Smoczy Zew: Zdobądź Obiekt 292!

Pobierz tapetę:

Jest rok 2024 i smok was wzywa! Zapraszamy do świętowania Roku Smoka poprzez udział w wydarzeniu Smoczy Zew, które rozpocznie się 1 lutego, aby zdobyć fajne kosmetyczne nagrody związane ze smokami i unikalny czołg Obiekt 292.

Smoczy Zew to pierwsze wydarzenie z naszego nowego cyklu, który ogłosiliśmy na początku tego tygodnia. Jeśli nie wiesz wszystkieog o nowym cyklu wydarzeń, kliknij tutaj, aby poznać wszystkie szczegóły.

Od 1 lutego (12:00) do 19 lutego (12:00) zdobywaj punkty misji w bitwach naziemnych, odblokowuj etapy i odbieraj nagrody!

Obiekt 292 - czołg podstawowy dla ZSRR na erze VII

Poznaj Obiekt 292. Był to jeden z ostatnich radzieckich czołgów eksperymentalnych, opracowany na bazie T-80 i wyposażony w nowe działo gładkolufowe 152 mm. Wielka nagroda za to wydarzenie będzie twoja po ukończeniu 8 etapów!

Read more about the Object 292

Dowiedz się więcej o Obiekcie 292

Smocze oznaczenia i dekoracja!

Za określoną liczbę etapów będzie można również zdobyć następujące oznaczenia smoka, dekoracje i ekran ładowania, a także skrzynię zawierającą nagrody.

“Black Dragon” decal

Oznaczenie “Czarny Smok”

“Green Dragon” decal

Oznaczenie “Zielony Smok”

“Green Dragon” decoration

Dekoracja “Zielony Smok”

Wśród nagród wydarzenia znajduje się również skrzynia, którą można otworzyć i zdobyć jeden z poniższych przedmiotów:

  • 50 000 - 100 000 Srebrnych Lwów
  • Karty bonusowe do Srebrnych Lwów i Punktów Badań
  • Losowe zakłady i rozkazy
  • Uniwersalne zapasowe użycia (1 - 3)
  • Losowy kamuflaż dla posiadanej maszyny
  • 1 dzień konta premium

Jak zdobyć wszystkie nagrody

Każdy etap można zdobyć za 45 000 punktów misji, a każdy nowy etap daje nową nagrodę.

Punkty misji można zdobywać w bitwach naziemnych z erą III lub wyższą w bitwach zręcznościowych, realistycznych i symulacyjnych. Liczba punktów misji potrzebnych do ukończenia etapu zależy od trybu gry i maksymalnej ery maszyny używanej w bitwie. Istnieje mnożnik do zdobywania punktów misji, który jest wyświetlany w opisie zadania w grze.

Punkty misji można również zdobywać, korzystając z pojazdów wydarzenia o erze I i II. Pojazdy eventowe, których można używać, mają na karcie statystyk nazwę wydarzenia, w którym zostały zdobyte.

Etapy zmieniają się co dwa dni o 12:00 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 i 17 lutego.

Nagrody przyznawane są po ukończeniu określonej liczby etapów.

  • Za 1 etap: skrzynia z losową nagrodą
  • Za 2 etapy: jedno z oznaczeń
  • Za 3 etapy: Srebrna skrzynia “Smocza Skrzynia”
  • Za 4 etapy: jedno z oznaczeń
  • Za 5 etapów: skrzynia z losową nagrodą
  • Za 6 etapów: Dekoracja “Zielony Smok”
  • Za 7 etapów: Srebrna skrzynia “Smocza Skrzynia”
  • Za 8 etapów: niezbywalny kupon na Obiekt 292
  • Za 9 etapów: Ekran ładowania “Smoczy Zew”

Po ukończeniu 8 etapów otrzymasz niezbywalny kupon na Obiekt 292, którego użycie natychmiast aktywuje pojazd na twoim koncie. Jeśli nie chcesz pojazdu i chcesz sprzedać kupon na rynku, będziesz potrzebować przedmiotu “Ulepszenie kuponu”.

Przedmiot “Ulepszenie kuponu” można zdobyć równolegle z etapami przez całe wydarzenie od 1 lutego (12:00) do 19 lutego (12:00) za 750 000 punktów misji.

Po otrzymaniu przedmiotu “Ulepszenie kuponu” można zamienić niezbywalny kupon na pojazd na zbywalny i sprzedać go na Rynku. Kupon zbywalny można sprzedać po 6 dniach od momentu jego utworzenia.

Pozycja “Ulepszenie za kupon” jest ważna do 22 lutego, do godziny 12:00. Do tego czasu można go użyć lub wymienić na Obligacje Wojenne. Po tym czasie przedmiot zniknie z ekwipunku.

Postępy w ukończeniu etapów i otrzymaniu “Ulepszenia kuponu” można śledzić klikając na swój nick > Osiągnięcia > Smoczy Zew. Jeśli nie uda ci się ukończyć etapu na czas lub chciałbyś go kupić, do 22 lutego w oknie Osiągnięć możesz kupić każdy etap za Złote Orły, które dadzą ci odpowiednie nagrody.

1 Like

“Przedmiot “Ulepszenie kuponu” można zdobyć równolegle z etapami przez całe wydarzenie od 1 lutego (12:00) do 19 lutego (12:00) za 750 000 punktów misji.” Nie no śmieszni jesteście 750k punktów, żeby sprzedać maszynę? To o 300k punków więcej niż przy starych eventach punktowych. Wychodzi na to, że trzeba przez 17 dni grać dzień w dzień i wbijać po 45k punków dziennie.

Oczywiście, jak zawsze musicie utrudnić życie graczom ale to norma. Wiedziałem, że nowa forma to będzie bubel, ale nie sądziłem, że aż taki

3 Likes

Chiński Rok Smoka i radziecki prototyp.
Bardziej by pasowało chińskie rakietowe krzesło, bo lata, zionie ogniem i zabija pilota.

Chyba, że nie chiński :-)

1 Like

Przekazałem już swoje uwagi w tym temacie, ale niestety w tej edycji wydarzenia nic się raczej nie zmieni

rediit juz huczy XD
‘Maybe it is time for another review bombing.’
nic tylko czekac na dobre zmiany

Ale czemu ruski czołg na chiński nowy rok i ta grafika która prawdopodobnie będzie ekranem ładowania tak wygląda? Gra w której ma liczyć się realizm a tu ruski czołg w chińskiej scenerii i chińskim smokiem.

1 Like

No dokładnie tak, pisałem o tym w innym temacie.
@EuroDoragon2
A tak w ogóle, to pewnie w następnych edycjach będą zmiany, takie jak zawsze, znaczy na gorsze, nie wiem dlaczego tak się ograniczacie, zamiast 750 000 punktów do wbicia na sprzedaż kuponu powinien być okrągły milion. :-)

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o kasę. Pamiętajcie że każą gwiazdkę w tych eventach można kupić… Nie masz czasu spędzić tyle godzin w grze a chcesz mieć pojazd lub go sprzedać na ryneczku? Zapłać…XD A im częstsze eventy, tym więcej ludzi wyskoczy z kasy by zdobyć pojazd…XD

1 Like

No i tu zaczyna się chyba problem, bo o ile gwiazdki będzie można kupić za golda to te 750k punków trzeba będzie wygrindować. Tym samym kupno gwiazdek za golda nie będzie się opłacać jeśli robi się maszynę z zamiarem jej sprzedaży.

Fakt nie odczytałem z tymi punktami. Ale zobaczymy jak zacznie sie event czy nie będzie można pominąć tego etapu za kasę…

Pewnie masz rację, ale na plus jest to że od początku zadeklarowali widełki punktowe dla całej serii eventów - nie różnią się w zasadzie od poprzednich. Wyjątkiem oczywiście możliwość sprzedaży pojazdu.

Z drugiej strony, rozumiem to podejście - w końcu Gaijin minimalnie zarabia na marży z rynku, a gracze którzy “obchodzą” wydawanie pieniędzy poprzez farmienie pojazdów eventowych i ich dalszą sprzedaż pod kupno premek są poniekąd stratą dla firmy.

Ja mam taką teorię, że z roku na rok zwiększają liczbę wymaganych punktów, bo coraz więcej graczy nadużywa mechanik gry lub korzysta z botów. Im więcej takich osób w grze, tym więcej zdobytych maszyn. Gaijin zupełnie sobie nie radzi z botami - bo usunięcie iluś tysięcy kont to nie rozwiązanie problemu, botów przybywa to i zwiększają się wymagania.

1 Like

to znaczy ze mechaniki sa kiepsko pomyslane i ochrona przed oszustwem kuleje
eac nie zapewnia ochrony przed botami? to zmienic to dziadostwo na cos innego
wychodzac z grindem po za granice absurdu doprowadza tylko do tego ze same boty beda robic eventy
bo jak kto normalny zobaczy ilosc pkt potrzebna do wyfarmienia pixeli to stwieredzi ze kogos ostro potentegowalo, (…) puszczam bota i ide spac, rano bedzie zrobione

ot typowe slimakowe rozwiazanie problemu

5 Likes

Chociaż te 750000 pkt. mogliście dać do zdobycia we wszystkich trybach. Pomijając, że dla mnie niewykonalne, obecnie to chore, gdy wszyscy grają tylko naziemki.

A ja leje na ten event bo:

  1. Obj nie jest pojazdem prem więc po kij on mi.
  2. Nie mam czołgów do lineupu więc by i tak się kurzył w garażu.
  3. Za wysoki BR dla mnie, więc i tak by się kurzył w garażu.
  4. Jak będę go chciał to wolę dać komuś zarobić niż gejinowi.

Więc jak pisałem wyżej mam wywalone jajca na event, wystarczy mi Jak 3T który wypadł mi z smoczej skrzyni.

2 Likes

Dużo skrzynek kupiłeś?

Ja co najwyżej dostaję zwrot kasy ze skrzynek, a tak to same badziewia jak Rozkazy, zakłady i boostery. Zazdroszczę jak ktoś z 10 czy 20 skrzynek maszynę premium wylosuje.

w poprzednim ewencie z 200 skrzynek i nic same smiecie… teraz 7 i bez zmian :S

Otworzyłem właśnie 20 skrzynek i dostałem TB 3M 17 32.
Ale fart :D

Tak z sto trzydzieści sztuk.