Świętuj 80. rocznicę D-Day w War Thunder!

Pobierz tapetę:

Nadszedł D-Day, 6 czerwca 1944 roku. 80 lat temu siły alianckie wylądowały na plażach Normandii, aby odbić Francję. W ramach operacji Overlord ponad 150 000 żołnierzy alianckich wylądowało w Normandii, najpierw na spadochronach i szybowcach, a następnie pod osłoną samolotów i artylerii oraz ze statków transportowych. Łącznie w operację zaangażowanych było około miliona osób.

Uczcijmy razem 80 rocznicę największej inwazji morskiej w historii. Zapoznaj się z różnymi atrakcjami i zniżkami, które przygotowaliśmy z okazji tego dnia.

Unikalne pakiety dostępne w sklepie Gaijin.net!

Kiedy: Od 6 czerwca (16:00) do 10 czerwca (16:00).

Uczcij rocznicę następującymi wyjątkowymi pakietami dostępnymi w sklepie Gaijin.net.

Pakiet “Pierwszy w akcji” -40%

“First in Deed” Bundle -40%

Pakiet zawiera:

Pakiet “Sledgehammer” -40%

“Sledgehammer” Bundle -40%

Pakiet zawiera:

 • Zestaw M10 Achilles;

 • Zestaw Sherman Firefly Ic;

 • Zestaw Prendergast`s Spitfire FR Mk.XIVe;

 • Zestaw Typhoon;

 • Unikatowy tytuł: “Sledgehammer”;

 • Unikatowe oznaczenie: “Naszywka Formacji 2 Armii”.

 • 93.36 56.38€

 • Sklep

Pakiet “Overlord”

“Overlord” Bundle

Pakiet zawiera:

 • M4A3E2 Sherman Jumbo Cobra King;

 • Zestaw M18 Black Cat;

 • Zestaw P-47M-1-RE Thunderbolt George’a Bostwicka;

 • Zestaw Mustang;

 • Zestaw M10 Achilles;

 • Zestaw Sherman Firefly Ic;

 • Zestaw Prendergast`s Spitfire FR Mk.XIVe;

 • Zestaw Typhoon;

 • Unikatowy tytuł: “Overlord”;

 • Unikatowe oznaczenie: “Insygnia SHAEF”.

 • + Oznaczenia i tytuły z pakietów “Pierwszy w akcji” oraz “Sledgehammer”.

 • 193 75€

 • Sklep

Uwaga! Możesz również otrzymać unikalne tytuły i naklejki, jeśli zalogujesz się do gry od 6 do 10 czerwca i zdobędziesz co najmniej trzy zwycięstwa, a jednocześnie wcześniej zakupisz wszystkie oddzielne zestawy, które są zawarte w powyższych pakietach (M4a3e2 Sherman zakupiony w grze za pomocą Złotych Orłów). Tytuły i naklejki zostaną przyznane po 11 czerwca wszystkim użytkownikom, którzy spełnili te warunki.

Weź udział w wydarzeniu Operacja Overlord, aby zdobyć Churchill AVRE!

Kiedy: Od 5 czerwca (13:00) do 17 czerwca (13:00).

Wydarzenie Operacja Overlord, część naszych obchodów 80. rocznicy D-Day, właśnie trwa! W tym wydarzeniu możesz zdobyć Churchill AVRE, specjalny pojazd użyty po raz pierwszy podczas lądowania w Normandii, a także dwa oznaczenia i dekorację “Latający kosz na śmieci”.

Wojskowy inżynier: Percy Hobart w czerwcowych Kartach Historii!

Kiedy: Od 1 czerwca (13:00) do 30 czerwca (13:00).

Czerwcowy Karty Historii dedykowane są Percy’emu Hobartowi. Hobart był głównym człowiekiem stojącym za Zabawkami Hobarta, zestawem specjalnych pojazdów inżynieryjnych, w tym Churchilla AVRE, które odegrały kluczową rolę w D-Day. Ukończ 8 zadań, a ikona profilu będzie twoja.

Percy Hobart

Percy Hobart

HMS Belfast jest dostępny z 50% zniżką!

Kiedy: Od 6 czerwca (12400) do 10 czerwca (09:00).

Gdzie: Wielka Brytania > Flota pełnomorska > Maszyny premium.

image

HMS Belfast odegrał kluczową rolę podczas D-Day, będąc jednym z pierwszych okrętów, które zbombardowały wybrzeże Normandii przed lądowaniem wojsk alianckich, zmiękczając niemiecką obronę. HMS Belfast jest obecnie stałą wystawą na Tamizie w Londynie i jest jednym z zaledwie trzech pozostałych po D-Day okrętów biorących udział w bombardowaniu wybrzeża. Z tej wyjątkowej okazji jest dostępny ze zniżką!

Zdobądź flagę i oznaczenie z motywem D-Day!

Udekoruj swoje pojazdy wyjątkową flagą okrętową z motywem D-Day i oznaczeneiem z flagami Francji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Kiedy: Od 6 czerwca (14:00) do 10 czerwca (09:00).

