Zdobądź Jaguara IS w wydarzeniu Miecz Sprawiedliwości!

Pobierz tapetę:

Regularny cykl wydarzeń War Thunder trwa, a dziś ogłaszamy wydarzenie związane z samolotami. Pochwal się swoimi umiejętnościami pilotażu, aby zdobyć punkty misji i otrzymać unikalne oznaczenia, ikonę profilu oraz potężnego indyjskiego Jaguara IS, znanego jako Shamsher (Miecz Sprawiedliwości)!

Od 22 lutego (12:00) do 11 marca (12:00) zdobywaj punkty misji w bitwach powietrznych, odblokowuj etapy i odbieraj nagrody!

Jaguar IS - Samolot szturmowy dla Wielkiej Brytanii na Erze VII

Poznaj indyjski wariant brytyjskiego Jaguara, znanego również jako Miecz Sprawiedliwości. Posiada tylko jedno działko zamiast dwóch, a także celownik z kamerą termowizyjną umożliwiający zrzucanie bomb kierowanych. Oprócz tego może przenosić parę pocisków powietrze-powietrze Magic 2 na węzłach nadskrzydłowych, a także posiada RWR i przeciwśrodki. Ogólnie rzecz biorąc, świetny, wszechstronny samolot!

“Jaguar Pilot’s Patch” decal

Oznaczenie “Naszywka pilota Jaguara”

“No. 5 Squadron Patch” decal

Oznaczenie “Naszywka Eskadry nr 5”

“No. 5 Squadron Patch” decal

Ikona profilu “Walczący Pilot”

Wśród nagród wydarzenia znajduje się również skrzynia, którą można otworzyć i zdobyć jeden z poniższych przedmiotów:

 • 50 000 - 100 000 Srebrnych Lwów
 • Karty bonusowe do Srebrnych Lwów i Punktów Badań
 • Losowe zakłady i rozkazy
 • Uniwersalne zapasowe użycia (1 - 3)
 • Losowy kamuflaż dla posiadanej maszyny
 • 1 dzień konta premium

Jak zdobyć wszystkie nagrody

Każdy etap można zdobyć za 45 000 punktów misji, a każdy nowy etap daje nową nagrodę.

Punkty misji można zdobywać w bitwach powietrznych z erą III lub wyższą w bitwach zręcznościowych, realistycznych i symulacyjnych. Liczba punktów misji potrzebnych do ukończenia etapu zależy od trybu gry i maksymalnej ery maszyny używanej w bitwie. Istnieje mnożnik do zdobywania punktów misji, który jest wyświetlany w opisie zadania w grze.

Punkty misji można również zdobywać, korzystając z maszyn specjalnych ery I i II. Maszyny z wydarzeń, których można używać, mają na karcie statystyk nazwę wydarzenia, w którym zostały zdobyte.

Etapy zmieniają się co dwa dni o 12:00 24, 26 i 28 lutego oraz 1, 3, 5, 7 i 9 marca.

Nagrody przyznawane są po ukończeniu określonej liczby etapów.

 • Za 1 etap: trofeum z losową nagrodą
 • Za 2 etapy: jedno z oznaczeń
 • Za 3 etapy: trofeum z losową nagrodą
 • Za 4 etapy: jedno z oznaczeń
 • Za 5 etapów: trofeum z losową nagrodą
 • Za 6 etapów: ikona profilu
 • Za 7 etapów: trofeum z losową nagrodą
 • Za 8 etapów: niezbywalny kupon na Jaguara IS
 • Za 9 etapów: Unikalny kamuflaż oraz 4 losowe modyfikacje dla Jaguara IS

Zniżki na zakup etapów przy użyciu Złotych Orłów

Niedokończone etapy można kupić za Złote Orły, ale jeśli jesteś znacznie blisko ukończenia etapu, jego cena zostanie znacznie obniżona.

Powiedzmy, że zdobyłeś 85% punktów misji wymaganych do ukończenia etapu, wtedy cena zakupu tego etapu zostanie zmniejszona o połowę. Jeśli zbliżysz się do końca etapu i osiągniesz 95% postępów, cena zostanie obniżona pięciokrotnie. Na przykład, jeśli zdobyłeś 39 000 punktów misji, cena za odblokowanie tego etapu wyniesie 499 Złotych Orłów. Jeśli zdobyłeś 43 000 punktów misji, będziesz musiał zapłacić tylko 199 Złotych Orłów. Pamiętaj o tym, jeśli nie możesz ukończyć etapu na czas!

Ulepszenie kuponu

Po ukończeniu 8 etapów otrzymasz niezbywalny kupon na Jaguara IS, którego użycie natychmiast aktywuje maszynę na twoim koncie. Jeśli nie chcesz maszyny i chcesz sprzedać kupon na rynku, będziesz potrzebować przedmiotu “Ulepszenie kuponu”.

Przedmiot “Ulepszenie kuponu” można zdobyć równolegle z etapami przez całe wydarzenie od 22 lutego (12:00) do 11 marca (12:00) za 750 000 punktów misji.

Po otrzymaniu przedmiotu “Ulepszenie kuponu” można zamienić niezbywalny kupon na pojazd na zbywalny i sprzedać go na Rynku. Kupon zbywalny można sprzedać po 6 dniach od momentu jego utworzenia.

Pozycja “Ulepszenie za kupon” jest ważna do 14 marca, do godziny 12:00. Do tego czasu można go użyć lub wymienić na Obligacje Wojenne. Po tym czasie przedmiot zniknie z ekwipunku.

Postępy w ukończeniu etapów i otrzymaniu “Ulepszenia kuponu” można śledzić klikając na swój nick > Osiągnięcia > Miecz Sprawiedliwości. Jeśli nie uda ci się ukończyć etapu na czas lub chciałbyś go kupić, do 14 marca w oknie Osiągnięć możesz kupić każdy etap za Złote Orły, które dadzą ci odpowiednie nagrody.

I takich eventów powinno być więcej. Siermiężny grind jak nic innego odrzuca mnie od grania więc będę jeszcze bardziej zmotywowany by nie grać. Słuszną linię ma nasza partia.

1 Like

Partia się nie chwali, ale to jej zasługa.

I znów symulki na ok 10.0 będą sparaliżowane, bo wszyscy będą latać phantomami kamikadze na lotniska. Event poza siermiężnym grindem, dodatkowo oferuje totalne wypaczenie gameplayu i nijaczenie klimatu.

2 Likes

Całkiem możliwe, że jest w tym sporo racji. Nie spotkałem się jeszcze w tej grze (a przynajmniej nie pamiętam) z ułatwieniem rozgrywki, który by obniżał gajdzinowe zyski, choćby tylko potencjalnie. Na reformy ukierunkowane na duże zwiększenie ilości grających, a poprzez to obroty firmy, najwyraźniej nie ma szans, gdyż to najprawdopodobniej wiązałoby się z nakładami na infrastrukturę (czyli wydatkami), a owy projekt najwyraźniej nie jest nastawiony na masowość - zwłaszcza wydatków. W efekcie mamy typowy produkt Ludzi Wschodu, który będzie zużywany do jego rozpadu i co najwyżej może liczyć na jakieś bieżące pomalowanie czy podpudrowanie.

Praca, rodzina, dzieci, grindu za dużo, więc oleje jak poprzedni.

Za gwiazdki może by i człowiek kupił ale, na co komu kolejny jaguar…

Piękny event taki idealny, żeby go nie robić i nie marnować czasu w swoim życiu. Odradzam i pozdrawiam cieplutko w czwartkowy poranek.

3 Likes

bardzo śmieszne :)

1 Like

Czy tego Jagura można jakoś obejrzeć w grze?

Można. Musiałbyś poszukać link do testu u jakiegoś jutubera. Ewentualnie po pracy podeślę.

Znalazłem jakiś link, ale u mnie nie działa to WarThunder wiki.

Musisz się przelogować. Wtedy powinno zadziałać. No i grę musisz mieć uruchomioną.

No ok, tak myślałem, sprawdzę w domu, dzięki.

Niby gdzie mam te ulepszenia?


Zawiera JEDEN z następujących przedmiotów, więc może tylko kamuflaż dostałeś :)

No dostałem, ale myślałem, że 4 moduły też wpadną.
Niemniej jednak, dzięki.

Warto zapytać @EuroDoragon2, ja eventu nie robiłem więc mogę o czymś nie wiedzieć. Może to jakiś błąd w opisie?

Według opisu na stronie powinien być kamuflaż ORAZ 4 modyfikacje

1 Like

Czy aktywowałeś kupon na Jaguara przed otwarciem trofeum z kamuflażem i modyfikacjami?

Nie, kupon aktywowałem dopiero po odebraniu ostatniej gwiazdki.