Premiera aktualizacji „Kings of Battle”!

Pobierz tapetę:

W tej aktualizacji 3 potężne samoloty dołączają do czołówki, w tym F-111A, który bije rekordy pod względem ładowności! Każda nacja w grze otrzymała co najmniej jeden pojazd naziemny, niektóre z nich to M109 “King of Battle” dla wielu nacji, długo oczekiwany Typ 81 (C) dla Japonii, Vickers Mk.11 dla Wielkiej Brytanii i niesamowicie unikalny Obiekt 775 dla ZSRR! Pojawiły się również śmigłowce MH-60L DAP i te uzbrojone w Spike, a oprócz tego pancerniki premium dla Wielkiej Brytanii i Japonii. Zaimplementowano kilka nowych mechanik, a także bardzo interesującą mapę Flandria, która zawiera zupełnie nowy format adaptacyjny epoki.

Pojazdy naziemne: Kings of Battle, japoński przeciwlotniczy zestaw rakietowy i brytyjski czołg lekki

W tej aktualizacji wszystkie 10 nacji w War Thunder otrzymało pojazd naziemny! Dodaliśmy M109, prawdziwego króla bitew dla USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch i Izraela w postaci M109A1, M109G i M109! Ponadto długo oczekiwany Typ 81 (C) dla Japonii, duży i bardzo sprawny czołg lekki Vickers Mk.11 dla Wielkiej Brytanii oraz super płaski Obiekt 775 dla ZSRR. W sumie w tej aktualizacji znalazło się 15 pojazdów naziemnych, więc koniecznie sprawdź je wszystkie.

Type 81 (C)

Typ 81 (C)

USA

Niemcy

ZSRR

Wielka Brytania

Japonia

Szwecja

 • Pbv-501

Chiny

 • PLZ-83

Izrael

Włochy

Francja

 • M26
 • AMX-10P

Samoloty: War Thunder ma nowego rekordzistę!

Witamy wśród samolotów dodanych w tej aktualizacji: F-111A Aardvark dla USA, JH-7A dla Chin i MiG-29G dla Niemiec - 3 potężne top tierowe odrzutowce. F-111A jest w stanie unieść ogromny ładunek 50 bomb 500 funtowych, 26 bomb 750 funtowych (wśród kilku innych typów bomb) i oszałamiające 456 rakiet Mighty Mouse, co jest rekordem War Thunder!

F-111A

F-111A

USA

Niemcy

 • MiG-29G

Chiny

Śmigłowce: Black Hawk oraz śmigłowce uzbrojone w Spike

Niesławny Black Hawk pojawia się w grze w amerykańskim drzewku jako specjalny wariant MH-60L DAP! Oprócz tego Włochy otrzymają AH-129D, który może przenosić niszczycielskie pociski Spike, podobnie jak francuski Tiger HAD Block 2. Ogólnie rzecz biorąc, śmigłowce te pomogą wzmocnić najlepsze lineupy tych narodów.

MH-60L DAP

MH-60L DAP

USA

ZSRR

 • Mi-8AMTSh

Włochy

Francja

 • Tiger HAD Block 2

Okręty: Pancerniki premium dla Wielkiej Brytanii i Japonii

Dodaliśmy dwa pancerniki premium dla Wielkiej Brytanii i Japonii, które można kupić bezpośrednio w naszym sklepie: HMS Iron Duke dla Wielkiej Brytanii i IJN Yamashiro dla Japonii! Te pancerniki zostały zbudowane w erze I wojny światowej i z pewnością są silne w porównaniu z innymi okrętami tego typu. Oprócz tego kilka okrętów, w tym jeden dla ZSRR, Niemiec, Włoch i Francji. Pełna lista znajduje się poniżej.

Zestaw HMS Iron Duke

HMS Iron Duke Pack

Zestaw zawiera:

 • HMS “Iron Duke” (Era 5, Wielka Brytania)

 • 3000 Złotych Orłów

 • 30 dni konta premium

 • 69.99 SKLEP

Zestaw IJN Yamashiro

IJN Yamashiro Pack

Zestaw zawiera:

 • IJN Yamashiro (Era 5, Japonia)

 • 3000 Złotych Orłów

 • 30 dni konta premium

 • 69.99 SKLEP

Niemcy

 • SMS Sachsen

Japonia

ZSRR

 • Opytnyj

Włochy

 • RN Conte di Cavour

Wielka Brytania

Francja

 • La Combattante

Nowa mechanika i zniszczalne krzaki na mapie!

Dodaliśmy nową mechanikę do pocisków APFSDS i APDS. Odrzucone łuski sabotowe, które oddzielają się od pocisków APFSDS i APDS, mają teraz własny model i mogą podróżować do 1 km, a nawet penetrować cienki pancerz! Dodaliśmy również trzy tryby do niektórych pocisków na podczerwień: fotokontrast, podczerwień i automatyczny - sprawdź nasz informacyjny blog deweloperski na ten temat. Ponadto kilka rodzajów krzaków występujących na mapach można zniszczyć ogniem MG.

[image]

Nowa lokalizacja naziemna: Flandria, w nowym formacie!

Flandria została dodana do rotacji map w tej dużej aktualizacji! Ta mapa jest wyjątkowa - zasoby na niej zmieniają się w zależności od typu używanych pojazdów. Na przykład, jeśli używasz pojazdów z II wojny światowej, zobaczysz upadły sterowiec i inne starsze budynki. Jeśli korzystasz z bardziej nowoczesnych pojazdów, zamiast tego zobaczysz upadły nowoczesny samolot transportowy i budynki centrum turystycznego. Sprawdź to!

To nie wszystko!

W tej aktualizacji naprawiliśmy kilka błędów, dodaliśmy nowe bomby przeciwpancerne do niektórych samolotów z II wojny światowej, zmieniliśmy kilka misji i map (niektóre usunięto, zmieniono punkty odradzania i przechwytywania, dodano więcej lotnisk o niskiej, średniej, wysokiej i najwyższej erze). Zaimplementowano również możliwość rozwijania/zwijania paska akcji podczas bitwy. Wszystkie poprawki błędów i zmiany zostały wymienione w poniższym dzienniku zmian - sprawdź je i baw się dobrze!

Pobierz aktualizację i dołącz do bitwy!

Informacje na temat penetracji pocisków się “trochę” rozjechały. No chyba że informacja o przebijalności 12tki na 5 kilometrów jest tym co nas najbardziej interesuje…

Coś z serwerami się dzieje, czy tylko u mnie szuka bitew po około 1 minutę?

Pewnie ulepszyli mm.
;-)

A no ulepszyli xD

1 Like

Dodatkowo, bazy w bitwach powietrznych RB przestały się respić ponownie po zniszczeniu.

+1