Zdobądź PLZ 83-130 w wydarzeniu Inferno Cannon!

Pobierz tapetę:

Witamy w wydarzeniu Inferno Cannon, drugim wydarzeniu dotyczącym pojazdów naziemnych w nowym cyklu wydarzeń War Thunder! To szansa na zdobycie oznaczeń, dekoracji, trofeów z nagrodami i chińskiego PLZ 83-130 poprzez udział w bitwach naziemnych.

Kiedy: Od 24 kwietnia (13:00) do 8 maja (13:00) zdobywaj punkty misji w bitwach naziemnych, odblokowuj etapy i odbieraj nagrody!

PLZ 83-130 - chiński niszczyciel czołgów na erze V

PLZ 83-130 to eksperymentalny wariant chińskiego samobieżnego pojazdu artyleryjskiego PLZ 83. Zamiast 152-milimetrowej haubicy pojazd ten wykorzystuje 130-milimetrową armatę Typ 59-1, która sama w sobie jest kopią radzieckiej M-46. To właśnie to działo czyni ten pojazd prawdziwym niszczycielem czołgów! Mądrze wybieraj pozycje do ataku i korzystaj z dużej prędkości potężnych pocisków, aby zagwarantować trafienie.

Oznaczenie “Born to Hunt”

Oznaczenie “Missileman patch”

Dekoracja “Wyrzutnia rakiet przeciwpancernych (Chiny)”

Wśród nagród wydarzenia znajduje się również skrzynia, którą można otworzyć i zdobyć jeden z poniższych przedmiotów:

 • 50 000 - 100 000 Srebrnych Lwów
 • Karty bonusowe do Srebrnych Lwów i Punktów Badań
 • Losowe zakłady i rozkazy
 • Uniwersalne zapasowe użycia (1 - 3)
 • Losowy kamuflaż dla posiadanej maszyny
 • 1 dzień konta premium

Jak zdobyć wszystkie nagrody

Każdy etap można zdobyć za 35 000 punktów misji, a każdy nowy etap daje nową nagrodę.

Uwaga: Po ukończeniu etapu należy ręcznie odebrać nagrodę (z wyjątkiem losowych trofeów). Aby to zrobić, kliknij na swój nick w grze, przejdź do “Inferno Cannon” i kliknij przycisk “Odbierz nagrodę”.

Punkty misji można zdobywać w bitwach naziemnych ery III lub wyższej w bitwach zręcznościowych, realistycznych i symulacyjnych. Liczba punktów misji potrzebnych do ukończenia etapu zależy od trybu gry i maksymalnej ery maszyny używanej w bitwie. Istnieje mnożnik do zdobywania punktów misji, który jest wyświetlany w opisie zadania w grze.

Punkty misji można również zdobywać, korzystając z maszyn specjalnych ery I i II. Maszyny z wydarzeń, których można używać, mają na karcie statystyk nazwę wydarzenia, w którym zostały zdobyte.

Etapy zmieniają się co dwa dni o 13:00 GMT 26, 28 i 30 kwietnia oraz 2, 4 i 6 maja.

Nagrody przyznawane są po ukończeniu określonej liczby etapów.

 • Za 1 etap: trofeum z losową nagrodą
 • Za 2 etapy: oznaczenie “Born to hunt”
 • Za 3 etapy: trofeum z losową nagrodą
 • Za 4 etapy: oznaczenie “Missileman patch”
 • Za 5 etapów: trofeum z losową nagrodą
 • Za 6 etapów: Dekoracja “Wyrzutnia rakiet przeciwpancernych (Chiny)”
 • Za 7 etapów: niezbywalny kupon na PLZ 83-130

Zniżki na zakup etapów przy użyciu Złotych Orłów

Niedokończone etapy można kupić za Złote Orły, ale jeśli jesteś znacznie blisko ukończenia etapu, jego cena zostanie znacznie obniżona.

Powiedzmy, że zdobyłeś 85% punktów misji wymaganych do ukończenia etapu, wtedy cena zakupu tego etapu zostanie zmniejszona o połowę. Jeśli zbliżysz się do końca etapu i osiągniesz 95% postępów, cena zostanie obniżona pięciokrotnie. Na przykład, jeśli zdobyłeś 30 000 punktów misji, cena za odblokowanie tego etapu wyniesie 449 Złotych Orłów. Jeśli zdobyłeś 33 500 punktów misji, będziesz musiał zapłacić tylko 179 Złotych Orłów. Pamiętaj o tym, jeśli nie możesz ukończyć etapu na czas!

Ulepszenie kuponu

Po ukończeniu 8 etapów otrzymasz niezbywalny kupon na PLZ 83-130, którego użycie natychmiast aktywuje maszynę na twoim koncie. Jeśli nie chcesz maszyny i chcesz sprzedać kupon na rynku, będziesz potrzebować przedmiotu “Ulepszenie kuponu”.

Przedmiot “Ulepszenie za kupon” można zdobyć równolegle z etapami przez całe wydarzenie od 24 kwietnia (13:00) do 8 maja (13:00) za 600 000 punktów misji.

Po otrzymaniu przedmiotu “Ulepszenie kuponu” można zamienić niezbywalny kupon na pojazd na zbywalny i sprzedać go na Rynku. Kupon zbywalny można sprzedać po 6 dniach od momentu jego utworzenia.

Aby utworzyć kupon zbywalny, wybierz “Kupon PLZ 83-130 (Chiny)” w swoim ekwipunku i kliknij przycisk “Ulepsz”.

Pozycja “Ulepszenie kuponu” jest ważne do 11 maja, do godziny 13:00. Do tego czasu można go użyć lub wymienić na Obligacje Wojenne. Po tym czasie przedmiot zniknie z ekwipunku.

Postępy w ukończeniu etapów i otrzymaniu “Ulepszenia kuponu” można śledzić klikając na swój nick > Osiągnięcia > Inferno Cannon. Jeśli nie uda ci się ukończyć etapu na czas lub chciałbyś go kupić, do 11 maja w oknie Osiągnięć możesz kupić każdy etap za Złote Orły, które dadzą ci odpowiednie nagrody.

1 Like

Pamiętajcie wasz czas jest cenniejszy niż ten glass cannon z pociskami burzącymi. Spędźcie ten czas ze znajomymi czy rodziną.

6 Likes

nuh uh

Znajomi również grają w WT, rodzina niestety… gra u konkurencji.

1 Like