorientowałem co się zadziało.

u mnie z jakichs 80 skrzynek 2x 100k srebra i z 2x decal dropneło (śmieci o wartości niższej od skrzynki nie wliczam)

Mnie też korci, żeby kupić skrzynki, ale jakoś żal tych nazbieranych 14 MLN SL xD

Ja odradzam, ale to już co kto uważa. Poprzednim razem kupiłem chyba ze 200 i wpadły same gówna, więc tym razem sobie daruję.

Odkąd są te skrzynki to kupuję te kilkadziesiąt za każdym razem i coś wartościowego dostałem teraz pierwszy raz. Wcześniej zdarzały się decale, milion raz czy dwa wpadł, pół miliona, tak to nic specjalnego.

Poprzednio wydałem z 2-3 mln, a zwrócił się milion. Więc raczej nie warto.

A ja się spiąłem na farmę i dostałem w nagrodę wehikuł, którym pewnie nigdy nie zagram. Chociaż kto wie. Jeszcze został jeden medal do zrobienia i dostanę w pakiecie włoskiego piździka, także kumulacja szczęścia.

@adamL555 @superbuster11

Jeśli kupujecie z nastawieniem że coś wam dropnie to odradzam kazdemu, ale jak dla mnie to dobry sposób by spalić nadmiarowe SL i przerobić je na coś innego.

Z 40 skrzynek z takich wartościowych rzeczy dropnęło raz milion, raz pół miliona, F-5A (bez możliwości sprzedania), kilka ponownych użyć, dużo boosterów 20 i 50 procent do expa i srebra.

Może i masz rację, ale zawsze liczę, że wpadnie jakiś nietypowy samolot, bo tylko tym gram, niekoniecznie musi być kupon na sprzedaż, ale już jakby mi wpadł taki F-5A, jak koledze powyżej, to byłoby ok, a nie same zapasowe użycia.

To trzeba mieć szczęście. Raczej kupiłem więcej niż 40 skrzynek i oprócz kasy, zakładów i boosterów to raczej nic wartościowego nie dostałem. Tylko kupowałem skrzynki na raty, tak żeby jednorazowo nie wydać więcej niż 1-1,2 mln. 3 takie zakupy i nic ciekawego nie dostałem.

Chyba się skuszę, te lwy mnie przekonują ;]

A symulanci cóż by mi doradzili? @przybysz86 tudzież @NightWolf_05 :P

4 Likes

Robiłem sobie ostatni chiński samolot na Rank I i po bitwie spod brezentu wypadł mi:

Spoiler

Tym sposobem z Iszaków mam: I-16 type 18 (sowiecki) i I-16 Type 5 (chiński). Zrobiłem moduły, kupiłem na corocznej promocji 50% i od tego czasu nie leciałem. Teraz mam zachętę.

nie kupować SL za GE :)

3 Likes

Event ze skrzynkami skończony zatem pora na chwaliposta. Jak zazwyczaj jestem dość oszczędny to tym razem poszalałem (chyba bezpiecznik mi poszedł) przepaliłem jakię 40 - 50 milionów lewków . Efekt :
-LOOSAT, XM8 ,
-premki H-34 ( nie gram helkami) i s.Pz.Sp.Wg ( oraz kilka razy miałem duplikaty więc dostałem z nie ekwiwalent ) i Kingcobra (w formie kuponu) z tego ostatniego najbardziej się ciesze -zawsze to jakiś dodatek w GJN.
No i wiadomo masa zakładów , rozkazów trochę srebra ( 1M miałem chyba 3 razy) i trochę dodatków kosmetycznych. Teraz biorę na wstrzymanie i odrabiam wydatki.

Ja zakochałem się w tych skrzyneczkach za lwy. Zawsze kupuję ich tyle, że zostaje mi zero na koncie i potem tylko zarabiam na skrzynkę, kupuję i zarabiam na kolejną skrzynkę. Będę namawiać wszystkich do przepalania lwów, sam dostałem już milion i BA-11 bezpośrednio na konto, z którego się ogromnie cieszę. Nie mogłem go zdobyć w tym pokićkanym evencie, to zdobyłem go innym sposobem. Czekam na kolejny sezon ze skrzynkami i mam nadzieję, że wpadnie kolejny pojazd.

2 Likes

Wpadło 75% ze skrzynki po bitwie. Chyba pierwszy raz 75% na Rank I.
Imgur
Raczej nie skorzystam. Nie dlatego, że często słyszałem jako o najsłabszym landshipie. Nie mam parcia na landshipy i wielowieżowe, nie przepadam za wielowieżowymi.
Z landshipów mam ruski i chiński PT-76 oraz SU-100Y ;-)

Jeżeli chodzi o LIMITED PERSONAL OFFER, to miałem już dwie zniżki 40% z pojazdami.

edit 20240614: Następnego dnia dostałem
Imgur
Fajnie. Takie zniżki nie zdarzają się często. Z drugiej strony

  • Zniżki 50% są kilka razy w roku.
  • W drzewku jest “prawie” to samo za free JPz 4-5. Różnice: brak wieży, brak scoutingu, trochę wolniejszy, ale za to niższy i BR niższy o 1.
  • Z tych dwóch zniżek wybrałbym raczej Independent.

Farciarz… Mnie wczoraj wpadło 20% na chińskiego A6M2 to olałem XD