„Przeciwpancerny Czatownik” - 12 sezon Przepustki Bitewnej

Pobierz tapetę:

W przypadku wielu typów pojazdów, które nie posiadają super wytrzymałego pancerza, ataki z flanki i zasadzki są jednymi z głównych sposobów na osiągnięcie zwycięstwa. SPz 12-3 LGS, główna nagroda nowego sezonu Przepustki Bitewnej w War Thunder, jest jednym z tego typu pojazdów. Właśnie dlatego ten sezon nosi nazwę „Przeciwpancerny Czatownik”!

Uwaga: począwszy od sezonu 12, zadania bojowe i niektóre wyzwania Przepustki Bitewnej można ukończyć w trybie symulacyjnym powietrznym lub naziemnym!

Aby otrzymać nagrody Przepustki Bitewnej, musisz regularnie logować się do gry oraz wykonywać zadania i wyzwania. Każdy poziom Przepustki Bitewnej zapewni Ci nagrodę: ikonę gracza, ekran ładowania, tytuł, oznaczenia, dekoracje czy nowe pojazdy premium!

26 lipca — 25 października

Przepustka Bitewna, sezon 12

Nagrody sezonowe

W każdym sezonie pojawia się nowy zestaw nagród. Zobacz pełną listę w zakładce Przepustka Bitewna. Jest zlokalizowana w hangarze, możesz też zajrzeć na naszą wiki. Oto najważniejsze nagrody sezonu 12:

MC 485

Włochy, era III, Premium

Niemiecki kuter torpedowy serii S-38 we włoskiej służbie. Posiada inne niż pierwowzór uzbrojenie - parę działek automatycznych Bofors kal. 40 mm, nowe wyposażenie torpedowe oraz radar nawigacyjny. Jego doskonała prędkość i zwrotność pozwalają mu z łatwością przeprowadzać ataki torpedowe, przejmować punkty oraz manewrować między wyspami i skałami.

B7A2 (Homare 23)

Japonia, era III, Premium

Mający stacjonować na lotniskowcach bombowiec torpedowy, wyposażony w nowy, eksperymentalny silnik Homare 23. Szybki i zwrotny samolot w swojej klasie, udoskonalony dzięki mocniejszemu silnikowi, wspaniale sprawdza się w bombardowaniach z lotu nurkowego lub poziomego.

SPz 12-3 LGS

Niemcy, era IV, Premium

APC SPz 12-3 (SPz lg), wyposażony w amerykańskie działo bezodrzutowe M40A1 kal. 106 mm z pociskami kumulacyjnymi. Z łatwością radzi sobie w terenie, a także w grze zza niskich wzniesień. Potrafi przebić się przez pancerz większości czołgów — to prawdziwy Przeciwpancerny Czatownik!

Oznaczenia

  • Oznaczenie Pułku Piechoty Zmechanizowanej

  • Oznaczenie 5 Pułku Piechoty

  • Oznaczenie 112. Dywizji Piechoty Zmechanizowanej

  • Emblemat 22 Królewskiego Pułku

Dekoracje

  • Karabin maszynowy Typ 88 (Chiny) (czołg)
  • Plecak polowy (czołg)
  • Dron gąsienicowy (czołg)

Ikona profilu

  • Piechociarz Bundeswery

Wszystkie nagrody i wyzwania sezonu 12

O Przepustce Bitewnej

Jeśli masz dwa Ulepszone Kupony z poprzedniego sezonu, możesz odebrać nową przepustkę bitewną za darmo! Wymieniajcie je w menu zakupów sezonu Przeciwpancerny Czatownik.

Przepustka Bitewna to sezonowe wydarzenie, które pozwala graczom zdobyć wiele nagród: od Srebrnych Lwów i boosterów po dekoracje, ikony profilowe i maszyny premium. Zasady są proste: zdobywasz punkty postępu i wykorzystujesz je do zdobywania kolejnych etapów, zyskując przy tym cenne nagrody.

Możesz otwierać nowe etapy i odbierać nagrody w dowolnym momencie sezonu.

Dostęp do okna „Przepustki Bitewnej” możesz uzyskać przez blok promocyjny po prawej stronie ekranu hangaru.

