Aktualizacja „Leviathans” dodała do gry wiele nowości, więc jest o czym pisać. Tym razem w centrum uwagi znalazł się szwajcarski Prop Attacker C-3604, wszechstronny chiński zestaw przeciwlotniczy CS/SA5 oraz nowa unikalna amunicja. Jest też film o historii niemieckiego APC Sd.Kfz. 251!
Pamiętaj - możesz w każdej chwili włączyć napisy!
Aktualizacja „Leviathans”: unikalne uzbrojenie
Wraz z nowymi maszynami aktualizacja „Leviathans” wprowadziła do gry wiele różnych unikalnych rodzajów uzbrojenia. Przejrzenie ich wszystkich może być trudne, dlatego dzisiaj chcielibyśmy omówić najciekawsze jednostki i porównać je ze starszymi odpowiednikami.
Thunder Show: RZECZNY DRAPIEŻNIK
Dzisiejsze menu obejmuje pozycję na rzece, przecinanie ciężkich jednostek z podziemi i pod wodą, jedno przełomowe zwycięstwo… I coś jeszcze.
C-3604: Szwajcarski szturmowy tłokowiec
Linia szwajcarskich samolotów w War Thunder obejmuje zarówno popularne maszyny innych krajów, jak i unikalne maszyny tego kraju. Dzisiejsza atrakcja należy do tej drugiej kategorii. Powitajcie pierwszy szwajcarski samolot śmigłowy w grze, samolot szturmowy C-3604!
CS/SA5: Szybkostrzelna Bestia
Aktualizacja Leviathans wprowadziła do gry wiele unikalnych systemów przeciwlotniczych. Jednym z najbardziej wszechstronnych pojazdów na liście jest chiński CS/SA5. Dzisiaj chcielibyśmy sprawdzić, co ten pojazd potrafi w starciu zarówno z samolotami, jak i pojazdami naziemnymi!
Sd.Kfz. 251: Pierwszy transporter opancerzony
Na początku II wojny światowej niemiecka ofensywa była prowadzona zgodnie ze strategią blitzkriegu. Blitzkrieg polegał na szybkich, głębokich atakach jednostek pancernych, które przebijały się przez linie obrony wroga aż do tyłów i zakłócały dowodzenie i kontrolę. Strategia ta miała jednak wadę: gdy czołgi znalazły się daleko z przodu, potrzebowały wsparcia piechoty, aby stłumić lokalny opór i utrzymać nowe pozycje. W międzyczasie piechota dysponowała jedynie pojazdami transportowymi, więc nie była w stanie nadążyć za czołgami w trudnym terenie i stała się podatna na ataki. Potrzebna była maszyna, która zarówno przewoziła żołnierzy, jak i chroniła ich podczas przemieszczania się — najlepiej z możliwością poruszania się w terenie, tak jak czołgi.