Samoloty Premium?

Pytanie kiedy można się spodziewać przecen na Samoloty Premium? Jakie samoloty polecacie do farmienia drzewek UK i ZSRR (może jakieś drzewkowe z dokupieniem Talizmanu)? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Zależy czym latasz (myśliwiec, bombowiec, szturmowiec) i na jakiej erze obecnie masz zakończone drzewko.

Myśliwce najlepiej zwrotne. Mig23ML wydaje się spoko i Sea Vixen (nie mam ich; wydają się OP na swoich BR). CO do drzewek około V-VI ery w obydwu a jeśli chodzi o typ to myśliwiec > szturmowiec > bombowiec w tej kolejności. Zastanawiałem się nad Talizmanem dla Jaguara IS czy ma to sens czy lepiej jakiegoś Phantoma lub Hariera z talizmanem?

Wyprzedaże będą prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca i lepiej poczekać, co najmniej do nadchodzącej aktualizacji. Na dev-serwerze widzę, że MiG-23ML posiada tylko tryb SRC w radarze (jeden z najgorszych jeśli chodzi o wykrywanie i śledzenie celu) i nie wiem, czy to jest jakiś błąd, czy ten samolot dostanie nerfa do radaru. W obecnej wersji gry, posiada jeszcze trybSRC MTI, który lepiej radzi sobie z wykrywaniem celów na niskich pułapach niż tryb SRC. Posiada też przeszukiwanie podczerwienią SRC IR, niewykrywalne przez przeciwnika, ale działa ono tylko z rakietami naprowadzanymi podczerwienią, wszelkie R-13, R-60 (M i MK), R-23T/24T oraz R-73.
Jeśli chodzi o Phantoma, ma on w zasadzie 2 tryby radaru SRC i PDV HDN, ten pierwszy to również jak w MiG-u jeden z najsłabszych podstawowych trybów, z kolei PDV HDN służy do wykrywania i śledzenia celów szybko poruszających się w Twoją stronę. Tylko mi się zdarza, że rakiety Skyflash potrafią wybuchać chwilę po wystrzeleniu pomimo zalockowanego celu i wystrzeleniu rakiety przy dwóch pełnych okręgach otaczających cel.

1 Like

Czyli trochę się pozmienia. Dzięki poczekam

Według mnie talizman na dywizjonowego Sea Harrier FRS 1 byłby lepszą opcją niż na Jaguara IS. Vixen nie ma działek i to boli czasami.

Właśnie próbowałem rozwijać drzewko UK Jaguarem IS i miałeś rację jest bardzo ciężko zwłaszcza jak wrzuca BR na 12 :( . Brak radaru nie najlepsza prędkość i zwrotność w bitwach powietrznych robi za mięso armatnie. Jaguar IS ma 11BR ponieważ ma 2xMantra R550 Magic 2 i 3 bomby kierowane Mk.13???

Ze względu na rakiety Magic 2