Jak wziąć udział

Graj

  • Punkty postępu otrzymujesz codziennie za logowanie do gry.
  • Od 1 do 5 punktów

Wypełniaj Zadania Bojowe

  • Możesz sprawdzić swoje Zadania Bojowe w grze. Ukończ je i zdobądź punkty postępu.
  • Od 2 do 5 punktów

Ukończ Wyzwania sezonu

  • Jedno Wyzwanie jest dostępne na początku sezonu. Co tydzień otrzymujesz nowe, a trzy kolejne można odblokować, otwierając etapy.
  • 30 punktów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PRZEPUSTKI BITEWNEJ

2 Likes

Jak dobrze liczę, to będzie 3 sezon z kolei z czołgiem jako nagroda główna. To już tak będzie w kolejnych sezonach?

1 Like

Co prawda, samolot, to niewiele więcej, niż kopiuj-wklejka, ale to jednak maszyna, do której mam słabość (co widać po moim nicku :) ).
O ile zadania nie będą zbyt masochistyczne, to postaram się ją zdobyć.

A reszta, tradycyjnie, bez rewelacji.

1 Like

Jak samolot będzie na 51 poziomie, to wystarczy robić zadania dzienne, kilka specjalnych i z 2-3 zadania z BP. Ja Zrobiłem na przykład 14 specjalnych i 2 wyzwania z BP i mam 56, a jutro może 57 level.

Wg rozpiski, samolot jest na 51 poziomie BP. Kwestia tego, czy robienie zadań dziennych, specjalnych i BP nie przyprawi mnie o szaleństwo. :P Bo niby zadanka proste, ale czasem jak zła passa siądzie, to schodzi na nie mnóstwo czasu.

Zawsze można zmienić zadanie, prawda?? ;)
Ja dzisiaj zmieniłem, bo miałem zadanie typu wygraj bitwę. Zmieniłem 2 razy, zgadnij jakie zadania miałem?

Wygraj dwie bitwy. :-))

Najpierw “wygraj z aktywnością 85%”, potem “Wygraj 2 bitwy zajmując miejsce 1-3”. I już nie zmieniam, nie będę płacił 10k SL.

Sam sobie dopisałeś, jak to jest ze zmienianiem zadań. ;)

Nieraz mam wrażenie, że celowo pula możliwych zadań jest pomniejszana o te, które były wykonane w ostatnim czasie. Ot, takie urozmaicanie na siłę, żeby czasem za szybko gracz się nie wylogowywał z gry. :P

1 Like

Pula nie jest pomniejszana o nic. Za każdym razem losujesz zadanie z pełnej puli. Nie ma znaczenia ilość losowań, które zadania już zrobiłeś. Zawsze masz nowe, czyste losowanie, dlatego może się zdarzyć wylosowanie dwa razy tego samego zadania z rzędu.

Aaaa czyli to tylko moje subiektywne, mylne wrażenie.
Dzięki za wyjaśnienie tej kwestii.

żeby tyllko 2 ;) czasem wpada fajne zadanko a czasem tak nie siada ze nie ma sensu sie meczyc i warto przelosowac

Na tym polega pełna losowość.
Zgaduję, że ma to na celu ograniczenie “kupowania” sobie zadań. Gdyby pula była pomniejszana, kwestią kilku(nastu/dziesięciu) klików byłoby “wylosowanie” sobie zawsze tego samego, najłatwiejszego zadania.

Screenshot_8
Wymieniłem dwa kupony na nowego BP, myślałem, że mogę dokupić sobie za 500 GE kolejne 15 poziomów a tu dupa. Zawsze tak było czy to jakiś błąd?

Zawsze tak było

1 Like

No to dałem się wyrolować jak małe dziecko :(

1 Like

Mam problem z ostatnim wyzwaniem “Bombardowanie punktowe” - niby wystarczy zniszczyć pojazdy przeciwnika bombami > 120 kg ale za Chiny ludowe mi nie wchodzi. Próbowałem już na naziemkach i w morskich i nawet na latadłach( ale to niszczyłem ino boty) jakiś błąd jest czy cośk robię źle?
Doobra…udało się zatopić pierwszego… ale dlaczego teraz zaliczyło …to nie wiem :(

A brałeś bomby o wadze do 120 kg ?
Weź sobie ruski zestaw na 3.7 Iła-2 plus I-185 i masz razem osiem prób na zniszczenie kogoś na ziemi. To są ruskie setki więc mają dużą moc…Możesz również polować na AA w drugiej części bitwy.

1 Like

Brałem już taki zestaw. I nie zaliczyło mi. Teraz zaliczyło mi jedno zatopienie na japońskich 60. Chociaż wcześniej tak też latałem i nie zaliczało. ehhh…niezbadane są ślimaczne wyroki :D