Zdobądź SMS Baden w wydarzeniu Flagowiec Imperium!

Pobierz tapetę:

Witamy w pierwszym wydarzeniu dla marynarzy w nowym cyklu War Thunder. Weź udział w wydarzeniu Flagowiec Imperium, grając bitwy morskie, aby zdobyć cenne nagrody, w tym SMS Baden, oznaczenia tematyczne i flagę okrętu!

Od 14 marca (12:00) do 1 kwietnia (13:00) zdobywaj punkty misji w bitwach morskich, odblokowuj etapy i odbieraj nagrody!

SMS Baden - maszyna specjalna, niemiecki pancernik na erze VI

SMS Baden był pancernikiem typu Bayern, który stał się jednym z najpotężniejszych okrętów w historii Cesarskiej Niemieckiej Marynarki Wojennej. Sam cesarz Wilhelm II osobiście odbywał podróże na tej bestii! Wyposażony w działa 380 mm, doskonałą ochronę pancerza i wysoką przeżywalność: powolny, ale potężny Baden łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy drednotów z początku XX wieku.

Oznaczenie “Godło Baden”

Oznaczenie "SMS Baden"

Flaga okrętu “Kaiserliche Marine (1871 — 1918)”

Trójkolorowy kamuflaż SMS Baden

Wśród nagród wydarzenia znajduje się również skrzynia, którą można otworzyć i zdobyć jeden z poniższych przedmiotów:

 • 50 000 - 100 000 Srebrnych Lwów
 • Karty bonusowe do Srebrnych Lwów i Punktów Badań
 • Losowe zakłady i rozkazy
 • Uniwersalne zapasowe użycia (1 - 3)
 • Losowy kamuflaż dla posiadanej maszyny
 • 1 dzień konta premium

Jak zdobyć wszystkie nagrody

Każdy etap można zdobyć za 45 000 punktów misji, a każdy nowy etap daje nową nagrodę.

Uwaga: Po ukończeniu etapu należy ręcznie odebrać nagrodę (z wyjątkiem losowych trofeów). Aby to zrobić, kliknij na swój nick w grze, przejdź do “Flagowiec Imperium” i kliknij przycisk “Odbierz nagrodę”.

Punkty misji można zdobywać w bitwach morskich ery III lub wyższej w bitwach zręcznościowych, realistycznych i symulacyjnych. Liczba punktów misji potrzebnych do ukończenia etapu zależy od trybu gry i maksymalnej ery maszyny używanej w bitwie. Istnieje mnożnik do zdobywania punktów misji, który jest wyświetlany w opisie zadania w grze.

Punkty misji można również zdobywać, korzystając z maszyn specjalnych ery I i II. Maszyny z wydarzeń, których można używać, mają na karcie statystyk nazwę wydarzenia, w którym zostały zdobyte.

Etapy zmieniają się co dwa dni o 12:00 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 i 30 marca.

Nagrody przyznawane są po ukończeniu określonej liczby etapów.

 • Za 1 etap: trofeum z losową nagrodą
 • Za 2 etapy: jedno z oznaczeń
 • Za 3 etapy: trofeum z losową nagrodą
 • Za 4 etapy: jedno z oznaczeń
 • Za 5 etapów: trofeum z losową nagrodą
 • Za 6 etapów: flaga okrętu “Kaiserliche Marine (1871 - 1918)”.
 • Za 7 etapów: trofeum z losową nagrodą
 • Za 8 etapów: niezbywalny kupon na SMS Baden
 • Za 9 etapów: Trójkolorowy kamuflaż SMS Baden i 4 losowe modyfikacje dla SMS Baden

Uwaga: Losowe modyfikacje można otrzymać tylko po aktywowaniu na swoim koncie kuponu SMS Baden.

Zniżki na zakup etapów przy użyciu Złotych Orłów

Niedokończone etapy można kupić za Złote Orły, ale jeśli jesteś znacznie blisko ukończenia etapu, jego cena zostanie znacznie obniżona.

Powiedzmy, że zdobyłeś 85% punktów misji wymaganych do ukończenia etapu, wtedy cena zakupu tego etapu zostanie zmniejszona o połowę. Jeśli zbliżysz się do końca etapu i osiągniesz 95% postępów, cena zostanie obniżona pięciokrotnie. Na przykład, jeśli zdobyłeś 39 000 punktów misji, cena za odblokowanie tego etapu wyniesie 499 Złotych Orłów. Jeśli zdobyłeś 43 000 punktów misji, będziesz musiał zapłacić tylko 199 Złotych Orłów. Pamiętaj o tym, jeśli nie możesz ukończyć etapu na czas!

Ulepszenie kuponu

Po ukończeniu 8 etapów otrzymasz niezbywalny kupon na SMS Baden, którego użycie natychmiast aktywuje maszynę na twoim koncie. Jeśli nie chcesz maszyny i chcesz sprzedać kupon na rynku, będziesz potrzebować przedmiotu “Ulepszenie kuponu”.

Przedmiot “Ulepszenie za kupon” można zdobyć równolegle z etapami przez całe wydarzenie od 14 marca (12:00) do 1 kwietnia (13:00) za 750 000 punktów misji.

Po otrzymaniu przedmiotu “Ulepszenie kuponu” można zamienić niezbywalny kupon na pojazd na zbywalny i sprzedać go na Rynku. Kupon zbywalny można sprzedać po 6 dniach od momentu jego utworzenia.

Aby utworzyć kupon zbywalny, wybierz “Kupon SMS Baden (Niemcy)” w swoim ekwipunku i kliknij przycisk “Ulepsz”.

Pozycja “Ulepszenie za kupon” jest ważna do 4 kwietnia, do godziny 12:00. Do tego czasu można go użyć lub wymienić na Obligacje Wojenne. Po tym czasie przedmiot zniknie z ekwipunku.

Postępy w ukończeniu etapów i otrzymaniu “Ulepszenia kuponu” można śledzić klikając na swój nick > Osiągnięcia > Flagowiec Imperium. Jeśli nie uda ci się ukończyć etapu na czas lub chciałbyś go kupić, do 4 kwietnia w oknie Osiągnięć możesz kupić każdy etap za Złote Orły, które dadzą ci odpowiednie nagrody.

Ciekawe, ile będzie bo*ów pływać w czasie eventu? ;)

Jak już robicie kopiuj wklej to może chociaż nazwę zmienicie?