Zadanie: Rozegraj 3 bitwy pojazdami amerykańskimi i brytyjskimi ery III lub wyższej, aby otrzymać oznaczenie „Naszywka Aliancki D-Day”!

Zadanie: Zdobądź łącznie 10 000 punktów misji amerykańskimi, brytyjskimi i francuskimi pojazdami ery III lub wyższej w bitwach morskich, aby otrzymać flagę „80. rocznica D-Day (1944-2024)”!

Flaga okrętowa “80. rocznica D-Day (1944-2024)”

Oznaczenie “Naszywka Aliancki D-Day”

Dodatkowe szczegóły:

 • Musisz używać maszyn minimum III ery.
 • Aktywność nie może być niższa niż 70%.
 • Zadanie można ukończyć w losowych bitwach, z wyjątkiem misji Nieskończonej Konfrontacji i trybu [Szturm].
 • Śledź swoje postępy w hangarze, klikając na Nick → Osiągnięcia → Święta → 80. rocznica lądowania w Normandii.
 • Oznaczenie można znaleźć w zakładce “Święta” w menu Dostosowywania.

Seria turniejów D-Day!

Przygotowaliśmy kilka turniejów D-Day dla samolotów, pojazdów naziemnych i morskich, do których można się rejestrować do 8 czerwca! W turniejach tych można wygrać specjalne oznaczenie „D-Day” i tytuł „Asa Normandii”. Koniecznie dołącz do Discorda oficjalnej społeczności esportowej!

Jak wziąć udział w turniejach War Thunder

2 Likes

Warto dodać, że pakiet Overlord to -60%, czyli wreszcie coś ciekawego. Z tego co pamiętam to największa zniżka na takie duże zestawy to było -77%.
Skorzystalem i polecam.

1 Like

Mistrzowski dobór czasownika. Bo Polskę to jednak wyzwalano…

1 Like

Google translator… XD

Myślę, że jednak celowe.

@Kunon Ty to zostałeś wysłany przez konkurencję WT, czy sam z siebie tak? No nie spodziewał bym się czepiania o jedno słowo… odbicie (Niemcom)oraz wyzwolenie (z pod okupacji niemieckiej) poniekąd mają to samo znaczenie w tym wypadku.

1 Like

alianci odbijali, sowieci wyzwalali
na decalach i fladze nie ma sowieckiej flagi wiec zdecydowanie “odbijanie”

2 Likes

Nigdy nie rozumialem po co zaśmiecac sobie świat gry zbędną polityką i jakimiś kompleksami, zatruwać miejsce w którym chcesz się dobrze bawić i zrelaksować. To tak jakbyś sobie, przepraszam za wyrażenie - nasr…ł do talerza z zupą której nie lubisz, którą finalnie i tak zjesz. Jeśli gra Ci nie odpowiada, jeśli nie podoba Ci się nadmiar czerwonych sztandarów, sierpów, młotów, czy brak swastyki i innych historycznych oznaczeń, jeśli nie potrafisz tego przełknąć to po prostu nie graj w tę grę.

5 Likes

od historycznych oznaczen i fajnych kamuflazy sa custom skiny a w czerwony sztandar jak ktos ma nalepiony to sie fajnie celuje… lub zrzuca prezent na vke czy inna zetke

sama wlazła… na szczescie to nie telewizja i mozesz zniknac cos co ci sie nie podoba z widoku za pomoca piguly lub prezentu z powietrza

Co do Z czy V to się zgodzę, jest to w pełni polityczne, dotyczy obecnie trwającego konfliktu. Co do historycznych oznaczeń - War Thunder mimo wszystko ma maszyny historyczne, które brały udział w różnych konfliktach. Historyczne oznaczenia są nieodłączną częścią naszej historii i o ile jeszcze można zrozumieć cenzurowanie swastyki, komunizm był dużą częścią historii XX wieku i ZSRR należał do państw Alianckich w dalszej części wojny.

Tak, gracze sami wprowadzili politykę do gry politycznie neutralnej. Jakoś nie widziałem oznaczeń typu “V”, “Z” czy grupy wagnera dostępnych w grze. Nikt mnie też nie przekonuje że rosja jest najlepszym państwem świata, a zachód to ta gorsza część. Nie wiem co Wy politycznego widzicie w grze.

Edit:
Oznaczenia V i Z możecie normalnie zgłaszać moderatorom. Tylko też nie oczekujcie insta-bana dla gracza który je posiada, będzie to raczej na zasadzie wielokrotnego resetowania wszystkich oznaczeń danemu graczowi, pewnie w przypadku WIELOKROTNEGO łamania zakazu poniesie poważniejsze konsekswencje.

2 Likes

Myślę, że jednak megaczepialstwo + teorie spiskowe wyssane z brudnego palca

3 Likes

Właściwie to macie rację: “kłamstwo powtórzone tysiąc razy…”

1 Like

Wskaż, gdzie widzisz kłamstwo, proszę.

No przecież przyznałem Wam rację: polski język trudna język, zwłaszcza gdy nie jest bazowym.

Czy w związku z tym wydarzeniem pojawią się w sklepie skrzynki za srebrne lwy?