Trofeum „Air Superiority” z kamuflażami stworzonymi przez Graczy!

Poznaj trofeum “Air Superiority”, które zawiera 40 kamuflaży od Live.WT zaprezentowanych w formie kuponów! To trofeum zawiera kamuflaże dla wszystkich nacji w grze; tym razem postanowiliśmy poświęcić więcej uwagi maszynom wyższej ery, zwłaszcza tym dodanym w aktualizacji “Air Superiority”. Graj w War Thunder i zdobywaj trofea!

Zawartość trofeum „Air Superiority”:

  • Kupony na rzadkie maszyny
  • 18 kamuflaży dla pojazdów naziemnych
  • 20 kamuflaży dla samolotów
  • 1 kamuflaże dla marynarki
  • 1 kamuflaże dla śmigłowców
  • Kupon na oznaczenie „Air Superiority”

Air Superiority Decal

Oznaczenie Air Superiority

Aby odblokować to trofeum, potrzebny jest nowy klucz „La Royale”, który można kupić na Rynku za GJN. Przeczytaj więcej o Rynku i monetach Gaijin na wiki.

Air Superiority Trophy

Trofeum Air Superiority

Air Superiority Key

Klucz Air Superiority

Jak zdobyć

Trofea z kamuflażami można zdobyć z pewnym prawdopodobieństwem po każdej bitwie używając maszyn ery II lub wyższej, przy aktywności nie mniejszej niż 50% (z wyjątkiem trybu [Szturm] PvE). Gracze PlayStation i Xbox mogą zakupić trofeum w Sklepie z Przedmiotami i otworzyć je za pomocą Złotych Orłów. Przeczytaj więcej na naszej wiki.

Gracze PC muszą zakupić klucz na rynku, aby otworzyć trofeum, a część kosztów zostanie przekazana twórcom kamuflażu. Klucz z trofeum można aktywować na swoim koncie lub sprzedać na rynku za monety Gaijin - podobnie jak samo trofeum.

Również Ty możesz zostać twórcą kamuflaży użytkowników - sprawdź zaktualizowany przewodnik na naszej wiki! Przyniesie Ci to zarówno chwałę, jak i prawdziwe pieniądze w ramach programu partnerskiego War Thunder!

Inne trofea: