Poznaj Airborne General, 14. sezon Przepustki Bitewnej!

Pobierz tapetę:

Czołg lekki M551 Sheridan został nazwany na cześć Philipa Sheridana, amerykańskiego generała wojny secesyjnej. Czołg ten, wyposażony w działo M32 kalibru 76 mm, jest główną nagrodą w 14. sezonie Przepustki Bitewnej w War Thunder!

Nowość! Teraz automatycznie otrzymasz wszystkie zdobyte nagrody w ramach Przepustki Bitewnej, nawet jeśli zapomnisz odebrać je na czas. Pod koniec sezonu wszystkie nieodebrane nagrody zostaną dodane do konta gracza po pierwszym zalogowaniu się do gry. Ta nowa funkcja weszła już w życie, co oznacza, że masz gwarancję otrzymania zdobytych nagród w bieżącym 13. sezonie Przepustki Bitewnej, który kończy się 24 stycznia.

Aby otrzymać nagrody z Przepustki Bitewnej, musisz regularnie logować się do gry oraz wykonywać zadania i wyzwania. Za każdy poziom Przepustki Bitewnej otrzymasz nagrodę, czy to ikonę gracza, ekran ładowania, tytuł, naklejki, dekoracje, czy też 3 zupełnie nowe pojazdy premium!

Przepustka Bitewna, sezon 14!

Kiedy: Od 24 stycznia do 24 kwietnia

Nagrody sezonowe

W każdym sezonie pojawia się nowy zestaw nagród. Zobacz pełną listę w zakładce Przepustka Bitewna. Jest zlokalizowana w hangarze, możesz też zajrzeć na naszą wiki. Oto najważniejsze nagrody sezonu 14:

Le Triomphant

Niszczyciel premium dla Francji na erze III.

Le Triomphant będzie teraz jednym z najszybszych niszczycieli w grze. Dzięki swojej niesamowitej prędkości okręt ten jest w stanie szybko dotrzeć do korzystnych pozycji na morzach. W połączeniu z działami głównego kalibru 4 x 138,6 mm, każdy wróg na tej erze będzie miał nie lada orzech do zgryzienia!

Ił-8 (1944)

Samolot szturmowy premium dla ZSRR na III erze.

Zmodernizowany wariant samolotu szturmowego Ił-2, wyposażony w nowy silnik i ładunek bomb do 1000 kg. Szybki i łatwy w użyciu, ten samolot będzie sprawiał frajdę zarówno w bitwach naziemnych, jak i powietrznych.

M551(76)

Lekki czołg premium dla USA na erze IV.

“Airborne General” Sheridan, od którego pochodzi nazwa tego sezonu! Jest to M551 Sheridan z działem M41 Walker Bulldog, dwuosiową stabilizacją i zwiększoną prędkością obrotu wieży - idealny do agresywnego stylu gry!

Oznaczenia

Emblemat 1st Marine Infantry Parachute Regiment

Emblemat 101st Airborne Division Headquarters

Emblemat Paramarines

Emblemat Paratroopers Assault Regiment

Dekoracje

Automatyczny granatnik (USA) (czołg)

Nowoczesny karabin szturmowy (USA) (czołg)

Zrzucana beczka (okręt)

Ikona profilu

Amerykański spadochroniarz

O Przepustce Bitewnej

Jeśli masz dwa Ulepszone Kupony z poprzedniego sezonu, możesz odebrać nową przepustkę bitewną za darmo! Wymieniajcie je w menu zakupów sezonu Airborne General.

Przepustka Bitewna to sezonowe wydarzenie, które pozwala graczom zdobyć wiele nagród: od Srebrnych Lwów i boosterów po dekoracje, ikony profilowe i maszyny premium. Zasady są proste: zdobywasz punkty postępu i wykorzystujesz je do zdobywania kolejnych etapów, zyskując przy tym cenne nagrody.

Możesz otwierać nowe etapy i odbierać nagrody w dowolnym momencie sezonu.

Dostęp do okna „Przepustki Bitewnej” możesz uzyskać przez blok promocyjny po prawej stronie ekranu hangaru.

Jak wziąć udział

Graj

  • Punkty postępu otrzymujesz codziennie za logowanie do gry.
  • Od 1 do 5 punktów.

Wypełniaj Zadania Bojowe

  • Możesz sprawdzić swoje Zadania Bojowe w grze. Ukończ je i zdobądź punkty postępu.
  • Od 2 do 5 punktów.

Ukończ Wyzwania sezonowe

  • Jedno Wyzwanie jest dostępne na początku sezonu. Co tydzień otrzymujesz nowe, a trzy kolejne można odblokować, otwierając etapy.
  • 30 punktów.

1 Like