Premiera aktualizacji „Air Superiority”!

Witajcie w Air Superiority!

Kończymy rok 2023 w wielkim stylu dzięki niesamowitej aktualizacji Air Superiority. Odrzutowce najwyższej ery zostały dodane do kilku krajów, w tym F-15, Su-27 i J-11, Mirage 4000 oraz JAS39. Wprowadziliśmy VIII erę dla pojazdów naziemnych, a następnie nowe czołgi: M1A2 SEP2, Leopard 2A7V, T-90M, VT-4A1, Strv 122B+ i Challenger 3 (TD)! Stany Zjednoczone otrzymują wspaniałego USS Roanoke i kilka innych okrętów dla innych nacji, podczas gdy Wulkaniczna Dolina jest tutaj dla samolotów, osadzona w pięknych krajobrazach półwyspu Rosji. Dodano również możliwość korzystania z uniwersalnych kopii zapasowych podczas bitwy oraz misje samouczka dotyczące korzystania z pocisków lotniczych, a także przerobiliśmy wszystkie rodzaje ognia dla pojazdów i płonących budynków, aby wyglądały lepiej.

Wprowadzono dziesiątki poprawek błędów, zmian i dodatkowych nowych pojazdów, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Pojazdy naziemne: Era VIII i kilka nowoczesnych czołgów podstawowych!

Jedną z głównych atrakcji tej dużej aktualizacji jest wprowadzenie VIII ery dla sił lądowych! Nowa era oznacza oczywiście nowe pojazdy, więc będziesz mógł zdobyć M1A2 SEP2, T-90M, Challenger 3 (TD), Leopard 2A7V, VT-4A1 i Strv 122B+! Chcesz szybciej zbadać nowy czołg Wielkiej Brytanii i Ameryki? Sprawdź zestaw premium M1A1 HC Click-Bait dla USA i Challenger 2 (OES) dla Wielkiej Brytanii. Aha, niektóre pojazdy ery VII również awansowały do ery VIII dla wszystkich nacji - w sumie dodano 11 nowych pojazdów naziemnych - sprawdź je!

M1A1 HC “Click-Bait”

Предзаказ - Набор M1A1 HC «Click-Bait

ZESTAW ZAWIERA:

 • M1A1 HC “Click-Bait” (Era 7, USA)

 • Konto premium na 20 dni

 • 2500 Złotych Orłów

 • 69.99 SKLEP

T-90M

T-90M

M1A2 SEP V2

M1A2 SEP V2

Leopard 2A7V

Leopard 2A7V

Challenger 3 TD

Challenger 3 TD

USA

Niemcy

ZSRR

Wielka Brytania

Chiny

Izrael

 • M109A1 Roshev
 • M113A1 TOW

Włochy

 • Tigris (Premium)

Japonia

 • Typ 99

Francja

 • TPK 6.41 VPC

Szwecja

Samoloty: F-15, Su-27, Mirage 4000 i JAS39 są tutaj, aby zabłysnąć!

Słyszysz odgłos orła? To F-15 Eagle! Przywitaj się z nowymi odrzutowcami z najwyższej ery - niesamowity F-15 pojawi się w USA (F-15A), Japonii (F-15J) i Izraelu (F-15A), a ZSRR otrzyma Su-27, a Chiny odpowiednik J-11. Zwinny Gripen również tu jest, z JAS39A dla Szwecji i południowoafrykańskim JAS39C dla Wielkiej Brytanii, podczas gdy Francja otrzymuje duży i dwusilnikowy Mirage 4000. Oprócz tego niesamowity AMX dla Włoch, nowy kokpit dla Firefly FR Mk.V oraz przydatny zestaw premium Tornado IDS WTD 61 dla Niemiec, który świetnie nadaje się do ataków na cele naziemne. Sprawdź je!

Zestaw Tornado IDS WTD 61

Tornado IDS WTD 61 Pack

Zestaw zawiera:

 • Tornado IDS WTD 61 (Era VII, Niemcy)

 • 2500 Złotych Orłów

 • Konto premium na 20 dni

 • 69.99 SKLEP

F-15A

USA

 • F-15A
 • PBY-5/5a (zaktualizowany model dla całej linii)

Niemcy

Wielka Brytania

 • Firefly FR Mk.V (Cockpit update)
 • JAS39C

ZSRR

 • SU-27

Japonia

Szwecja

Chiny

 • J-11

Izrael

Włochy

 • AMX

Francja

Marynarka wojenna: Niszczycielski USS Roanoke!

