Zadanie Ba-Pass

Obecnie gra nie przyznaje na AB nagrody “ZWIADOWCA” niezbędnej do aktualnego zadania BP pomimo spełnienia wymagań (zabicie przez sojusznika oznaczonego celu). Komunikat o zniszczeniu przeciwnika pojawia się, ale nagroda nie jest przyznawana.
Na RB jeszcze nie sprawdzałem. Czy byłoby za łatwo zrobić to zadanie, czy to po prostu kolejny feature wprowadzony jedną z wielu ostatnio mikrołatek?

Czy piszesz o wyzwaniu Flash of Lightning (15x Intelligence)? W pewnym momencie stwierdziłem, że nie do końca rozumiem opisy w PL i przełączyłem się na EN :-)

Zrobiłem wczoraj na RB, na chińskim PT-76. Zajęło mi to 5-6 bitew. Nie wypowiem się o AB, bo ten tryb trochę mnie przeraża i unikam go jak mogę.

Mam: Breda 90/53, pojazd z VI levelu Sklepu (BP13) oraz (pierwszy raz) pojazd z BP12 za dodatkowe Warbondy z BP13.
Mogę powiedzieć, że dla mnie BP zakończył się sukcesem. Powalczę jeszcze o dodatkowe WB, ale już bez dupościsku.

1 Like

Tak. To to. I na AB byłoby o wiele szybsze, gdyby działało… I sprawdzilem, potwierdzam, na RB działa bez zarzutu.