Dostałem prezent

Nie wiem czy tu jest gdzieś podobny wątek, ale chciałbym kontynuować ten ze starego forum, gdzie wszystko było uporządkowane, a tu ze słusznej wygody większość graczy prowadzi wszelkie dyskusje w denerwującej grze. Mam nadzieję, że nie dubluje.

No i żeby optymistycznie zacząć, znienacka wpadło coś takiego:


Ostatni raz coś takiego to ze 3 lata temu było, już zapomniałem, że jest taka nagroda.

tez mi wpadlo
tylko ja ostatnio zrzedze ze obok fajne a wylosuje mi sie jakas lipna opcja ;s

nosz nie moglo dropnac niebieskiego tylko jakis lipny miljon :S

Kupiłem sobie 20 skrzyneczek no i tak czytam, czytam. Patrzę: Merkava Mk. 1. Nie wiem czemu, ale czytam Merkava a myślę o brytyjskim Valentine xD. Jeszcze zobaczyłem napis, że drugi raz nie można dostać tego samego i zamiast tego jest milion lwów. Po chwili się zorientowałem co się zadziało.

u mnie z jakichs 80 skrzynek 2x 100k srebra i z 2x decal dropneło (śmieci o wartości niższej od skrzynki nie wliczam)

Mnie też korci, żeby kupić skrzynki, ale jakoś żal tych nazbieranych 14 MLN SL xD

Ja odradzam, ale to już co kto uważa. Poprzednim razem kupiłem chyba ze 200 i wpadły same gówna, więc tym razem sobie daruję.

Odkąd są te skrzynki to kupuję te kilkadziesiąt za każdym razem i coś wartościowego dostałem teraz pierwszy raz. Wcześniej zdarzały się decale, milion raz czy dwa wpadł, pół miliona, tak to nic specjalnego.

Poprzednio wydałem z 2-3 mln, a zwrócił się milion. Więc raczej nie warto.

A ja się spiąłem na farmę i dostałem w nagrodę wehikuł, którym pewnie nigdy nie zagram. Chociaż kto wie. Jeszcze został jeden medal do zrobienia i dostanę w pakiecie włoskiego piździka, także kumulacja szczęścia.

@adamL555 @superbuster11

Jeśli kupujecie z nastawieniem że coś wam dropnie to odradzam kazdemu, ale jak dla mnie to dobry sposób by spalić nadmiarowe SL i przerobić je na coś innego.

Z 40 skrzynek z takich wartościowych rzeczy dropnęło raz milion, raz pół miliona, F-5A (bez możliwości sprzedania), kilka ponownych użyć, dużo boosterów 20 i 50 procent do expa i srebra.

Może i masz rację, ale zawsze liczę, że wpadnie jakiś nietypowy samolot, bo tylko tym gram, niekoniecznie musi być kupon na sprzedaż, ale już jakby mi wpadł taki F-5A, jak koledze powyżej, to byłoby ok, a nie same zapasowe użycia.

To trzeba mieć szczęście. Raczej kupiłem więcej niż 40 skrzynek i oprócz kasy, zakładów i boosterów to raczej nic wartościowego nie dostałem. Tylko kupowałem skrzynki na raty, tak żeby jednorazowo nie wydać więcej niż 1-1,2 mln. 3 takie zakupy i nic ciekawego nie dostałem.

Chyba się skuszę, te lwy mnie przekonują ;]

A symulanci cóż by mi doradzili? @przybysz86 tudzież @NightWolf_05 :P

3 Likes