Przed Wami Skuteczny Snajper, 16. sezon Przepustki Bitewnej!

Pobierz tapetę:

W mieście pojawił się skuteczny snajper! Poznaj sezon 16 Przepustki Bitewnej, w którym znajdziesz łódź latającą oraz główną nagrodę: izraelskie działo samobieżne Sholef. Ten wóz posiada działo kalibru 155 mm, które dzięki potężnej amunicji jest w stanie zniszczyć wielu przeciwników!

Aby otrzymać nagrody z Przepustki Bitewnej, musisz regularnie logować się do gry oraz wykonywać zadania i wyzwania. Za każdy poziom Przepustki Bitewnej otrzymasz nagrodę, czy to ikonę gracza, ekran ładowania, tytuł, naklejki, dekoracje, czy też 2 zupełnie nowe pojazdy premium!

NOWOŚĆ!

Tym razem dla marynarzy stworzyliśmy trofeum, zawierające 3 jednostki z poprzednich sezonów Przepustki Bitewnej, które nie były dostępne w formie kuponu, oraz 1 okręt z wydarzenia. Po otwarciu tego trofeum masz gwarancję otrzymania PT-658, MTB-422, Z25 lub TKA-106 – jeśli jeszcze ich nie masz. Jeśli zdobyłeś wcześniej je wszystkie, otrzymasz pewną ilość Srebrnych Lwów.

W przyszłości planujemy rotację różnych trofeów Przepustki Bitewnej, które zawierają również inny zestaw pojazdów z wydarzenia, które nie były dostępne w formie kuponu.

Kolekcjonerski Zakład o Złote Orły

Maksymalna nagroda za ten zakład wynosi 1000 ZO. Musisz wygrać 12 bitew przy użyciu maszyn ery III - VIII, niszcząc co najmniej jedną maszynę gracza w każdym meczu. Jeśli przegrasz mecz lub nie zniszczysz gracza trzy razy, zakład zostanie zakończony.

Przepustka Bitewna, sezon 16

24 lipca — 23 października

Nagrody sezonowe

Mamy nowy zestaw naklejek, dekoracji, ikonę profilu, trofeum zawierające poprzednie pojazdy marynarki Przepustki Bitewnej oraz dwa pojazdy przygotowane dla Ciebie na ten sezon! Zobacz pełną listę w zakładce Przepustka Bitewna. Jest zlokalizowana w hangarze, możesz też zajrzeć na naszą wiki. Oto najważniejsze nagrody sezonu 16:

Trofeum morskie z poprzednią nagrodą

Jeden losowy okręt (PT-658, MTB-422, Z25 lub TKA-106) z poprzednich sezonów Przepustki Bitewnej lub wydarzeń

Otwarcie tego trofeum da Ci 1 losowy okręt z poprzednich sezonów Przepustki Bitewnej lub jeden z poprzedniego wydarzenia. Jeśli posiadasz je wszystkie, otrzymasz Srebrne Lwy.

PBM-5A Mariner

Hydroplan/bombowiec torpedowy premium dla USA na erze III

PBM-5A to ogromna łódź latająca przenosząca bomby AN-MK 1 o masie 100, 500, 1000 funtów oraz torpedy Mk.13. Jako uzbrojenie obronne posiada 8 karabinów maszynowych. Fajny samolot do bitew morskich, lądowych i powietrznych!

Sholef V.1

Działo samobieżne premium dla Izraela na erze IV

Sholef V.1 to działo samobieżne na podwoziu czołgu Merkava Mk.1,wyposażony w ogromne działo 155 mm, umieszczone w dużej wieży. Może strzelać pociskami HE z zapalnikiem uderzeniowym i zbliżeniowym oraz posiada automatyczny mechanizm ładowania. Idealne do eliminowania różnych wrogów!

