Yeni forum

War Thunder’ın resmi forumu İPB yazılımından Discourse yazılımına geçmiş durumda, Flarum yazılımı ile benzer sistemler, sizce nasıl olmuş yeni forum ?

Eski forumda aktif olarak gönderi paylaşan bir insan olarak ben maalesef ki çok kötü olmuş diyorum, Bu şekilde yapmaları hem eksik hem de kötü bir arayüze sahip olmuş. Umarım en kısa zamanda düzeltilir.

Rehber tarzında bir video hazırlayacağım, bildiğim sistemler :D

Skill i-

YETENEK MESELESİ

Berbat. İstemeyerek bu kadar kötü yapılamaz, insanlar kullanmasın diye yapmışlar belliki.

eski forumdaki konular ne oldu ?

2 yıl sonra tamamen sileceklermiş.

https://old-forum.warthunder.com/

Bu forumda çok kalamazlar diye düşünüyorum çünkü alışılamayacak kadar rezalet :D

Sometimes, a single line changes your attitude and, it is just the beginning.The great words by great people are short in the collection of inspirational short quotes.The hope, life, positivity, and wisdom I’ve seen and felt,will inspire you a lot.

11 yıllık oyunu ve forumu sistematik olarak öldürüyorlar, bravo. :)

IPB to Discourse merge sistemleri var ama sıfırdan kurmayı tercih etmişler, o yüzden tüm konular ve yorumlar gitti komple.

Eskisi daha güzeldi emekler çöpe gitti o biraz sıkıntı ama onun dışı bu foruma da biraz geliştirme ile eskisi gibi iyi olabilir.

Eskisinin nesi vardı? Gayet iyiydi, alışmıştık. Yılların birikimi vardı. Zaten forumlara ilgi yok, şimdi kendi ipini çekmiş oldu bu forum.

Aslında yabancı kullanıcılar daha aktif kullanıyor, Türk oyuncularda ilgi yok foruma

Evet özellikle yabancılar da forum kültürü henüz ölmüş değil ama bu hareket biraz aktifliğini düşürmüş gibi hissettim.

Zaten bu kadar Çinlinin akın ettiği oyunların hepsi ancak 1-2 yıl dayanabiliyor. Bu oyununda ömrü fazla kalmadı gibi. Zaten şimdiden her yeri botlar ve hilecilerle doldurdu.

1 Like

Karışık olmuş bence, eskisi daha rahattı.