Denerwująca gra V3

No mój raport leży już od 9 września odnośnie sprawy która przestała działać 21 lutego

Tak, z tego linka korzystam od dawna.
https://community.gaijin.net/issues/u/61350/issues

Topka w na jetach ;(

slimaki cos pogrzebaly i visual c++ trza reinstalowac
no i gra nie odpala, swietny updejt…

Zapomniałeś dodać “u mnie”.
Ja gram, wyłączam co chwilę i włączam ponownie i nie wywala żadnych błędów. Na forum też nie widzę, żeby ktokolwiek poza Tobą miał ten problem.

Sprawdź proszę spójność plików gry + ściągnij najnowsze dostępne sterowniki dla swojego GPU/OS.

jest jeszcze jeden gosc u ktorego padlo po updejcie
odpalilem analyzing files, zobaczym co wyjdzie
oczywiscie nic nie wyszlo i blad wystepuje dalej,
udalo mi sie odpalic wt w wersji 32 bit z jakiegos automatycznie tworzonego arhiwum w spakowanym archiwum pc w folderze wt win 32 https://i.imgur.com/TsFgfvy.jpg
wiec predzej cos nie tak z plikiem exe niz z moim systemem


it seems fixed for me after downloading 0.6 GB of data
seems version 2.33.0.14 was bugged

juz sie pare osob zebralo w kilku tematach jak widac byl to bug i zostal naprawiony
czekam na nastepne bugi ;)

Cóż widzę, że zapomniałeś dodać “spokojnie to tylko kolejny tymczasowy bug”
A na serio po ostatnim update jest sporo zamieszania. Od spadających klatek po freezy. Ponadto dziwnie czasem wygląda jazda po krawężnikach (leopard 2K lata na każdym, nawet Centurionom się zdarza skakać jak kangury)
Ponadto dalej występuje bug grafiki kiedy wróg ma wieże pod kątem 90 * do nas po czym oddaje strzał w miejsce gdzie nie celował. Z pisaniem do supportu sobie daruję. Od czasu kiedy wysłałem tony screenów odn. konwojów widmo na helkowych czy problemach z detekcją trafień/ przesuniętych hitboksach po początkowym standardzie “wyślij pliki config etc” temat zamykano i zlewano gorącym strumieniem.

A ilośc bugów w tej grze jest znakomita. Od instant-spawnujących się drzew przez niewidzialne lasy (swoją drogą jak juz się zespawnują to maja napad epilepsji) po problemy z fizyką. T90M na podglądzie pancerza w garażu - pocisk DM53 przechodzi przez LFP po czym “uszkadza kierowcę” przelatuje przez amunicję nic jej nie robiąc i leci sobie dalej. Aż starch wchodzić na topki…

1 Like

Z każdą, nową aktualizacją co raz mniej FPS, co raz więcej spadków i co raz gorszy gameplay.

Czy może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi z chmarą gejów arczerów na kajakach atakujących artylerią spawny? Grać się nie da.

…ale liście na krzewach wyglądają teraz ładniej, dlatego warto grać i grać i grać…

1 Like

Nie żeby było to denerwujące. Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie to, że gdy coś się powtarza, to mogę zacząć to spisywać. A to już nie jest zdrowie. Mam kilka Google Shitów poświęconych WT (własne i znalezione).

Kontynuacja “Limited Personal Offer”, ważne 3 godziny. Dostałem trzeci raz :-D

  1. 30% na Strv m/39
  2. 30% nie pamiętam czy na Strv m/39 (rank 1) czy na Strv m/41 (rank 2)
  3. 30% na Ju 87 R-2 Libya

W końcu coś ciekawego, chociaż wszystkie to kopiuj-wklej.
Nie zwróciłem uwagi, czy było to wcześniej, czy to nowość. Jest to oferta: 30% na pojazd + 30% na boostera (podwójny 10x 15% SL)

Ależ oczywiście że masz rację. Inaczej nie wypada pisac jak tylko pieśni pochwalne ku chwale Ślimaka. A że robią jak u obcego (czytaj na odpie"!@) to mamy efekt:

PRZECIEŻ TO TEN SŁYNNY ZESTAW BUK. JAKIE WYMODELOWANIE…
Serio? W 2023 r lewitujące drzewa?

Ale spokojnie to pewnie easter egg.

BTW. Co z dalszym rozwojem sugestii graczy ze starego forum? Pewnie dalej gniją i ośmieszają naiwność postujących?

Jak myślicie, którą maszynę eventową lepiej będzie zrobić pod sprzedaż na rynku?

Taka to drużyna mi się trafiła, 11 graczy wyleciało tylko po to żeby zginąć.

1 Like

Nie grałem nigdy powyżej IV-V ery na lotnictwie. Czy to dobry samolot, czy nie zawracać sobie gitary?
BTW. Nie widzę go w ekwipunku, czy to zawsze z opóźnieniem dodaje te kupony? Nie znam się bo pierwszy raz coś wygrałem.

Jeśli to kupon, to bierz. W przeciwnym razie dzisiaj już raczej szału nie robi, zwłaszcza, że ma tylko 12 flar. Niby są to duże flary, ale trzeba używać dipoli również, a 6 szt jednego + 6 szt. drugiego nie pozwoli Ci bronić się zbyt długo.

Bardzo dobra maszyna większość niemieckiego drzewka nim zrobiłem oczywiście duży minus to mała liczba flar ale jest bardzo zwrotny i trzeba zawszę latać na ręcznej zmianie geometrii

Tymczasem nowoczesna obrona z rakietami i radarami na wyższych erach nie potrafiąca przez 5 min trafić manewrującej maszyny przeciwnika 3 km nad lotniskiem…

Skrzynka to maszyna przypisana do konta, kupony do handlu na rynku mają obramówkę jak ten skin po lewej zielony czy po prawej fioletowy. Fajna maszyna, jednak ten BR… Czasy świetności ma już za sobą

1 Like