Trofeum „Sons of Attila” z kamuflażami stworzonymi przez Graczy!

image

Wraz z wydaniem każdej większej aktualizacji War Thunder, oferujemy wybór wspaniałych kamuflaży stworzonych przez użytkowników Live.WT w jednym trofeum! Nadszedł czas, aby powitać trofeum “Sons of Attila”!

To trofeum zawiera 40 kamuflaży przedstawionych jako kupony. Znajdziesz tu 19 historycznych, 20 półhistorycznych i 1 fikcyjny kamuflaż dla wszystkich nacji i er z wyjątkiem ery I. Osiem z tych kamuflaży jest również dostępnych dla nowo wydanych maszyn z Sons of Atilla. Po otwarciu trofeum będziesz mieć również szansę na zdobycie kuponu na rzadki pojazd, a także oznaczenie “Sons of Attila” w kolorach węgierskiej flagi!

Zawartość trofeum „Sons of Attila”:

  • Kupony na rzadkie maszyny
  • 20 kamuflaży dla pojazdów naziemnych
  • 18 kamuflaży dla samolotów
  • 1 kamuflaże dla marynarki
  • 1 kamuflaże dla śmigłowców
  • Kupon na oznaczenie „Sons of Attila”

Sons of Attila Decal

Oznaczenie Sons of Attila

Aby odblokować to trofeum, potrzebny jest nowy klucz „La Royale”, który można kupić na Rynku za GJN. Przeczytaj więcej o Rynku i monetach Gaijin na wiki.

Sons of Attila Trophy

Trofeum Sons of Attila

Sons of Attila Key

Klucz Sons of Attila

Jak zdobyć?

Trofea z kamuflażami można zdobyć z pewnym prawdopodobieństwem po każdej bitwie używając maszyn ery II lub wyższej, przy aktywności nie mniejszej niż 50% (z wyjątkiem trybu [Szturm] PvE). Gracze PlayStation i Xbox mogą zakupić trofeum w Sklepie z Przedmiotami i otworzyć je za pomocą Złotych Orłów. Przeczytaj więcej na naszej wiki.

Gracze PC muszą zakupić klucz na rynku, aby otworzyć trofeum, a część kosztów zostanie przekazana twórcom kamuflażu. Klucz z trofeum można aktywować na swoim koncie lub sprzedać na rynku za monety Gaijin - podobnie jak samo trofeum.

Również Ty możesz zostać twórcą kamuflaży użytkowników - sprawdź zaktualizowany przewodnik na naszej wiki! Przyniesie Ci to zarówno chwałę, jak i prawdziwe pieniądze w ramach programu partnerskiego War Thunder!

Inne trofea: