Przedsprzedaż: Centauro RGO i Strv 121B Christian II

Dziś zapowiadamy dwa pojazdy, które można zamówić w przedsprzedaży przed kolejną aktualizacją: kołowy czołg lekki Centauro RGO, który służy w Gwardii Królewskiej Omanu, oraz szwedzki prototyp Strv 121B, który nosi nazwę Christian II.

Poznaj Centauro RGO

Centauro RGO to specjalna wersja włoskiego kołowego czołgu lekkiego Centauro I dla Gwardii Królewskiej Omanu, zbudowana na nowoczesnym podwoziu i wyposażona we wzmocniony pancerz wieży. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najlepszych czołgów lekkich w grze dzięki maksymalnej prędkości ponad 100 km/h, działu 120 mm, które może strzelać skutecznymi pociskami podkalibrowymi, termowizji, LWS/LR i zwiadowczemu UAV. Legenda bitew wyższej ery, Centauro RGO to pojazd premium, który pozwoli zdobyć więcej Srebrnych Lwów i Punktów Badań w bitwach. Ten zestaw zawiera wyjątkowe bonusy do zamówień przedpremierowych!

Przedsprzedaż - Zestaw Centauro RGO

Zestaw zawiera:

  • Centauro I 120 RGO (Era 7, Włochy)

  • 2500 Złotych Orłów

  • Konto premium na 20 dni

  • Bonus przedsprzedażowy: “Djinn of All Deserts”

  • Bonus przedsprzedażowy: Unikatowe oznaczenie kobry arabskiej

  • 69.99

  • SKLEP

Poznaj Strv 121B Christian II

Eksperymentalny czołg Strv 121B był próbą szwedzkiej armii podniesienia czołgu Strv 121 do poziomu czołgu Strv 122. Zbudowano tylko jeden prototyp o nazwie Christian II, który otrzymał zaktualizowaną elektronikę i nowocześniejszą wyrzutnię granatów dymnych, ale nie został przyjęty do produkcji ze względu na wysokie koszty projektu. W War Thunder Christian II otrzyma unikatowy kamuflaż, zdejmowaną siatkę maskującą i jest pojazdem premium, co pozwoli mu zdobywać więcej Srebrnych Lwów i Punktów Badań w bitwach. Nie przegap tego, ponieważ ten zestaw zawiera unikatowe bonusy do zamówień przedpremierowych!

Przedsprzedaż - Zestaw Strv 121B Christian II
Zestaw zawiera:

1 Like