Suspendet account

Hello Can i speak with any Administrator here ?

You need to hit up the GameMasters about it via PMs.

Dobrý deň ďakujem za odpoveď. Dostal som na svoj účet BAN vraj ohľadom nejakých súborov. Ja som ale žiadne súbory nepoužíval na hru warthunder určite nie hrám tú hru už dlho hraju to aj moje deti a nikdy som nemal problém s ničím. Písal som aj priamo na podporu Gajin no oni stále tvrdia že oni nejaký dôvod majú no nepovedali nič veľmi ťažko sa s nimi komunikuje. Písal som im či to nemohol byť nejaký vírus alebo niečo podobné pretože nepoužívam žiaden anti virus ani windows defender… Hľadám pomoc všade kde sa len dá. Nechcem o účet prísť ja tú hru milujem a vždy ma bavila. Keby ste mi nejak dokázali pomôcť bol by som veľmi rád ďakujem pekne pekný deň.

You’d want to find a GM that is able to speak your language if possible. I’m just a player pointing you to a source.

I would check for viruses on your PCs, and devices, and check everything is secure overall as to your email and such.

(Again though, do go through that Who is who link, and find a GM who is able to communicate with you and drop them a PM. Tickets are different.)

1 Like

Please contact Gaijin Support at https://support.gaijin.net for your account ban. They will be able to provide you with more details.

1 Like