Wedle Harmonogramu: Przepustka Bitewna dostępna w bitwach symulacyjnych

Kontynuujemy informowanie o ulepszeniach, które wdrażamy w oparciu o harmonogram, który opublikowaliśmy w czerwcu. W tej wiadomości będziemy mówić o zmianach, które umożliwią wykonywanie zadań w ramach Przepustki Bitewnej w Bitwach Symulacyjnych(SB).

Ta planowana zmiana w harmonogramie została pierwotnie zaplanowana na jesień 2023 r., Jednak wraz z wydaniem nowego sezonu 12 Przepustki Bitewnej, który zaczął się dzisiaj, 26 lipca, przeniesiemy tę długo oczekiwaną zmianę na dziś, przed terminem.

W Czołgowym SB będzie można wykonywać te same zadania bojowe i wyzwania, co w AB i RB. W Powietrznym SB będzie kilka wyjątków: ze względu na specyfikę misji i dostępność systemu lobby, niektóre zadania i wyzwania, takie jak udział w określonej liczbie misji lub zadania mające na celu zniszczenie pojazdów lub celów kontrolowanych przez SI, będą niedostępne.

Ta zmiana znacząco pomoże bazie graczy SB i wszystkim graczom, którzy chcieli rozgrywać sesje SB, ale nie chcieli rezygnować z postępów zadań Przepustki Bitewnej. Mamy nadzieję, że ta zmiana przypadnie wam do gustu!

W miarę publikowania planowanych zmian w naszym harmonogramie będziemy również aktualizować infografikę, abyście mogli łatwo zobaczyć, co już wdrożyliśmy. Oto najnowsza wersja!image


2 Likes


Dlaczego tego zadania nie można wykonać na lotniczych symulacjach, ale na naziemnych już można?