Oznaczenia


Oznaczenie 213 Brygady Artylerii


Oznaczenie 7338 Brygady Artylerii


Oznaczenie 209 Brygady Artylerii


Oznaczenie 50 Eskadry Patrolowej

Dekoracje


Losowy karabin szturmowy


Dalmierz laserowy


Davy Crockett

Ikona profilu

Skuteczny Snajper

O Przepustce Bitewnej

Jeśli masz dwa Ulepszone Kupony z poprzedniego sezonu, możesz odebrać nową przepustkę bitewną za darmo! Wymieniajcie je w menu zakupów sezonu Skuteczny Snajper

Przepustka Bitewna to sezonowe wydarzenie, które pozwala graczom zdobyć wiele nagród: od Srebrnych Lwów i boosterów po dekoracje, ikony profilowe i maszyny premium. Zasady są proste: zdobywasz punkty postępu i wykorzystujesz je do zdobywania kolejnych etapów, zyskując przy tym cenne nagrody.

Możesz otwierać nowe etapy i odbierać nagrody w dowolnym momencie sezonu.

Dostęp do okna „Przepustki Bitewnej” możesz uzyskać przez blok promocyjny po prawej stronie ekranu hangaru.

Jak wziąć udział

Graj

  • Punkty postępu otrzymujesz codziennie za logowanie do gry.
  • Od 1 do 5 punktów.

Wypełniaj Zadania Bojowe

  • Możesz sprawdzić swoje Zadania Bojowe w grze. Ukończ je i zdobądź punkty postępu.
  • Od 2 do 5 punktów.

Ukończ Wyzwania sezonu

  • Jedno Wyzwanie jest dostępne na początku sezonu. Co tydzień otrzymujesz nowe, a trzy kolejne można odblokować, otwierając etapy.
  • 30 punktów.

2 Likes

Na której erze będzie PBM-5A, bo na angielskiej stronie podają, że na III erze?

Masz rację ma być na III erze, dzięki za spostrzeżenie :)

Idealny BP na wakacje. Do pominiecia.
Od czterech darmowych, unikatowych pojazdów, z ktorych niechciane mozna bylo sprzedać do dwóch za paywallem. Brawo.
Jeszcze niech nieciekawe maszyny dadzą w sklepiku, zeby nie kusiło i prawdziwe wakacje od WT.

2 Likes

Ciebie nie skusi, ale ile takich “henryków” się skusi? ;)

Henryk raczej pagib w świecie WiórTundry. Henrykowanie to cykliczne zjawisko przemijające. Szybko się nudzą.
Ja tu wiernie od 2016, a gra mi się zwija. Ewnty z 6-ma (!) maszynami tango down, BP z czterema tango down… Tylko siermiężny grind pozostal.

Oh czyli znowu zabieramy nagrody graczom. Czyli po pewnym czasie gdy już nazbiera się wszystkie “pominięte” maszyny z skrzynek będzie dostawać się jakieś średnie wartości w postaci SL. W takim razie za taką sama cenę BP nagrody są coraz mniejsze. Ominąłem obecny BP ominę i ten za parę miesięcy zaraz nie będzie żadnych nagród w tych BP

3 Likes

Z tych czterech okrętów nie mam tylko TKA-106, a jak sobie spojrzałem na wiki co to takiego to stwierdzam że jakiś dobry to on nie jest. Tak ma rakiety ale używanie ich w bitwach morskich jest utrudnione, sam grając na Pr.183 BM-21 potrafiłem wywalić połowę tylko żeby coś trafić. A podpływanie bliżej kończy się oglądaniem swojego wraku. Ma też dwa Dshk ale żeby używać dwóch to trzeba pływać bokiem a jednym co jedynie co można zrobić to zdenerwować komara.

1 Like

Ja to pisałem już jakiś czas temu, że przyjdzie taki BP, w którym do zdobycia będą same zapasowe użycia, dekale, karty bonusowe i tym podobne badziewia. Wygląda na to, że wszystko do tego zmierza, a gracze w większej części i tak będą zadowoleni.

