"Strojnyj" i "Nieustraszimyj" za Złote Orły

Pobierz tapetę:

"Strojnyj" i "Nieustraszimyj" za Złote Orły

Od 28 lipca (14:00) do 31 lipca (14:00) niszczyciele "Strojnyj" i "Nieustraszimyj" z radzieckiego drzewka badań okrętów pełnomorskich będą dostępne do kupienia za Złote Orły.

image


Głównym kalibrem “Strojnyj” są cztery działa B-13 kalibru 130 mm z trzema rodzajami pocisków, skutecznymi przeciwko różnym typom wrogów. Pomocniczy kaliber 76 mm jest również dość potężny jak na swoją klasę, a sześć dział przeciwlotniczych kalibru 37 mm odstraszy każdy wrogi samolot i łódź.

image

Z drugiej strony "Nieustraszimyj" ma tylko dwie wieże głównego kalibru, ale zaraz! ±180 stopni obrotu, imponująca szybkostrzelność i doskonała balistyka sprawiają, że te działa artyleryjskie kalibru 130 mm są naprawdę wszechstronne. Działa przeciwlotnicze 45 mm mogą chronić nie tylko siebie, ale także wszystkich otaczających sojuszników, a osiągi okrętu pozwalają kapitanom na swobodną zmianę flanki w trakcie bitwy.

Oznaczenie "Emblemat rosyjskiej marynarki wojennej"

Od 28 lipca (14:00) do 31 lipca (14:00) rozegraj 3 bitwy radzieckimi okrętami (era III lub wyższa przy aktywności nie mniejszej niż 70%) i otrzymaj oznaczenie "Emblemat rosyjskiej marynarki wojennej"

Ukończ zadanie w losowych bitwach, z wyjątkiem misji Nieskończonej Konfrontacji i trybu [Szturm]. Śledź swoje postępy w hangarze, klikając na Nick → Osiągnięcia → Święta → Dzień Rosyjskiej Marynarki Wojennej.

Oznaczenie "Emblemat rosyjskiej marynarki wojennej"

Oznaczenie można znaleźć w zakładce "ZSRR → okręty" w menu personalizacji.

a juz myslalem ze sie o rocznice “ruski kariabl … … …” rozchodzi a to by spoznione o 3,5 miesiaca bylo