Trofeum „Seek & Destroy” z 40 nowymi kamuflażami stworzonymi przez Graczy!

W zeszłym tygodniu wydaliśmy aktualizację Seek & Destroy, co oznacza, że nadszedł czas na nowe trofeum z kuponami! Trofeum Seek & Destroy zawiera 40 kamuflaży stworzonych przez 38 autorów: 6 fikcyjnych, 15 półhistorycznych i 19 historycznych.

Te nowe kamuflaże są gotowe, aby zadowolić właścicieli pojazdów ze wszystkich krajów i er, z wyjątkiem ery I. Pierwszeństwo mają oczywiście pojazdy z aktualizacji Seek & Destroy! Możesz również zdobyć unikalne oznaczenie i rzadkie pojazdy: wystarczy po prostu grać, aby zdobyć to nowe trofeum.

Zawartość trofeum Seek & Destroy:

  • Kupony na rzadkie maszyny.
  • 19 kamuflaży dla pojazdów naziemnych.
  • 18 kamuflaży dla samolotów.
  • 2 kamuflaże dla marynarki.
  • 1 kamuflaż dla śmigłowców.
  • Kupon na oznaczenie „Seek & Destroy”.

Oznaczenie „Seek & Destroy”

Aby odblokować to trofeum, potrzebny jest nowy klucz „Seek & Destroy” , który można kupić na Rynku za GJN. Przeczytaj więcej o Rynku i monetach Gaijin na wiki.

Trofeum Seek & Destroy

Klucz Seek & Destroy

RYNEK

Jak zdobyć?

Trofea z kamuflażami można zdobyć z pewnym prawdopodobieństwem po każdej bitwie używając maszyn ery II lub wyższej, przy aktywności nie mniejszej niż 50% (z wyjątkiem trybu [Szturm] PvE). Gracze PlayStation i Xbox mogą zakupić trofeum w Sklepie z Przedmiotami i otworzyć je za pomocą Złotych Orłów. Przeczytaj więcej na naszej wiki.

Gracze PC muszą zakupić klucz na rynku, aby otworzyć trofeum, a część kosztów zostanie przekazana twórcom kamuflażu. Klucz z trofeum można aktywować na swoim koncie lub sprzedać na rynku za monety Gaijin - podobnie jak samo trofeum.

Również Ty możesz zostać twórcą kamuflaży użytkowników — sprawdź zaktualizowany przewodnik na naszej wiki! Przyniesie Ci to zarówno chwałę, jak i prawdziwe pieniądze w ramach programu partnerskiego War Thunder!

Inne trofea:

1 Like