1 Like

Zapasowe użycia nie są takie złe :D ale zgodzę się z Wami, słabo że usunęli 3cią maszynę…

W sumie to trzecia maszyna na ogół była łodzią, z których nie korzystam. Dla mnie akurat to bez różnicy, ale sam fakt zabrania maszyny jako maszyny nie ważne jakiego rodzaju to bardzo słabe. De facto to już po zdobyciu głównej nagrody to nic ciekawego z BP nie wypada do samego końca.

Nic ciekawego z BP może i nie wypadnie, ale jak się trochę wysilisz, to ze sklepu z obligacjami można wycisnąć dwie premki z szóstego poziomu. A jak się jeszcze człowiek postara to i lolka z czwartego by wyrwał. Mnie się już nie chciało… Wolałem popykać w Bannerlorda II.
A odnośnie obecnego sezonu to trochę mnie kusi ten rzymiański Sholef, bo fajnie mi się gra tymi nowszymi działami samobieżnymi, ale ja praktycznie nie grywam na tym BR… Tak więc obecny Battle Pass jest dla mnie do olania XD

1 Like

Zapasowe użycia są przydatnym elementem gry, ale mam wrażenie, że dwa lata temu losowało je częściej jako nagrody za bitwę ;D

W przeciwieństwie do narzekań na Reddit i YT, podoba mi się ten BP.

  • BPM-5A. Zbieram bombowce i dla mnie to najważniejsza nagroda w tym BP, która przebija pozostałe.
  • Sholef. Artyleria, nie TD. W sam raz na pustynię (dużo ammo, mobilne) ale nie przy braku pomysłu na mapy i eventy. Amunicja nie zdejmuje w byle co. Na jeździe testowej przy strzale w przednią płytę zawsze nic nie robiło. Musiałbym kombinować: może bok, może wieża, w którą część, może w garnek. Nie chce mi się.

Na podstawie jazdy próbnej. To tylko moja opinia.

  • TKA-106. Kupić BP i wylosować coś takiego, byłoby nieciekawie. Baldachim z rakiet dla ozdoby. Karabinki mają małe magazynki i długi czas przeładowania. Pozostałe G-5 są lepsza, bo przynajmniej dają szansę zniszczenia czegoś torpedami. Jak dla mnie łódka dla kolekcjonerów.
  • Z25 jest raczej nijaki. Dwa działa w frontowej wieży dają siłę ognia, ale zniszczenie tej wieży powoduje, że statek nie ma osłony. Dobra osłona AA.
  • MBT-422. Osłonięty z każdej strony. Można przełączyć się na przednie 2x2 karabinki i strzelać do przodu. Niestety nie ma “auto” osłony AA. Dobre skupienie ognia ze wszystkich broni w jednym punkcie. Szybkie torpedy o krótkim zasięgu.
  • PT-658. Dużo uzbrojenia z każdej strony, utrudnione strzelanie do przodu, można przełączyć się tylko na 1szt. broni pomocniczej. AA strzelają tylko w górę, więc nie pomogą przeciw innym łódkom. Ma 4 torpedy, wolniejsze, trochę dłuższy zasięg niż w poprzednim kajaki. Po pozbyciu się torped robi się motor gun boat sklasyfikowany jako torpedo boat :-)

WB Shop też jak dla mnie niezły.
Upatrzone mam: A-20G-30, alternatywa: Aigle
ale skusiłbym się też na: Chi-Ha Short Gun i Fokker D.XXI,
chociaż z lataniem myśliwcami u mnie bardzo słabo. Niestety trzeba wymęczyć te 10-15 medalików, wymaganych do zakupu pojazdu. Nigdy nie chciało mi się tak bardzo jak obecnie.

jak lubisz havoki (albo jestes fanem maszyn lend lease) to polecam, lata temu sie napalalem na sowieckiego havoka z torpedom…
wpadl przy jakiejs wczesniejszej okazji wiec z bp jak dla mnie tylko jakis krzok ;S