Zwiastun aktualizacji „Kings of Battle”!

Nadchodząca aktualizacja War Thunder - “Kings of Battle”!

Fajnie F-111 :)

Fajne te t54e2 nowa mapa wygląda super itp, tylko szkoda że br są rozwalone, bo można takie żarty sobie robić jak is-3 vs t25, albo jeszcze lepszy żart jumbo vs tiger 2H, albo to obiekt 268 vs tiger 1 E XD, a na koniec można dodać Tigera 105 i panterę 2 vs t54 w wersji 8.0, ach najpierw naprawa BR i podniesienie pojazdów post war, przy tym obniżenie er pojazdów drzewkowych przy zostawieniu ich BR, a po kilku miesiącach podniesienie im BR bez przywracania er, widać że gaijn sobie graczy rozgrywa jak chce.

1 Like

a co z tym nie tak?

Bardziej niż nowy update podniecają mnie: oczekiwanie na nowy Battle Pass Shop, coroczne zniżki 50% SL na pojazdy drzewkowe, 50% na czas premium. Idę po chusteczki.

W trailerze najbardziej zaciekawiło mnie, dlaczego 0:11 (również w miniaturce) celuje w niebo. Czyżby w gotowości do strącania dronów lub USAmańskich satelitów? Lub celowniczy walnął kloca i wietrzą przez działo?
Nie chce mi się wierzyć, żeby na mikro mapach i w labiryntach miała działać artyleria. Żeby nie było jak z amfibiami - nie ma gdzie popływać, bo większość zbiorników spłycono lub przycięto mapy i zbiorniki są poza mapą.

1 Like

Domyśl się jak zadajesz te pytanie to chyba nie grasz w tą grę

dalej nieogarniam co w tym niepoprawnego
bardziej irytuja mnie powojenne wynalazki placzace sie miedzy maszy nami z ww2