6 krajów otrzymało interesujące okręty wojenne - jednym z nich jest USS Roanoke, który doskonale nadaje się do zwalczania celów nawodnych i powietrznych. Francja i Włochy otrzymały pancerniki premium ery V, Courbet i RN Leonardo da Vinci, dzięki czemu ich premki morskie zrównały się z innymi krajami. Wielka Brytania i Japonia również otrzymały po jednym interesującym okręcie, ale koniecznie sprawdź pełną listę poniżej!

USS Roanoke

USA

Japonia

 • Asagao

ZSRR

 • Noworosyjsk

Włochy

 • RN Leonardo da Vinci (Premium)

Wielka Brytania

 • HMS Orion

Francja

 • Courbet (Premium)
 • Vauquelin

Mapy i misje: Wulkaniczna Dolina!

Wulkaniczna Dolina to nowa lokacja do bitew powietrznych. Zainspirowana naturą Kamczatki, półwyspu położonego na samym krańcu Rosji, ta nowa mapa oferuje piękną scenerię, w tym wybuchające wulkany i piękną rzekę. Oprócz tego, w Lesie Hürtgen wprowadzono pewne zmiany w oparciu o wasze opinie, więc koniecznie sprawdźcie obie mapy i dajcie nam znać, co o nich myślicie.

Volcano Valley

Dodatki z Harmonogramu: Zaloguj się przez WT Mobile!

Czy jesteś obecnie na wysokiej passie logowania, ale martwisz się, że ją stracisz, być może jesteś na wakacjach bez komputera lub twoje WiFi przestało działać? Nie musisz się już martwić, ponieważ dodano jedną z ostatnich zmian w mapie drogowej, polegającą na możliwości zalogowania się do WT Mobile, aby kontynuować swoją passę logowania. Wystarczy zalogować się do WT Mobile za pomocą konta Gaijin, a twoja passa logowania w wersji War Thunder na PC będzie kontynuowana bez żadnych problemów.

Możesz również zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat mapy drogowej, które opublikowaliśmy w tym tygodniu tutaj.

Nowe mechaniki, wizualizacja ognia i nagrody!

Dodaliśmy teraz możliwość aktywowania uniwersalnych kopii zapasowych w oknie odradzania się podczas bitwy, co oznacza, że nie trzeba ich aktywować przed jej rozpoczęciem. Dodaliśmy również kilka nowych osiągnięć, w tym “Pokojowy atom”, który można zdobyć za zestrzelenie samolotu z bombą atomową, który jeszcze nie zrzucił bomby. Grafika pożarów budynków i pojazdów została przerobiona i ogólnie wygląda lepiej. Pełna lista nowych mechanik, zmian graficznych i nagród znajduje się w głównym rejestrze zmian.

Samouczki szkoleniowe dotyczące korzystania z pocisków rakietowych, które pomogą ci ulepszyć rozgrywkę!

Wraz z dodaniem do gry wielu różnych rodzajów pocisków, nadążanie za tym, co dokładnie robią lub jak działają, może być trudne. Dlatego dodaliśmy misje treningowe dla samolotów odrzutowych, do których można uzyskać dostęp w oknie modyfikacji, klikając przycisk Test na zbadanym pocisku. Misje te są przeznaczone dla pocisków powietrze-ziemia z ręcznym naprowadzaniem, a także pocisków powietrze-ziemia na podczerwień. W tych misjach znajdują się instrukcje krok po kroku dotyczące tego, jakich elementów sterowania należy użyć, aby dokładnie nauczyć się strzelać pociskami, więc upewnij się, że z nich skorzystasz!

Jest o wiele więcej do przejrzenia

Duże aktualizacje oznaczają wiele zmian i tak właśnie jest w tym przypadku. Niektóre dźwięki broni zostały poprawione i brzmią lepiej, dźwięki przelotów zostały znacznie ulepszone, nowy narrator głosowy został dodany do niektórych chińskich samolotów najwyższej ery, a załogi czołgów z kilku krajów otrzymały nowe głosy. Co najważniejsze, w grze pojawiła się ogromna lista poprawek błędów. Pełna lista zmian znajduje się w głównym rejestrze zmian, więc koniecznie sprawdź, co się zmieniło! To wszystko na rok 2023, jeśli chodzi o duże aktualizacje War Thunder - dziękujemy i życzymy miłej zabawy.

Pobierz aktualizację i dołącz do bitwy!

PEŁNA LISTA ZMIAN

Nie jestem lotnikiem, ale z tego co mnie uczono, to w części o “Samouczku” jest chyba mowa o rakietach powietrze-ziemia.

Racja, już poprawiłem, dzięki :)