Skladanie radaru

w b itwach naziemnych wczesniej bylo tak ze jak w pelotce wylaczalem radar,to sie on automatycznie skladal,teraz sie wylacza,ale maszt dalej sterczy.da sie to zlozycz,czy to tez popsuli???

Ciężko powiedzieć, czy to błąd czy celowe działanie.
Na anglojęzycznej wersji forum też ten temat poruszają.

Jest to bug i wielokrotnie było zgłoszone, chociażby tu. Według komentarzy moderatorów, deweloperzy pracują nad naprawieniem tego buga.

Dosłownie, wystarczy trochę poszukać…

Pracować pracują, ale trwa to zbyt długo.
Sam mam kilka raportów od 4 miesięcy “naprawianych”.
To samo walka z botami. 2 tygodnie mijają i dalej żaden ze zgłoszonych botów nie dostał bana.
Raport o zepsutym CCRP rok czasu bez zainteresowania ze strony Gaijina (nie mój, ale mam podobny problem).

Pracowałeś kiedyś w gamedevie?

Nie. Ale jeśli chodzi o błąd z CCRP, to raportów było kilka, dopiero jak ktoś napisał, że nie działa w niemieckim Fantomie, to na drugi dzień od napisania raportu błąd naprawili. No a do dzisiaj tylko w niemieckim F-4F CCRP działa. W pozostałych już nie.

Widzisz, ja pracowałem. To nie jest prosty proces, a nie mam pojęcia jak duży jest zespół zajmujący się War Thunderem. Rozumiem, że skoro wymagasz, to co jakiś czas karmisz ślimaka poprzez zakup premki czy konta premium? Niby gra darmowa, ale za coś trzeba ją utrzymać. Wszyscy narzekają, a nikt nie docenia pracy włożonej w stworzenie tej gry. Też mnie wkurzają nie składające się radary i inne nie naprawione błędy, ale znam realia, dlatego czekam cierpliwie.

1 Like

Tak, kupuję konto premium, czasem maszyny premium, mam ich trochę. Jak będą promocje na urodziny WT, też coś kupię. A i kupuję większość za pieniądze zarobione w pracy, nie za maszyny z ewentów ;)