Święto Wojska Polskiego: P-47M-1-RE Łanowskiego oraz nowe oznaczenie!

Pobierz tapetę:

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego, narodowe święto poświęcone wszystkim rodzajom krajowych sił zbrojnych. W Warszawie na głównym placu odbywa się państwowa uroczystość, wzdłuż Wisły defiluje wojsko, a w całym kraju odbywają się koncerty i uroczystości publiczne.

P-47M-1-RE Witolda Łanowskiego tymczasowo dostępny do nabycia za Złote Orły!

Dla uhonorowania tego święta, tymczasowo przywracamy możliwość kupna myśliwca P-47M-1-RE w malowaniu Witolda Łanowskiego, polskiego pilota służącego w Siłach Powietrznych Armii USA. Samolot można nabyć za 6090 Złotych Orłów.

Kiedy: Od dziś do 19 sierpnia (11:00).

Gdzie: USA > Lotnictwo > Maszyny premium.

image

O tym samolocie

  • P-47M-1-RE Łanowskiego to prawdziwy król dużych wysokości! Łatwo się wznosi i utrzymuje na wysokim pułapie doskonałą prędkość, a łatwość sterowania i zwrotność pomagają mu często wygrywać pojedynki. Osiem karabinów maszynowych M2 Browning kal. 12,7 mm z więcej niż przyzwoitą ilością amunicji nie dadzą wrogowi żadnych szans. Możliwość zabrania dodatkowego uzbrojenia podwieszanego w postaci do 2 bomb 1000-funtowych lub rakiet HVAR sprawia, że ten samolot sprawdza się również w atakach na cele naziemne.

Zdobądź oznaczenie „Emblemat Polskich Wojsk Lądowych”!

Z tej okazji można zdobyć specjalne oznaczenie!

Kiedy: do 19 sierpnia (11:00).

Zadanie: rozegraj 3 bitwy, używając amerykańskich lub brytyjskich maszyn ery III lub wyższej, aby otrzymać oznaczenie **„**Emblemat Polskich Wojsk Lądowych”.

image

Oznaczenie „Emblemat Polskich Wojsk Lądowych”

Dodatkowe szczegóły:

  • Musisz użyć maszyn co najmniej III ery.
  • Twoja aktywność nie może być niższa niż 70%.
  • Możesz wykonać zadanie w losowych bitwach, z wyjątkiem trybu Nieskończona Konfrontacja oraz trybu Szturm.
  • Śledź swoje postępy w hangarze, klikając Nick → Osiągnięcia → Święta → Święto Wojska Polskiego.
  • Oznaczenie znajdziesz w menu „Malowanie”, w zakładce „Państwa neutralne” → „Czołgi”.
4 Likes

Co roku to samo. Gejin może czas coś innego wymyśleć? Ps P-47 mam i polecam.

Emblemat jest inny ;)

Juz myslalem ze gaijin o nas zapomnial

czy moje zdziwienie odnośnie umieszczenia przez gajdzina ww. emblematu w kategorii “państwa neutralne” (obok m.in. Iranu i Egiptu) jest nieuzasadnione ?

W sumie nie wiem. Jak już to powinna być u brytoli ale jak widać gejin stwierdził inaczej.

Początkowo też byłem zdziwiony, ale jak spojrzysz na to że jest to współczesne oznaczenie (po 1989), ma to jak najbardziej sens.

Zauważ, że symbol Pierwszej Warszawskiej Brygady Pancernej (sformowana w 1994 roku) również znajduje się w kategorii “Państwa Neutralne”.

obraz

Oznaczenia te nie pasowały by pod podział drugowojenny, również nie pasowały by pod podział zimnowojenny.

4 Likes